например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Мавпи на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Мавпи на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 18, 2022
Гороскоп Мавпи на 2023 рік і прогнози фен-шуй

2023 рік буде мирним і благословенним для всіх людей, народжених у рік Мавпи.

Мавпа займає дев'яте місце в китайському Зодіаку. Ваша «тварина китайського зодіаку — Мавпа», якщо ви народилися в наступні роки: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016.

Згідно з китайським гороскопом, на людей, народжених у рік Мавпи, до листопада рік буде спокійним, без зайвих сюрпризів. У 2023 році професійне життя буде чудовим, з багатьма важливими проєктами. Вони можуть почати працювати в новому робочому колективі, на краще оплачуваній роботі, де вони мають більше свободи слова та повноважень приймати рішення. Останні два роки Мавпи доклали чимало зусиль у роботі, і результати нарешті з’являться у 2023 році. Однак кінець 2023 року буде досить неспокійним, у Мавп буде багато роботи та нові завдання та доручення. Січень і лютий – сприятливий період для акцій. Попри те, що стосунки пари будуть на другому місці, партнери Мавп проявлять багато розуміння, терпіння та дипломатичності, тому люди, народжені під знаком Зодіаку, отримають всю необхідну емоційну підтримку.

Прогноз фен-шуй Мавпи на 2023 рік

Згідно з прогнозом фен-шуй, 2023 рік буде для Мавпи спокійним і квітучим. Використовуйте намистини Дзи або Кам’яне дерево, щоб досягти успіху в кар’єрі, амулет Гуань Інь, щоб захистити своє любовне життя, і носіть цитрин, яшму, місячний камінь або прозорий кварц для особистого добробуту.

Удача

Людям, народженим у рік Мавпи, варто очікувати багато приємних сюрпризів у 2023 році. Удача в основному буде супроводжуватися професійним життям, а це означає, що багато щедрих можливостей готові принести фінансову радість тим, хто народився під знаком Мавпи. Не дивно, що цей знак зодіаку є одним із найщасливіших знаків зодіаку 2023 року, однак Мавпам потрібно бути обережними щодо одного особливо важливого аспекту, отже, удача також приходить за певних умов. Щоб насолоджуватися плодами своєї праці, їм потрібно залишатися чесними та докладати постійних зусиль, щоб запобігти нещасливому повороту.

• Щасливі числа: 1, 5, 7

• Щасливі кольори: срібло, золото, сірий

• Щасливі напрямки: північ, північний захід, захід

Кохання

Соціальні зобов'язання і романтичні трикутники різко зміняться до середини-кінця лютого; Мавпа повинна бути готова до того, що до неї дошкулятимуть запитання чи емоційні виклики. Коханим і близьким друзям тепер, можливо, потрібно буде прояснити їхню роль у вашому житті або розібратися в останніх змінах у ключових відносинах. Залишайтеся стійкими: багато з цього, хоча й трохи виснажує, призведе до важливих емоційних здобутків у інтимних романтичних стосунках.

На початку 2023 року Всесвіт може попросити Мавпу підтвердити свою повагу та прихильність до близьких у багатьох випадках. Не чекайте інтенсивних чи серйозних наслідків: здебільшого такий внутрішній запит є постійним духовним чи емоційним випробуванням у ключових стосунках. До березня тонкі соціальні вибори або повторювані романтичні моделі можуть потребувати майже постійної уваги. Очікуйте, що кохані та близькі друзі подадуть суперечливі сигнали або сплутані романтичні пріоритети. Як не дивно, але це може бути саме тим, що потрібно для зміцнення романтичних зв’язків і соціального розуміння.

Після березня закінчиться 14-місячний період романтичних розчарувань і емоційної ізоляції: очікуйте раптової хвилі пристрасних пропозицій і довгострокових зобов'язань. Багато Мавп також можуть виявити, що їхній близький друг чи коханець залишив позаду річну фазу депресії або соціальної самоізоляції. Ті самотні або неприв’язані Мавпи можуть очікувати швидкого вступу в нові стосунки в кінці лютого або на початку березня.

Протягом решти 2023 року як самотні, так і віддані Мавпи відчуватимуть майже постійне розширення інтимних стосунків. До середини-кінця липня очікуйте, що ви обміркуєте новий напрямок життя, заснований на нових романтичних змінах у вашому житті. 2023 рік буде надзвичайно продуктивним і приємним для людей, народжених у рік Мавпи: шукайте пристрасної участі інших.

Гроші та кар'єра

2022 рік міг стати роком нового професійного старту. Тепер це не те саме; 2023 рік може стати гарним роком оцінки та винагороди за роботу Мавпи. Це також рік, коли люди, народжені в рік Мавпи, мають найкращі шанси на підвищення; Мавпу добре поважають і має достатньо людей, які підтримують і заохочують її. Для Мавп, які займаються самозайнятістю, 2023 рік буде визначним. У них є шанс збільшити клієнтуру: їх рекомендують клієнти, вони стають відомими, а Мавп визнають хорошими фахівцями своєї справи. Отже, вони можуть коригувати ставки, що безпосередньо впливає на їхні доходи. У 2023 рік Кролика поспішність і поверховість можуть завдати Мавпі фінансової шкоди. Потрібне терпіння, щоб проаналізувати всі пропозиції та їх деталі, коли йдеться про значні придбання. Думка про те, що вони можуть легко окупити свої інвестиції, може змусити їх поспішати. Вони також можуть звернутися за порадою чи підтримкою до когось зі знаннями у цій галузі, оскільки вони, швидше за все, отримають точні та актуальні ідеї та інформацію.

Здоров'я

Постійні заняття спортом допоможуть зберегти або вберегти здоров’я від швидкого погіршення. Ще один важливий фактор, про який слід пам’ятати, — це вживання достатньої кількості звичайної води протягом дня, щоб допомогти змити систему відходів в організмі. Це також допоможе зберегти молодість природним шляхом, а отже, заощадить на косметиці.

Прогноз для Мавпи на 2023 рік за стихіями 

Металева мавпа 1980

Металеві Мавпи інстинктивно знають, що чим більше людина відчуває, тим менше вона насправді знає. У 2023 році ваша прихильність до вишуканих речей і предметів розкоші спонукає до веселих і приємних пообідніх заходів у пошуках найновіших пропозицій. Якщо ви були в настрої погратися й поторгуватися – 2023 рік зрушить ваші справи з місця. Виділено партнерство та спільні підприємства. Якщо ви думали про зміну кар’єри, зауважте, що душі Металевої Мавпи процвітають у таких професіях, як довірені помічники знаменитостей і знаменитостей; або як особисті помічники та довірені особи чиновників і державних діячів.

Водяна мавпа 1992. Якщо ви народилися між (4 лютого 1992 р. – 22 січня 1993 р.):

Тим Водяним Мавпам, які мають намір почати нову справу, 2023 рік найбільше підходить. Плани будуть успішними. У вас буде багато охоронців благородства, які допоможуть зробити вас дуже успішними. Ті Водяні Мавпи, які не прив’язані, скоро матимуть партнера. У 2023 році удача в любові та удача в кар’єрі пліч-о-пліч.

Вогняна мавпа 1956

Вогняні Мавпи завзято проводять 2023 рік, підриваючи старі звичаї та застарілі ідеї. Ви маєте багато спільного зі своїми братами та сестрами Кроликами, оскільки ви боретеся проти ретроградних розумів, які не бачать завтрашнього дня. У вас немає терпіння до дурнів цього року, і ви можете відмовитися від певних проєктів, що викличе розчарування. Ви будете більш наполегливими, якщо нагадаєте собі, що «Той, хто рухає гору, — це той, хто починає з того, що забирає маленькі камінці».

Земляна мавпа 1968

Якщо ви народилися між (30 січня 1968 р. – 16 лютого 1969 р.): У тих Земляних Мавп, які займаються бізнесом, у 2023 році очікується покращення кар’єри, а також удача в багатстві — це добре. У тих, хто вийшов на пенсію, буде гарний настрій. Вирушаючи за кордон, намагайтеся уникати води, щоб уникнути нещасних випадків. Виходячи на вулицю, ніколи не беріть участь у цих небезпечних заходах.

1
Отзывы
Для добавления комментария: