например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Півня на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Півня на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 18, 2022
Гороскоп Півня на 2023 рік і прогнози фен-шуй

2023 рік стане для тих, хто народився в рік Півня, сповненим злетів та падінь.

Півень - десятий знак зодіаку в китайському Зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку — Півень, якщо ви народжені в наступні роки: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 і 2029.

У китайському гороскопі зазначено, що для досягнення успіху у 2023 році Півням краще зосередитися на кількох, але значущих цілях, які вони точно знають, що їм під силу. Нові проєкти, які вони хочуть швидко виконати, можуть створити труднощі або перевантажити їх. Найкраще було б свідомо взяти участь у довгостроковому проєкті, від якого не чекати миттєвих результатів. У рік Водяного Кролика підвищується статус і престиж, з'являються нові відкриття і великі шанси на успіх. У 2023 році для Півня надзвичайно важливо довгостроково інтегруватися в групу з однаковими цілями чи інтересами. Це може бути професійна асоціація чи хобі, клуб, група, вечірка, фонд тощо. Остерігайтеся блокувань і напруги, особливо в березні-травні та серпні-вересні 2023 року, і намагайтеся не змішувати групову діяльність з фінансовими інтересами. У любові 2023 рік для Півнів досить сприятливий, але без великих сюрпризів і значущих подій. У 2023 році Півнів приваблюють незалежні, жваві, оригінальні і навіть ексцентричні люди.

Прогноз півня по фен-шуй на 2023 рік

У 2023 році Півні не вважаються одними з найщасливіших тварин китайського зодіаку, проте, не можна сказати, що в рік Кролика їм зовсім не пощастить. З точки зору фен-шуй, Півням рекомендується Кришталеве Дерево для забезпечення матеріального достатку, ефірні олії та очисні трави для захисту їхнього здоров’я. Люди, народжені в рік Півня, повинні використовувати качок-мандаринок, щоб допомогти їм створити атмосферу любові, покращуючи романтику та якість стосунків.

• Щасливі числа: 3, 5, 8

• Щасливі кольори: золотий, коричневий, чорний

• Щасливі напрямки: захід, південний захід, північний схід

Любовний гороскоп Півня на 2023 рік

У 2023 році, любий Півню, ключові стосунки можуть бути надзвичайно роз’єднаними та напруженими: до кінця лютого подивіться, щоб кохані люди познайомили нових друзів або очікування суспільства. Китайський гороскоп Півня передбачає, що 2023 рік може принести абсолютно нове коло спілкування у ваше романтичне чи особисте життя. Давно віддані Півні, ймовірно, побачать, що близькі люди тепер вводять низку незвичайних друзів у своє найближче коло. Якщо так, Півню, очікуйте, що це буде дещо виснажливим або складним: незабаром після лютого близьким друзям або коханцям може знадобитися створити сильнішу соціальну ідентичність або висловити минулі розчарування через незвичайні соціальні союзи. Не впадайте у відчай, але зверніть увагу на основні емоції, які тут діють: перш ніж інтимні стосунки зможуть прогресувати, минуле має бути проясненим і вирішеним.

Після лютого і протягом наступних 3 місяців близькі романтичні стосунки переживуть потужний період чуттєвості та відновлення інтимності. Навіть попри те, що кохані нещодавно були розсіяні або легко дратувалися, аспекти вказують на те, що чиста емоційна атмосфера призведе до відновлення пристрасті. Самотні або незакріплені Півні можуть очікувати, що в цей час їм доведеться вибирати між двома потенційними коханцями. Дійте повільно та перевіряйте всі суперницькі соціальні та сімейні цінності: вирішальні моменти прийняття рішень у романтичних стосунках цього року в основному базуватимуться на соціальній інформації. Більшу частину 2023 року ви зможете або врятувати невдалі стосунки та вдихнути нове життя в романтику, або, навпаки, принести у ваше життя ряд нових соціальних рішень.

Поворотним моментом, ймовірно, станеться між серединою лютого та початком липня, Півень: коханці, які мають намір залишитися у вашому житті, переосмислять свої соціальні пріоритети та створять більшу романтичну близькість. Уважно спостерігайте та грайте активну роль.

Півень. Гороскоп грошей та кар'єри на 2023 рік

Для Півня 2023 рік, як правило, буде багатим на події, сповненим можливостей, але таким, який вимагає ретельного зважування наслідків. Це стрімкий рік з непередбачуваною послідовністю подій, які застали Півня зненацька; можливо, його прославлена інтуїція допоможе йому вчасно прийняти правильні рішення. Професійна сторона сповнена викликів і надій у 2023 році. У цій сфері мало стабільності та передбачуваності. Проблеми, з якими стикається Півень, не є рутинними та вимагають уваги й швидких відповідей. Ці проблеми можуть дратувати та втомлювати народжених у рік Півня. Однак вони можуть вважати, що вони також представляють можливість накопичити досвід і зробити собі ім’я. Помиляються ті, хто думає, що в іншому місці їм може бути спокійніше.

Згідно з китайським гороскопом, Півні мають попит у самих різних напрямках, але було б помилкою витрачати їх сили, намагаючись скрізь розділити себе. Їх оцінюватимуть за тим, як вони виконують свої прямі завдання; найкраще було б зосередитися на них. У фінансовому плані 2023 рік загалом сприятливий для Півнів. Вирішення нових завдань і проблем на роботі може допомогти йому відповідно збільшити свій дохід. Варто зауважити: уважність до подій цього року не повинна заважати вам уважно стежити за своїми фінансовими операціями, оскільки існує ризик того, що вас обдурять або ваші прибутки не будуть такими високими, як обіцяли. У 2023 році Півневі бажано проявити відому йому обережність, не поспішати з прийняттям важливих рішень, поки не виявить і не розбереться у всіх фактах.

Здоров'я

Не зволікайте, вирішуючи, продовжувати операцію чи ні, незалежно від того, наскільки незначною вона може бути на цьому етапі. Якщо хтось з якихось причин вирішить відкласти це, симптоми можуть стати занадто гострими, щоб оперувати. Занепокоєння на цьому етапі також не допоможе, а насправді може прискорити погіршення здоров’я через емоційний стрес. Розуміння ситуації допоможе трохи пом'якшити безпідставний страх або нерозуміння.

Гороскоп Півня на 2023 рік за китайською стихією

Металевий півень 1981. Якщо ви народилися між (5 лютого 1981 р. – 24 січня 1982 р.):

Народженим у рік Металевого Півня, які хотіли б почати нову справу, найкраще зробити це у 2023 році. Найкраще робити планування на початку року і приступати до нього в середині. рік. Плани виявляться вдалими. Допомога опікунів дворянства – одна з головних причин вашого успіху. Також важливо мати хороші стосунки з іншими. Уникайте занадто частого відвідування нічних закладів.

Земляний Півень 1969 Якщо ви народилися між (17 лютого 1969 р. – 5 лютого 1970 р.):

У 2023 році прямі й відверті Земляні Півні дадуть зрозуміти іншим, що «потрібна пряма порада, щоб направити людину на правильний шлях, так само як потрібні гіркі ліки, щоб правильно вилікувати хворобу». Інші можуть сприйняти цю чесну пораду та відвертий осуд за щось на зразок тиранії; тому проявляйте поміркованість і тактовність. Поки що не починайте нових проєктів і дозвольте своїй удачі дозріти. Ваша сутність «програми» та невтомна трудова етика прислужиться вам добре протягом 2023 року, оскільки ваше відкладене задоволення винагороджується фінансово. Ваша наполегливість і винахідливість принесуть вам щедрий урожай і в романтичному плані. Однак кармічно найбільша небезпека для Півнів завжди виникає в момент перемоги. Не слухайте пліток, які вплинуть на ваші емоції. Як людина крайнощів, уникайте конфронтації з іншими протягом 2023 року та чиніть опір бажанням висловитися, незалежно від того, наскільки це заслужено! Чи бути зараз чарівним, чи нестерпним, ви вирішуєте повністю, і ви не повинні залишати нічого на волю випадку або закінчити наполовину.

Вогняний Півень 1957 Якби ви народилися між (31 січня 1957 р. – 17 лютого 1958 р.)

Протягом 2023 року причина та наслідок ваших дій можуть вплинути на ставлення багатьох. Вогняні Півні в цьому році сміливі та впевнені в роботі та в житті. Працьовиті, прямолінійні та критично сприйнятливі, Півні організовують і спонукають інших до роботи, готуючи незабутній святковий сезон. У 2023 році півні почуваються найкраще в оточенні інших і насолоджуються бурхливою активністю літа.

Водяний Півень 1993 Якщо ви народилися між (23 січня 1993 р. – 9 лютого 1994 р.):

У 2023 році у Водяних Півнів можуть виникнути розбіжності з коханими та дружиною. Уникайте відвідування місць, де існує ймовірність стихійних лих. 2023 рік також може видатися досить складним через деякі фінансові труднощі. Але не впадайте в паніку! Розв'язуйте ці проблеми методично, зі спокоєм і наполегливістю. Однак 2023 рік «відкриє ваше грошове сховище» і принесе Водяному Півню фінансове відновлення. Улюблені місця для вас цього року – це ваші приватні куточки, куди інші можуть потрапити лише за запрошенням; ваш «таємний сад», наповнений дорогоцінними відтінками фіолетового, пурпурового та смарагдово-зеленого.

1
Отзывы
Для добавления комментария: