например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиКитайський гороскоп на 2023 рік - рік Кролика
Китайський гороскоп на 2023 рік - рік Кролика
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 19, 2022
Китайський гороскоп на 2023 рік - рік Кролика

Новий рік Водяного Кролика 2023, який починається 22 січня, з першим місяцем після зимового сонцестояння, і закінчується 9 лютого 2024 року, коли ми перейдемо в рік Дракона, більш сприятливий або, принаймні, менш видовищний, ніж Рік Тигра, який тільки добігає кінця.

У китайській астрології Кролик символізує терпіння та удачу, а це означає, що 2023 рік Кролика принесе те, чого нам не вистачало у 2022 році: мир та успіх! Вплив Кролика стримує занадто імпульсивних або тих, кто витає у хмарах. Ось чому двічі подумавши, перш ніж діяти, вам вдасться успішно здійснити все задумане. Згідно з китайським гороскопом на 2023 рік, рік Кролика буде гарним часом для всіх знаків зодіаку та надзвичайно щасливим роком для більшості з них! Всі знаки будуть успішними в коханні, і більшості з них вдасться перейти на наступний рівень у плані кар'єри. 

Що говорить китайський гороскоп на 2023 рік для кожного знаку зодіаку?

Протягом року Водяного Кролика 2023 року життя зміниться для кожного знаку зодіаку. У той час як деякі люди позбудуться нещасть, які мали у 2022 році, деяким потрібно буде готуватися до неприємностей і нещасних випадків. Натисніть на один зі знаків зодіаку нижче, щоб побачити китайський гороскоп на 2023 рік для вашого знака тварини.

Гороскоп Щура на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Бика на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Тигра на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Кролика на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Дракона на 2023 рік Водяного Кролика

Гороскоп Змії на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Коня на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Мавпи на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Півня на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Собаки на 2023 рік Водяного Кролика 

Гороскоп Свині (Кабана) на 2023 рік Водяного Кролика 

Які знаки зодіаку найщасливіші у 2023 році?

Згідно з прогнозами на 2023 рік Кролика, найщасливішими знаками року є Коза, Свиня та Собака! На цих трьох щасливчиків чекає один із найкращих років у їхньому житті. Протягом року Кролика Коза, Свиня та Собака випробуватимуть благословення у фінансовій сфері та мають розраховувати на процвітаючий бізнес та успішну кар'єру. Всі, хто народився в рік Щура, мають бути щасливими, тому що цей знак входить до числа найуспішніших знаків зодіаку китайського гороскопу на 2023 рік. Це рік, коли уродженці Щура можуть розпочати свій власний бізнес або одружитися.

Щасливі елементи на рік Кролика 2023:

• Щасливі числа, такі як 5, 7, 9 та числа, що їх містять (наприклад, 35 та 47).

• Щасливі дні: 15, 27 та 30 числа кожного місяця китайського місячного року.

• Щасливі місяці: місяць березня належить Кролику.

• Щасливі кольори: синій, зелений, жовтий та чорний.

• Щасливі напрямки: південний захід, захід та північний захід.

• Правлячим Тай Суй у 2023 році є Пі Ши. Напрямок Тай Суй - на північний схід. Тай Суй перебуває у суперництві з китайським знаком Півня, іншими тваринами, які перебувають у непрямому конфлікті, є Щури та Тигри.

Китайська стихія 2023 року – Вода Інь

2023 року Кролик співвідноситься з Водою Інь, яка, у свою чергу, пов'язана з дощем, холодною водою, озерами або річками. Відповідно до китайської системи 5 елементів вода асоціюється із чорним кольором. Ось чому 2023 також називають роком Чорного Кролика. Люди, пов'язані з цією стихією Води, діють із властивою воді плинністю, впливаючи на навколишнє середовище своєю силою та стриманою чарівністю. Креативні та привабливі, дипломатичні та інтуїтивні, ці люди є майстрами тонких маніпуляцій. Навіть не роблячи видимих зусиль, вони завойовують довіру та прихильність оточуючих.нозами на 2023 рік Кролика, найщасливішими знаками року є Коза, Свиня та Собака! На цих трьох щасливчиків чекає один із найкращих років у їхньому житті. Протягом року Кролика Коза, Свиня та Собака випробуватимуть благословення у фінансовій сфері та мають розраховувати на процвітаючий бізнес та успішну кар'єру. Всі, хто народився в рік Щура, мають бути щасливими, тому що цей знак входить до числа найуспішніших знаків зодіаку китайського гороскопу на 2023 рік. Це рік, коли уродженці Щура можуть розпочати свій власний бізнес або одружитися.

Прогнози кар'єри та процвітання на рік Кролика 2023

Цей рік буде сповнений професійних успіхів та досягнень. Але це також потребує великих зусиль та серйозних зобов'язань. Успіх буде на боці знаків зодіаку, і ви часто помічатимете, що можете виконати все, що задумали. Ділове партнерство також вигідне. 2023 - це рік, коли знаки зодіаку дозволяють собі виконувати всі свої бажання, тому що це відмінний фінансовий рік. У рік Кролика, з іншого боку, хоча в нас і буде спокуса не турбувати себе неприємними справами, максимально відкласти завдання, які нам потрібно виконати, ми набагато легше наживемо гроші. До кінця 2023 року наше життя протікатиме, мабуть, одноманітно, і ми будемо схильні вводити себе в оману. Однак дуалізм Кролика вимагає обережності, тому що цей рік може принести удари нижче пояса, фінансові потрясіння та соціальні потрясіння.

Гроші

Відомо, що Кролик вміє дбати про гроші, приносячи велике багатство та процвітання у ваше фінансове становище. Ви можете заробляти на життя без особливого клопоту, тому старий девіз «Працюйте розумніше, а не старанніше» дуже актуальний для всього, що пов'язано з грошима у 2023 році. Вода привносить рішучість у наступний рік, означаючи, що рішучість далеко просуне вас, а концентрація на поставленому завданні призведе до того, що до кінця року ви відчуєте гордість за свою роботу.

Кохання та шлюб

2023 буде наповнений позитивними емоціями і відмінними умовами для початку романтичних відносин. Одна з найважливіших порад цього року — спробувати слідувати своїм захопленням і знаходити час для занять, які приносять нам задоволення і змушують нас почуватися добре. Відносини в нашому житті — це ще одна область, на яку ми повинні звернути увагу, оскільки для їхньої стабілізації та гармонізації необхідний самоаналіз. Згідно з китайським зодіаком 2023 року, мантра китайського Нового року, який почнеться 22 січня, полягає в тому, щоб обдумати все, що сталося досі, особливо події, що відбулися в бурхливому році Тигра, що щойно закінчився. Співпереживати та намагатися бути великодушним з оточуючими необхідно.

• Собака – найбільш сумісний знак для Кролика. Обидва вони люблять життя, родину та добре розмовляють. Вони дуже схожі один на одного. Жоден із них не покладається один на одного, але вони дуже дбають про те, що відчуває інша людина. На них чекає щасливий шлюб.

• Кролик та Свиня легко задовольняються та скромні, вони щасливі лише один з одним. Вони не претензійні і у них буде вдалий шлюб.

• Кролик та Коза – дуже приємні люди. Вони дуже вправні у припиненні сварок та суперечок. Шлюб між цими двома буде щасливим і позбавленим конфліктів та суперечок. Найменш підходять один одному, коли справа стосується Кроликів: Щур чи Півень.

• Відносини Кролика та Півня - зазвичай не щастить у фінансах.

• Безвідповідальність Щура дратує Кролика, а Щура засмучує увага Кролика до деталей.

Здоров'я

Згідно з китайським новорічним гороскопом на 2023 рік, у багатьох знаків зодіаку багато енергії, але вони повинні бути обережні, щоб спрямувати їх у правильному напрямку та повною мірою насолодитися розважальними заходами. Однак ті, хто народився під знаком Дракона і Грошей, також зіткнуться з деякими стресовими ситуаціями, і їм буде потрібна допомога близьких, щоб подолати їх. Деякі питання можуть виявитися для них надто складними, тому стрес і тривога супроводжуватимуть їх протягом усього року.

Чи є 2023 рік добрим роком для народження дитини?

2023 Кролика - відмінний рік для народження дитини. Китайський Зодіак 2023 вказує, що найвищі шанси зачати хлопчика у липні, а найвищі шанси народити дівчинку у квітні. Народжені на рік Кролика найчастіше фізично активні люди, товариські, а й у чомусь традиційні. Кролики – надійні друзі. Найбільш відповідні знаки зодіаку для Кроликів: Коза, Собака чи Свиня.

 

П'ять елементів особистості Кролика

Дерев'яний Кролик:

Дерев'яний Кролик: 2023 року приносить багато нового для Дерев'яного Кролика, якому вдається знову зблизитися зі своїми сім'ями і нарешті знайти когось, на кого можна покластися. Найромантичніші місяці для Кроликів — червень, липень і листопад. Напруженість має тенденцію наростати, особливо навесні, у серпні та жовтні. У 2023 році вони можуть зустріти людей, з якими згодом встановлять тісні партнерські відносини (дружбу, співпрацю, асоціації, пари) або які вплинуть на їхню родину чи пристойність.

Водяний Кролик:

2023 підкреслить творчу сторону Водяних Кроликів. Не соромлячись йти на професійний ризик, вони отримуватимуть повну винагороду протягом року. Водяні Кролики повинні використовувати будь-яку можливість, яка з'являється на їхньому шляху. Це слушний час, щоб запросити підвищення зарплати або просування по службі, тому що у них будуть прекрасні стосунки з начальством протягом усього року. Їм слід уникати позичати гроші і намагатися скоротити витрати.

Металевий кролик:

За наявності підприємницької жилки Металеві Кролики можуть відкрити власну справу у 2023 році, що принесе їм лише фінансову вигоду. Гроші не приходять із самого початку, але обов'язково прийдуть. Найкраще було б не брати кредити, щоб не влазити ще більше в борги та користуватися лише власними ресурсами.

Земляний Кролик:

Життя Земних Кроликів починає налагоджуватися. Вони зустрінуть прекрасну людину і вступлять у здорові стосунки. Поряд з нею вони можуть розпочати сім'ю та шлюб. Є хороші шанси зустріти цю людину через її роботу чи друзів. Більшість їхньої уваги спрямовано фінансову і професійну сфери. З першої половини року вони, швидше за все, переїдуть до іншого міста чи країни чи знайдуть нову роботу. У добре спаяних парах, де панують гармонія та любов, 2023 також обіцяє нового члена сім'ї.

Вогняний Кролик:

Якщо у 2022 році ви, можливо, пережили тяжкий досвід, то у 2023 році все зрівняється. Відносини дружби і партнерства Вогняних Кроликів наново знаходять себе. Швидше за все, вони возз'єднаються з другом з минулого, з яким у них одні й ті самі ідеї та мрії, з кимось, хто був поруч із ними в горі та горі протягом багатьох років. Їхні романтичні відносини засновані на стабільності, прихильності та взаємній підтримці. Невеликі розмови про члена сім'ї можуть виникнути у квітні-травні 2023 року, але спілкування допоможе їх подолати.

1
Отзывы
Для добавления комментария: