например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиУмови використання сервісів AstroTarot
Умови використання сервісів AstroTarot
Отзывы: 0
Рейтинг: 3
January 15, 2014
Умови використання сервісів AstroTarot

Умови використання сервісів AstroTarot (надалі - "Умови", також іменовані як "Угода користувача")

1. Загальні положення


1.1. Дані Умови використання сервісу сайту AstroTarot (надалі – "Компанія") діють на всіх без винятку користувачів сайту www.astrotarot.org, незалежно від місця перебування Користувача.

1.2. Відповідно до цих Умов, Компанія пропонує необмеженій кількості фізичних осіб – користувачів мережі "Інтернет" (надалі "Користувачі" або "Користувач") використовувати інструменти, служби та функціональні можливості Інтернет-сервісів, розташованих у мережі "Інтернет" за адресою: www.astrotarot.org (надалі – "Сервіс" або "Сервіси") відповідно до положень цих Умов.

1.3. Використання всіх чинних Сервісів, а також будь-який їх розвиток та/або додавання нових є предметом регулювання цих Умов.

1.4. Дані Умови можуть бути змінені Компанією без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Умов набирає чинності з моменту її розміщення в мережі Інтернет за вказаною в цьому абзаці адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Умов. Редакція, що діє, Умов завжди опублікована на сторінці в мережі "Інтернет" за адресою: Умови використання сервісів AstroTarot

1.5. Починаючи використовувати будь-який Сервіс, інструменти та служби або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач вважається таким, що прийняв ці Умови в повному обсязі, без жодних застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким із положень цих Умов, Користувач не має права використовувати цей сайт та Сервіси Компанії. Якщо Компанією було внесено будь-які зміни до Умов у порядку, передбаченому пунктом 1.5. Умов, з якими Користувач не погоджується, він зобов'язаний припинити використання сайту та Сервісів Компанії.

1.6. Користуючись Сервісами, Користувач тим самим підтверджує, що він має право прийняти ці Умови.

 

2. Реєстрація Користувача. Обліковий запис Користувача.


2.1. Для того, щоб скористатися функціональними можливостями Сервісів, Користувачеві необхідно пройти процедуру заповнення анкети (вебформи) на сторінці сервісу.

2.2. У процесі заповнення вебформи Користувач зобов'язується надати правдиву та повну інформацію про себе з питань, які пропонуються у процесі заповнення, та підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Вся відповідальність за надання правдивої інформації покладається на Користувача. Компанія складає всі нумерологічні розрахунки, астрологічні прогнози та іншу інформацію, що надається Користувачеві, цілком і повністю вважаючи, що вся надана інформація Користувачем є правдивою.

2.3. Персональна інформація Користувача, що міститься в обліковому записі Користувача, зберігається та обробляється Компанією відповідно до положення "Політика конфіденційності" Компанії.

2.4. Користувач самостійно забезпечує конфіденційність свого пароля та самостійно несе відповідальність за всі дії (а також їх наслідки) у рамках або з використанням Сервісів під його обліковим записом, включаючи випадки добровільної передачі Користувачем даних для доступу до його облікового запису третім особам. При цьому всі дії в рамках або з використанням Сервісів під обліковим записом Користувача вважаються зробленими самим Користувачем, за винятком випадків, коли Користувач, повідомив Компанію про несанкціонований доступ до Сервісів з використанням облікового запису Користувача та/або про будь-яке порушення (підозри про порушення) конфіденційності свого пароля.

2.5. Користувач зобов'язується негайно повідомити Компанію про будь-який випадок несанкціонованого (не дозволеного Користувачем) доступу до Сервісів з використанням облікового запису Користувача та/або про будь-яке порушення (підозри про порушення) конфіденційності свого пароля.

2.6. Користувач зобов'язується здійснювати вихід зі свого облікового запису (завершувати кожну сесію за кнопкою "Вихід") після роботи з Сервісами. Компанія не відповідає за можливу втрату або псування даних, яка може статися через недотримання цих рекомендацій.

2.7. Пароль Користувача може бути відновлений лише у разі точної, правильної та повної вказівки e-mail, вказаної під час реєстрації облікового запису. Якщо Користувач нехтував точним, вірним та повним зазначенням реєстраційної інформації, Компанія не дає жодних гарантій при зверненні Користувача відновити його пароль.

2.8. Користувач не має права відтворювати, повторювати та копіювати, продавати та перепродавати, а також використовувати для будь-яких комерційних цілей будь-які частини Сервісів Компанії (включаючи всі аудіовізуальні, текстові та інші матеріали, доступні Користувачеві за допомогою Сервісів), або доступ до них, крім тих випадків, коли Користувач отримав такий дозвіл від Компанії, або коли це прямо передбачено умовами використання Сервісу.

2.9. Компанія має право заблокувати або видалити обліковий запис Користувача, а також заборонити доступ з використанням будь-якого облікового запису до певних Сервісів, їх окремих функціональних можливостей, інструментів або служб, та видалити будь-які матеріали без пояснення причин, у тому числі у разі порушення Користувачем цих Умов чи положень інших документів, передбачених п. 1.3. даних Умов, а також у разі невикористання Користувачем свого облікового запису понад 12 (дванадцять) місяців. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов'язані з використанням Сервісів, у тому числі якщо такі дії призведуть до порушення прав та законних інтересів третіх осіб, а також за дотримання законодавства при використанні Сервісів.

2.10. Користувач погоджується з тим, що у разі порушення Користувачем цих Умов компанія має право блокувати доступ Користувача до Сервісів/Сервісу (як на певний час, так і безстроково).

2.11. Компанія має право надсилати на електронну пошту Користувачеві повідомлення інформаційного змісту.

 

3. Інтелектуальні права.


3.1. Всі об'єкти, доступні за допомогою Сервісів Компанії, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео та інші об'єкти, а також будь-які матеріали, розміщені в рамках Сервісів, є об'єктами виняткових прав Компанії та інших правовласників.

3.2. Використання матеріалів, а також будь-яких інших елементів Сервісів можливе лише в рамках функціонала, що пропонується тим чи іншим Сервісом. Жодні елементи Сервісів, а також будь-які матеріали, розміщені в рамках Сервісів, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, у тому числі: відтворення, копіювання, перероблення, розповсюдження на будь-якій основі та т.д.

3.3. Використання Користувачем елементів Сервісів, а також будь-яких матеріалів для особистого некомерційного використання допускається за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження імені (або псевдоніма) автора/найменування правовласника у незмінному вигляді.

3.4. Користувач, використовуючи функціонал Сервісів Компанії, погоджується з тим, що інформація Користувача може бути передана партнерам Компанії виключно з метою надання Користувачеві послуг Компанії, що надаються спільно з цими партнерами, та виключно в обсязі, необхідному для належного надання цих послуг.

 

4. Обмеження відповідальності.


4.1. Вся інформація, розміщена на сайті AstroTarot, надана виключно з метою загального ознайомлення та розваги. Інформація сайту www.astrotarot.org жодним чином не може бути розцінена як остаточна відповідь на будь-яке запитання, чи керівництво до дії, чи будь-яким іншим чином інтерпретована у розріз із зазначеними вище розважальними та пізнавальними цілями. Компанія та власники сайту AstroTarot не несуть жодних зобов'язань або відповідальності перед користувачами сайту та/або третіми особами за будь-яке можливе використання такими користувачами, гороскопів, ворожінь, нумерологічних розрахунків та будь-якої іншої інформації, наданої Сервісом AstroTarot. Користування сайтом у будь-яких цілях підтверджує беззастережну згоду користувача із зазначеними тут умовами. Користувач самостійно відповідає за наслідки використання або невикористання ним Сервісів. Компанія не бере на себе жодної відповідальності, у тому числі за відповідність сервісів цілям Користувача, а також не надає гарантій безперебійної роботи Сервісів.

4.2. Компанія не гарантує, що: Сервіси відповідають та/або відповідатимуть вимогам Користувача; Сервіси будуть надаватися безперервно, швидко, надійно та без помилок; результати, які можуть бути отримані з використанням Сервісів, будуть точними та надійними та можуть використовуватись для будь-яких цілей або в будь-якій якості (наприклад, для встановлення та/або підтвердження будь-яких фактів); якість будь-якого продукту, послуги, інформації та ін., отриманих з використанням Сервісів, відповідатиме очікуванням Користувача.

4.3. Користувач самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання інформації та/або матеріалів, доступ до яких він отримав за допомогою Сервісів, у тому числі за шкоду, яку це може завдати комп'ютеру Користувача або третім особам, за втрату даних або будь-яку іншу шкоду.

4.4. Компанія не несе відповідальності за будь-які види збитків, що відбулися внаслідок використання Користувачем Сервісів або окремих функціональних можливостей, інструментів та служб Сервісів, або за збитки, що зазнали дії третіх осіб. Користувач не має права пред'являти претензії Компанії та/або співробітникам Компанії та/або афілійованим особам Компанії відповідно до цього пункту.

4.5. За будь-яких обставин сукупна відповідальність Компанії в рамках виконання своїх зобов'язань за цими Умовами обмежена 5 (п'ятьма) доларами США та покладається на неї за наявності у діях Компанії вини.

 

5. Платний функціонал сервісів.


5.1. За бажанням Користувача Компанія надає Користувачеві на платній основі право використання платного функціонала Сервісів, що дозволяє Користувачеві використовувати додаткові, розширені, спеціальні програмні можливості.

5.2. Право використання платного функціонала Сервісу надається Користувачеві за плату та в обсязі, який визначається цими Умовами, виходячи з розміру такої оплати.

5.3. Оплата вартості використання платного функціонала Сервісу здійснюється Користувачем у розмірі вартості, визначеної Компанією. Вартість однієї одиниці виміру прав використання платного функціонала Сервісів складає суму, вказану на Інтернет-сторінці відповідного Сервісу. Розмір вартості може бути змінений Компанією в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача.

5.4. Користувач усвідомлює, що при використанні платного функціонала Сервісів доступ до платного функціонала в обсязі одиниць виміру прав може бути припинений відповідно до цих Умов в результаті їх споживання або з інших причин і це не дає Користувачеві підстави вимагати від Компанії повернення коштів, сплачених за права використання такого платного функціонала сервісів.

5.5. У тому випадку, якщо внаслідок технічної помилки, або збою Сервісів або будь-якого їх елемента, або свідомих дій Користувача, їм було отримано доступ до платного функціонала Сервісів без набуття права використання у встановленому цими Умовами порядку, Користувач зобов'язується повідомити цей факт Компанії та оплатити Компанії вартість права використання такого платного функціонала або усунути всі наслідки неправомірного використання платного функціонала Сервісів. Компанія має право самостійно без повідомлення Користувача усунути такі наслідки.

5.6. Користувач погоджується, розуміє та приймає ту обставину, що набуття прав використання додаткового функціонала Сервісів є реалізацією його власного волевиявлення та бажання.

5.7. У разі порушення Користувачем цих Умов, внесені Користувачем кошти як оплата доступу до додаткового функціонала Сервісів не повертаються, а звертаються на користь Компанії як штраф за порушення положень цих Умов.

5.8. Користувач погоджується з тим, що сплачені Користувачем кошти в рахунок оплати доступу до платного функціонала Сервісів не повертаються за жодних обставин, оскільки Компанія реалізує нематеріальні послуги, що не підлягають поверненню.

5.9. Компанія має право вимагати передоплату за використання Платних Сервісів. Строк виконання зобов'язання з оплати настає з укладення договору. Оплата здійснюється Користувачем самостійно після отримання реквізитів Компанії.

5.10. Порядок розрахунків. Оплата Сервісів Компанії здійснюється на основі 100% передоплати. Способи оплати наведено у відповідному розділі сторінки з Умовами надання Платного Сервісу. За послуги з переведення та приймання платежів Операторами можуть бути встановлені комісії, розмір яких підлягає уточненню в Оператора. Розмір Комісії не входить у вартість Послуг Компанії. Згода Користувача на отримання платних Послуг та Умови їх надання вважається отриманою після підтвердження Користувачем згоди на відплату Послуги у відповідному розділі Сайту. Компанія не відповідає за дії Операторів та платіжних агрегаторів.

 

6. Прикінцеві положення. Термін дії договору, розірвання.


6.1. У разі настання форс-мажорних обставин, а також аварій чи збоїв у програмно-апаратних комплексах третіх осіб, або дій третіх осіб, спрямованих на припинення або припинення функціонування всіх або частини Сервісів Компанії, можливе призупинення роботи Сервісів компанії без попереднього повідомлення Користувачів.

6.2. Ніщо в цих Умовах не може розумітися як встановлення між Користувачем та Компанією агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, які прямо не передбачені Умовами.

6.3. Бездіяльність з боку Компанії, у разі порушення Користувачем або іншими третіми особами, положень Умов не позбавляє Компанію права вжити відповідних дій на захист своїх інтересів пізніше.

6.4. Ці Умови регулюються та тлумачаться відповідно до чинних норм міжнародного законодавства.

6.5. Якщо з тих чи інших причин одне або кілька положень цих Умов будуть визнані недійсними або не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність чи застосовність інших положень Умов.

6.6. Користувач чи інша особа, які вважають, що їхні права та інтереси порушені через дії Компанії, може направити претензію за допомогою використання контактної форми Feedback. Розглядом претензій займається Служба технічної підтримки Компанії відповідно до загального порядку розгляду запитів, що надходять.

6.7. Компанія має право припинити договірні відносини при дотриманні терміну розірвання договору без зазначення причин таким чином, повідомивши Користувача електронною поштою, вказаною при реєстрації.

 

Додаткова інформація:


- Умови використання сервісів AstroTarot

- Політика конфіденційності AstroTarot

- Умови копіювання матеріалів із сайту AstroTarot

- Правила додавання коментарів

В материалах встречается:
No tag
3
Отзывы
Для добавления комментария: