например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиРеклама на сайте
Реклама на сайте
April 14, 2014
Реклама на сайте

З питань розміщення звертайтесь: live.astrotarot@gmail.com

Ми підберемо індивідуальне розв'язання Вашої рекламної задачі

 

Вартість, формат та розташування

 

На головній сторінці

 

На внутрішній сторінці

 

 

Технічні вимоги до рекламних матеріалів


1. До розміщення приймаються банера відповідного розміру (див. таблицю вище)
2. Вага банеру не повинна перевищувати 60 Кб для №1 та №4 (970x90 px) 40 Кб для №2 та №3 (200x350 px)
3. Формат банера (JPEG, PNG, GIF). Для анімації не прийнятно використовувати графічні елементи, що різко переміщаються, часто миготливий фон, різку зміну кадрів і т. д.
4. Банери, колір фону яких збігається з фоном сайту, повинні мати рамку завтовшки 1 px для поділу змісту банера та контенту сайту
5. Комплект матеріалів обов'язково повинен містити гіперпосилання (URL адреса рекламованого сайту)
6. Тривалість анімації – не більше 30 секунд
7. Стаття "На правах реклами" - Кількість знаків не обмежена. Зображення: Розмір не більше 400х200 px вага до 80 Кб можливе розміщення 1 додаткового зображення (загальна вага зображень не більше 150 КБ).

Весь іноземний текст має бути перекладено. Формат лише JPEG або PNG. Анімація (GIF) заборонена.

Заборонено: - Використовувати в тексті імен авторів та псевдоавторів; - наявність lead (виділеної вступної частини статті); - стаття у вигляді інтерв'ю з виділенням питань та відповідей.

 

Умови розміщення


1. Терміни надання повністю готових до розміщення рекламних матеріалів: за 2 робочих дні до початку рекламної кампанії.
2. Розміщення реклами проводиться тільки на основі 100% передоплати.
3. Розміщення може бути призупинено у разі, якщо рекламні матеріали клієнта не відповідають законодавству, вимогам майданчика, викликають некоректну роботу всього сайту або окремих його елементів. Відновлення розміщення можливе після внесення виправлень клієнтом. Компенсація з боку "AstroTarot" у цьому випадку не проводиться.
4. Рекламний матеріал повинен в обов'язковому порядку містити згадку рекламованого товару або компанії, що добре зчитується.
5. До розміщення приймаються лише повністю готові матеріали. У текстові оголошення може бути внесена редакторська правка, яка не призводить до зміни їх змісту.
6. Не можуть бути розміщені матеріали: заборонені до розміщення згідно з чинним законодавством; що містять невмотивовані нестримані заклики та вигуки; мають дратівливий візуальний ряд; не відповідні за змістом та рівнем оформлення реклами на якісному інтернет-ресурсі; мають помилки, в тому числі що містять слова і назви, набрані без причини великими літерами; викликають явні або приховані асоціації з причетністю "AstroTarot" до змісту матеріалів (за винятком партнерських проєктів); що перекривають основний контент сторінки; утруднюючи взаємодія користувача зі сторінкою.

З питань розміщення звертайтесь: live.astrotarot@gmail.com