например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиУмови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot
Умови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot
Отзывы: 0
Рейтинг: 3
December 5, 2014
Умови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot

Умови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot

1. Про нас


Зміст сайту AstroTarot повністю відповідає вимогам Федерального Законодавства USA, зокрема It includes the Copyright Act of 1976. А також Закону України «Про авторське право і суміжні права»

 

На сайті AstroTarot присутні


1.1. Похідні твори, що є перекладом з іноземної мови або переробленням твору іншого автора, здійснені адміністрацією та співробітниками сайту.

1.2. Складові твори, що являють собою підбір або розташування матеріалів, є результатом творчої праці адміністрації та співробітників сайту.

1.3. Авторські статті та оригінальні матеріали адміністрації та співробітників сайту.

1.4. Статті та матеріали інших авторів із зазначенням прямого посилання на першоджерело.

У випадку, якщо на сторінках сайту було розміщено матеріал, інформація на використання якого іншою фізичною чи юридичною особою нам була недоступна, правовласнику слід звернутися до адміністрації сайту live.astrotarot@gmail.com для розв'язання цього питання. Усі претензії будуть розглянуті у найкоротші терміни.

1.5. Твори народної творчості (фольклор), які мають конкретних авторів і тому є об'єктами авторських прав.

Всі матеріали — авторські, складові та похідні, опубліковані на сайті з позначкою © AstroTarot.org – згідно “the Copyright Act” є інтелектуальною власністю сайту https://astrotarot.org

 

2. Про цитування


Ми дозволяємо цитування наших матеріалів за дотриманням наступних умов:

2.1. Обсяг цитування має перевищувати 30% від загального обсягу тексту статті (матеріалу). При цьому обов'язково повинен вказуватися автор матеріалу (якщо він вказаний) та посилання на джерело — сайт www.astrotarot.org Посилання має бути прямим, без редіректу.

2.2. Дозволяється цитування у повному обсязі, якщо йдеться про особисті результати ворожінь, прогнозів на день чи тиждень. При цьому обов'язково повинні вказуватися посилання на джерело — сайт www.astrotarot.org Посилання має бути прямим, без редіректу.

 

Приклад прямого посилання:

 

3. Про перепублікацію


Ми категорично проти несанкціонованого розміщення наших матеріалів в Інтернеті та в друкованих виданнях, якщо вони не супроводжуються посиланням або гіперпосиланням (для інтернет-ресурсів) на сайт. Якщо Ви бажаєте використовувати наші матеріали — звертайтесь до адміністрації сайту astrotarotlife@gmail.com, виклавши максимально докладно суть Вашої пропозиції та вказавши контактні дані для відповіді. Ми залишаємо за собою право заборонити публікацію на будь-якому сайті без пояснення причин.

 

4. Якщо наші права порушені


У разі порушення вище зазначених вимог, адміністрація сайту https://astrotarot.org буде робити наступні дії

4.1. Вам прийде лист електронною поштою з вимогою усунути порушення протягом 3-х днів з моменту надсилання листа. Якщо з якої б, то не було причини, лист до Вас не дійде, адміністрація сайту https://astrotarot.org не несе за це жодної відповідальності

4.2. У разі неусунення порушення адміністрація сайту надішле електронним листом претензію хостинг-провайдеру, послугами якого ви користуєтеся, з вимогою відключити ваш вебсайт до усунення порушення. Ми також надішлемо письмове звернення до відповідних служб таких пошукових систем, як Google, Yahoo та інші з вимогою про видалення або блокування сайту-порушника.

4.3. У разі не усунення порушення, суперечки вирішуватимуться в рамках чинного законодавства України.

 

Додаткова інформація:


- Умови використання сервісів AstroTarot

- Політика конфіденційності AstroTarot

- Умови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot

- Правила додавання коментарів

В материалах встречается:
No tag
3
Отзывы
Для добавления комментария: