например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Свині на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Свині на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 19, 2022
Гороскоп Свині на 2023 рік і прогнози фен-шуй

2023 рік стане надзвичайно вдалим для всіх людей, які народилися в рік Свині.

Свиня займає останнє місце серед дванадцяти тварин китайського Зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку — Свиня, якщо ви народжені в наступні роки: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031.

Китайський гороскоп для Свині на 2023 рік підкреслює значні зміни як у професійному плані, так і в плані здоров’я, де бажано взяти на себе ініціативу для більш збалансованого способу життя. У рік Водяного Кролика Свиней чекають помітні зміни на роботі. Немає причин лякатися, адже всі ці повороти будуть на їхню користь. у 2023 році народжені в рік Свині мають шанс виділитися. Після року, коли Свині відчули, що їхня праця не оцінена гідно, у 2023 році їх чекає довгоочікувана винагорода. У стосунках наступний рік для Свиней видається не дуже стабільним. Дійсно, вони й надалі будуть схильні до короткострокових стосунків, не знаходячи того, чого справді хочуть. Але влітку хтось, швидше за все, приверне їхню увагу. Свині повинні прислухатися до свого серця і дозволити собі захопитися магією кохання. Цілком імовірно почати красиві любовні стосунки там, де вони цього не очікують.

Прогноз фен-шуй для Свині на 2023 рік

Згідно з прогнозом фен-шуй, у 2023 році Свиню чекає багато можливостей. Людям, народженим у рік Свині, слід нейтралізувати негативну енергію і зміцнювати позитивну за допомогою ефірних олій і трав, носити амулети з рубіном. , фіолетовий нефрит і місячний камінь, які потрібно захистити. Свиня може використовувати качок-мандаринок, щоб створити атмосферу любові, покращуючи романтику та якість стосунків. Щоб забезпечити максимальне здоров’я, у 2023 році Свиня повинна отримати захисний Кван Інь.

Передбачення удачі

Поступове покращення удачі відбулося завдяки накопиченню наполегливих зусиль у минулому. Деяким Свиням пощастить навіть більше, ніж іншим, якщо вони опинилися в потрібному місці в правильний час. Але більшість хороших досягнень в основному зводиться до старанної роботи та чесності. У цей період на Свиню чекає удача від протилежної статі в кар’єрі або бізнесі. Продовжуйте старатися і не відволікайтеся на комфорт розкоші в житті.

Щасливі числа: 1, 5, 9

Щасливі кольори: жовтий, сірий, коричневий, золотий

• Щасливі напрямки: південний схід, північний схід

Любовний гороскоп Свині на 2023 рік

Любов, довгострокові зобов’язання та соціальні зобов’язання стануть важливим фактором на початку цього року для людей, народжених у рік Свині. Протягом перших 3-4 місяців 2023 року за місячним календарем добре встановлені романтичні стосунки нарешті розв'яжуть поточні проблеми, пов’язані з суперницькими інтересами, фліртом поза стосунками або різними емоційними потребами. Багато з цього, можливо, мало набридло протягом останніх 14-16 місяців: попередній емоційний прогрес або спільні романтичні угоди могли бути складними протягом більшої частини минулого року. Однак зараз і протягом перших кількох місяців 2023 року близькі люди будуть, як правило, брати на себе ініціативу в плануванні сім’ї або довгострокових романтичних зобов’язаннях.

Самотні або нещодавно не прив’язані Свині можуть очікувати потужну хвилю чуттєвості та повернення пристрасті між березнем і квітнем. Цей період, швидше за все, принесе швидкі, майже сюрреалістичні романтичні стосунки в життя самотніх Свиней. Однак до початку травня очікуйте, що нові стосунки будуть дуже захопливими, але короткими: аспекти вказують на те, що неприв’язані Свині незабаром можуть спробувати один або кілька легких романтичних стосунків, перш ніж завести у своє життя більш серйозного коханця.

У травні, червні та липні романтика процвітатиме, Свині: очікуйте, що ви переживете фазу емоційного зростання, яка, можливо, не відчувалася у вашому житті принаймні рік. Улюблені люди забезпечать багато нових інтересів і відволікань цього року: вивчайте всі нові заняття, уроки та спільні зобов’язання. 2023 рік стане ключовим і вдячним роком для Свині: насолоджуйтеся відродженою пристрастю та соціальними хвилюваннями близьких.

Гороскоп грошей і кар'єри Свині на 2023 рік

У професійному плані 2023 рік вдалий для тих, хто народився в рік Свині; проєкти, розпочаті давно, відзначаються і зараз окупаються. Свиня почувається в хорошій формі, і це робить її добре відомою оточенню. 2023 рік для Свині швидкий і сповнений змін. Він стимулюється намагатися внести зміни прямо на місці. Результати, отримані в цей період, дозволили йому похизуватися і представити себе іншим у вигідному світлі, близькому до таланту і пристрасті, які він вкладає у свої дії. 2023 рік Кролика — час, коли Свиню очікують серйозні зміни у фінансовому плані. Вони меншою мірою пов’язані з роботою, яка виконується зараз, а є результатом капіталізації заходів або проєктів, виконаних до цього часу. Це може спонукати його до певних інвестицій або змін у своєму портфелі. Щоб уникнути подальших неприємностей, йому слід дуже уважно і обережно ставитися до всіх аспектів важливих угод.

Здоров'я

Нетерпляче ставлення до нужденних, близьких чи членів сім’ї не може допомогти зміцнити своє здоров’я. Такі несвідомі дії підвищать рівень стресу в кілька разів і можуть завдати шкоди здоров’ю, якщо залишити ситуацію непоміченою. Спробуйте поглянути на це зі світлого боку, а саме на те, що на цьому етапі вам пощастило надавати допомогу іншим, а не отримувати допомогу.

Гороскоп Свині на 2023 рік за китайською стихією

Водяна Свиня 1983. Якщо ви народилися між (13 лютого 1983 р. – 1 лютого 1984 р.):

Відповідальність є другою натурою для мовчазних Свиней, і у 2023 році ваша політика порядності та чесності творить чудеса. Звільніть своє серце від усього, що заважає вашому шляху або заважає вашій радості. «Пам’ятайте, щоб забути», оскільки ваше щастя перед вами, а не позаду. Якщо у ваших любовних стосунках виникають конфлікти, переймайте шторм, щоб не поставити під загрозу хороші сторони стосунків. «Легко знайти тисячу солдатів, але важко знайти хорошого генерала».

Металева свиня: 1971 рік. Якщо ви народилися між (27 січня 1971 – 24 лютого 1972):

Що стосується кар’єри, то на початку року будьте менш помітні, оскільки навколо вас можуть бути люди, які заздрять вашим успіхам. Залишок 2023 року принесе бажану зміну пристрасного клімату, оскільки ваш коханий повертає прихильність, про яку ви мріяли. Будьте готові скористатися можливістю; оскільки зірка «флірту» «Тан Ланг» приносить любов і романтику у вир, і справи можуть статися швидко. Металеві Свині, які не можуть жити без фізичного кохання, мають усі підстави для посмішки у 2023 році, оскільки цей рік поєднує пристрасть з інтелектуальним змістом.

Земляна Свиня 1959. Якщо ви народилися між (08 лютого 1959 р. – 27 січня 1960 р.):

З настанням 2023 року Земляні Свині керуються головним чином сумлінням і виправдовують свою репутацію «лицарів у блискучих обладунках». Чесні, ніжні, але сильної волі, Земляні Свині насолоджуються гармонійними особистими стосунками протягом 2023 року Кролика. Однак, здається, Земляні Свині відкинуть можливість просунутися вперед ціною іншого. Наприкінці 2023 року сангвініки Свині задоволені, але пасивні спостерігачі за життям.

Дерев'яна Свиня 1995. Якщо ви народилися між (31 січня 1995 р. – 18 лютого 1996 р.):

2023 рік дуже сприятливий для сентиментальних поправок. Неодружені можуть відчути справжнє блаженство у 2023 році, коли зустрінуть свою ідеальну половинку. Якщо він (вона) народився під знаком Кролика, ви можете вирішити зробити стосунки постійними. Подумайте про розвиток мультикультурної сторони себе та почніть вивчати іноземну мову. Починаючи з літа, фінансові інтереси Дерев'яної Свині будуть добре підтримані, а ваші грошові потоки мають бути жвавими. Цього місяця Дерев'яні Свині можуть відчувати непереборну потребу витрачати гроші. Змініть свій зовнішній вигляд, перетворіть свій будинок або купіть нову машину. Проте тримайтеся якомога далі від неспокійної зимової погоди та уникайте місць стихійного лиха.

1
Отзывы
Для добавления комментария: