например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Собаки на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Собаки на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 19, 2022
Гороскоп Собаки на 2023 рік і прогнози фен-шуй

Людям, народженим у рік Собаки, у 2023 році не доведеться скаржитися на зірки, адже їх чекає удача в більшості сфер життя. Звичайно, проблеми все ще можуть виникнути.

Собака є одинадцятою в 12-річному циклі китайського знака зодіаку. Роками Собаки є 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042 роки.

2022 рік був складним для Собак, а 2023 рік, здається, буде роком з великою кількістю хороших новин! Ключове слово першої частини року для Собак – ЛЮБОВ! 2023 рік Водяного Кролика принесе людям, народженим у рік Собаки, багато удачі в любові, сімейних стосунках, домі, дружбі, творчості та задоволень. Гороскоп на 2023 рік для Собак також пророкує несподівані професійні досягнення. Раптом їхні зусилля також стають помітними в очах начальства, і вони отримують винагороду, яка перевищує їхні очікування. На людей, народжених під знаком Собаки, чекає відмінний рік у фінансовому плані. Ось ще один вагомий привід для радості у 2023 році. Собакам у 2023 році стане легше заробляти гроші, з’являться несподівані пропозиції щодо співпраці, вони отримають всілякі бонуси, подарунки та нагороди. 2023 рік Водяного Кролика принесе людям, народженим у рік Собаки, багато удачі в любові, сімейних стосунках, домі, дружбі, творчості та задоволень. Гороскоп на 2023 рік для Собак також пророкує несподівані професійні досягнення. Раптом їхні зусилля також стають помітними в очах начальства, і вони отримують винагороду, яка перевищує їхні очікування. На людей, народжених під знаком Собаки, чекає відмінний рік у фінансовому плані. Ось ще один вагомий привід для радості у 2023 році. Собакам у 2023 році стане легше заробляти гроші, з’являться несподівані пропозиції щодо співпраці, вони отримають всілякі бонуси, подарунки та нагороди

Прогноз фен-шуй для Собаки на 2023 рік

Використовуйте кам'яне дерево та статую Будди, щоб захистити свою кар'єру. Що стосується вашого здоров'я, вам допоможуть очисні трави. Носіть яшму, аметист і нефрит для правильного потоку енергії. Згідно з прогнозом фен-шуй на 2023 рік, щоб залучити удачу, народжені в рік Собаки повинні поставити статуетку Кролика в південно-східному кутку спальні або вітальні. Крім того, у 2023 році рекомендується завжди носити з собою амулет кролика.

Удача

Ті, хто народився в один із Років Собаки, почуватимуться добре у 2023 році не лише тому, що вони працьовиті та організовані та завжди мають гроші, а й тому, що вони вміють використовувати хороші часи. Тож кожен, хто амбітний і має великі плани, повинен знати, що енергія Водяного Кролика йому в немалій мірі допоможе. Друга половина 2023 року принесе Собакам більше грошей і більше шансів реалізувати свої плани, як би це не було дорого. Деякі з них можуть навіть задуматися про покупку будинку!

• Щасливі числа: 2,6, 8

Щасливі кольори: оранжевий, червоний, рожевий

• Щасливі напрямки: схід, південний схід, південь

Кохання

Протягом перших кількох тижнів Нового 2023 року за місячним календарем багато Собак відчуватимуть тиск, щоб вирішити дрібні романтичні суперечки, з’ясувати сімейні розбіжності та публічно прийняти нову дружбу, партнерство чи любовні стосунки. Емоційні очікування будуть високими з початку лютого до середини березня: спостерігайте за тим, щоб кохані люди, друзі та романтичні партнери відкрито просили більше підтримки, участі або довгострокових обіцянок. Для деяких людей, народжених у рік Собаки, багато над цим працювали з минулого року і в найближчі тижні принесуть нове відчуття причетності та відданості всім ключовим відносинам. Відпустіть минуле і не дозволяйте іншим зосереджуватися на вчорашніх проблемах: у 2023 році настав час вирішити, чого ви хочете в майбутньому.

Після квітня більшість Собак відчують переконливу хвилю романтичної пристрасті, нові вимоги з боку коханих і повернення до спільної чуттєвості у всіх романтичних стосунках. Все, що було прояснено або погоджено до середини квітня, після середини квітня швидко закріпиться та стане соціально складним: переконайтеся, що ви розумієте потреби, очікування та ідеали інших.

З червня по липень також наголошують на унікальних романтичних пропозиціях, швидких змінах сімейного стану та довгострокових домашніх зобов’язаннях. Якщо ви вважаєте за потрібне припинити стосунки у 2023 році, зробіть це до середини квітня, і все піде вам на користь.

Пізніше цього літа складний або надзвичайно суперечливий соціальний трикутник може стати набридливим. Ключові проблеми можуть стосуватися минулих романтичних обіцянок друга чи колеги. Уникайте будь-яких групових дискусій і соціальних ускладнень, якщо це можливо: 2023 рік найкраще використовувати для внесення ясності у ваш власний романтичний вибір… а не в інший.

Гроші та кар'єра

У 2023 році собаки амбітні та енергійні, готові скористатися багатьма кар’єрними можливостями, які відкриються на їх шляху цього року. Деякі навіть знаходять цікаві пропозиції за межами обраної сфери кар’єри. У фінансовому плані це хороший рік, у якому їхні зусилля за останні кілька років, ймовірно, будуть винагороджені. Багато хто навіть починає замислюватися про значні інвестиції. Їхній життєвий досвід повинен дозволити їм зробити деякі досить реалістичні прогнози, перш ніж братися за новий проєкт.

Здоров'я

Не дозволяйте нещодавньому відкриттю якоїсь потенційно смертельної хвороби втратити надію вижити. Шанси, якими б незначними вони не були на цей час, ще є, але боротися з хворобою потрібно продовжувати. Спробуйте трохи повірити в сучасну медичну технологію, адже ніхто ніколи не дізнається, коли новий медичний прорив не за горами. Ще потрібно звернути увагу на свій раціон і напої.

Гороскоп собаки на 2023 рік за китайськими стихіями

Водяна Собака 1982

Зворушення вашої неспокійної душі може змусити вас «вити на місяць» протягом 2023 року. Міцно зберігайте будь-які секрети, якими вам нещодавно поділилися. Якщо виникають проблеми з самооцінкою і ви стурбовані своїм іміджем, знайте, що «самоповага важливіша за повагу багатьох». Водяні собаки терпіти не можуть бути замінними, і їм слід бути обережними з лагідними розмовами коханця, який капає медовими словами, але переживає гірку історію у 2023 році. Довгоочікуваний прорив у кар’єрі Водяної собаки відвертає її від вічних прагнень до «ідеального кохання». 2023 рік пропонує визнання вашої вірності, безумовний захист інших і жертовне служіння. Душі водяних собак все ще можуть відчувати фінансові труднощі через безглуздість, пов’язану з азартними іграми чи спекуляціями, а «коли бідність стукає у двері, кохання втікає у вікно». Однак минулі помилки в судженнях породили нову перспективу та зрілість.

Металева Собака: 1970

2023 рік є хорошим роком для Металевих Собак, оскільки вони переходять від пильних хвилювачів до мудрих філософів і шукачів істини. З наближенням року Дракона ця роль стане для вас комфортнішою. Ви виправдовуєте свою репутацію надзвичайної відданості друзям і сім’ї, але водночас надзвичайної лютості щодо ворогів ваших близьких.

Дерев'яна Собака 1994

2023 рік може зустріти Деревного Пса в романтичному настрої, сильно відтіненому ностальгією. Будьте обережні, пробуджуючи старе кохання, оскільки ви можете водночас відкрити старі рани свого серця. Деревні Собаки можуть відчувати сильний потяг до інших людей, народжених під знаком Кролика. Зустріч з людиною іноземця може породити цікаві, але імпульсивні дії. Подружня гармонія може бути порушена. Відкиньте песимізм і занепокоєння, знаючи, що «Ніхто не щасливіший, ніж той, хто вірить у свою удачу». У 2023 році для Собаки зростає як слава, так і багатство, однак за будь-яку ціну уникайте фізичної бійки з іншим.

1
Отзывы
Для добавления комментария: