например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 18, 2022
Гороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік і прогнози фен-шуй

2023 рік – рік багатства, здоров’я, удачі та вдалих подорожей для тих, хто народився в рік Кози (Вівці).

Коза займає 8 місце в китайському Зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку — Коза (Вівця), якщо ви народжені в наступні роки: 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015, 2027.

Люди, народжені в рік Кози, почнуть цей рік з правої ноги. Відповідно до китайського гороскопа на 2023 рік, вони досягнуть успіху в соціальному та професійному плані та матимуть багато позитивних фінансових результатів у рік Водяного Кролика. Кози не є найстабільнішими партнерами у світі, і цілком імовірно, що вони змінять кілька партнерів протягом року, тим більше, що вони більше зосереджені на своїй кар’єрі, ніж на житті пари. Якщо вони вже зав’язали стосунки, удача буде на їхньому боці протягом 2023 року, тому що їхні кохані виявляться дуже терплячими та підтримуючими у всіх зусиллях Кіз. У випадку з самотніми Козами вони не будуть звертати увагу на романтичні пригоди, але це не дивно, коли мова йде про Кіз, які відомі своїми численними завоюваннями. Згідно з гороскопом Кози на 2023 рік, найбільше задоволення вони отримають від свого професійного життя, оскільки вони можуть змінити роботу на більш оплачувану або нарешті отримати те підвищення, на яке заслуговують.

Прогноз Кози (Вівці) Фен-Шуй на 2023 рік

Згідно з прогнозом фен-шуй, 2023 рік обіцяє бути надзвичайним для Кози. Однак очищатися за допомогою ефірних олій потрібно. Розгляньте можливість використання кристалів, які підходять вашому знаку зодіаку, наприклад, червоний корал або опал. Поставте статуетку Кози у своєму офісі чи вдома на удачу в Новому китайському 2023 році! Крім того, Будда, що сміється, буде хорошим вибором для Кіз, які хочуть залучити процвітання.

Удача

Жінка типу Вівця, ймовірно, насолодиться певним підвищенням у своїй нинішній кар'єрі. Можуть бути привабливі пропозиції від конкурентів, але нове керівництво не визнає чиєсь старшинство. Поки людина залишається на місці та продовжує віддаватися своїй роботі всім серцем, її кар’єра за короткий час підніметься на набагато вищий рівень. Не забувайте про тих, хто надав всю необхідну допомогу на цьому шляху.

Щасливі числа: 2, 4, 8

Щасливі кольори: синій, червоний, білий

Вдалий напрямок: схід, південний схід, південь

Любовний гороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік

Відповідно до гороскопа Кози, любовні стосунки матимуть стабільну якість і тривалу привабливість у 2023 році. Для багатьох Кіз кількамісячна плутанина між романтичними партнерами, відкладені рішення про дім або нечіткі соціальні обіцянки тепер зникнуть. Після лютого очікуйте, що раніше замкнутий або емоційно віддалений друг чи коханець відкрито запропонує переглянути угоди, планувати новий будинок або значно розширити емоційні зобов’язання. Для багатьох людей, народжених у рік Кози, це стане початком майже трьох років позитивних романтичних змін і покращення сім’ї. Пізніше цієї весни також спостерігайте за потужною хвилею соціальних запрошень, нових групових занять або підвищення інтересу до нових навчальних занять. Для самотніх Кіз серія романтичних пропозицій, ймовірно, зажадає уваги в період з середини квітня до кінця травня. Багато з цього принесе новий погляд і відновить віру в романтичну довіру. Між серпнем і вереснем, однак, слідкуйте за особливо складною фазою сімейних обговорень і складних фінансових переговорів. У 2023 році багато Кіз змінять своє місце проживання або внесуть значні покращення в сімейну динаміку. Дрібні суперечки швидко спалахнуть і так само швидко вирішаться: будьте активними та просіть усе, що вам потрібно.

 Гороскоп грошей і кар'єри Кози (Вівці) на 2023 рік

2023 рік для тих, хто народився в рік Кози, сповнений можливостей з професійної точки зору. Найзначніші – у червні, липні, вересні та жовтні. Професійний досвід останніх років приносить свої плоди: вони одні з найкращих кандидатів на нові робочі місця, які відкриваються. Ці можливості, швидше за все, виникнуть у їхній компанії: адміністративні реорганізації та нові відділи. З іншого боку, 2023 рік є для Кози роком аналізу, підбивання підсумків і повторного калібрування цілей і завдань. Роблячи це з властивою їм об’єктивністю та серйозністю, вони готуються до великих можливостей, які чекають на них у наступному році, році Дракона. У 2023 році їм доведеться зіткнутися з додатковими завданнями до тих, що перед ними стояли досі, що також вимагатиме від них отримання та поглиблення нових знань. Проходження професійних курсів, індивідуальне навчання – це дії, які незабаром доведуть свою цінність. 2023 рік Кролика — це рік, у якому для Кози очікується фінансовий прогрес, особливо через бонуси, отримані в результаті професійних результатів. З іншого боку, їм було б добре спробувати заощадити щось на наступний рік, оскільки тоді вони захочуть почати серйозні зміни у своєму житті та знадобляться кошти.

Здоров'я

Остерігайтеся нещасних випадків під час водіння, альпінізму чи підводного плавання, особливо для тих, хто бере участь у змаганнях. Не сприймайте речі як належне і намагайтеся не недооцінювати кожну ситуацію. Якщо людина не буде обережною, то, швидше за все, отримає травму плеча або стегна.

Гороскоп Кози (Вівці) на 2023 рік за стихіями

Земляна коза 1979

У 2023 році справжня природа Земляного Кози «Пристойність» або «Вей» (що означає «ще ні») є сильною. Цей рік може запропонувати період очікування з відкритими можливостями та новими починаннями. До кінця року у творчих Земляних Кіз може бути неспокійне серце. Попри те, що ви одружені чи пов’язані, ви можете відчувати нудьгу та не мати звичайних почуттів до партнера. Ця тяга до збудження насправді пов’язана не з сексуальністю, а з тим, що ви почуваєтеся безсилими. Поговоріть про це з коханою людиною. Разом ви знайдете ідеальне рішення. Повністю живіть теперішнім моментом і шануйте прекрасне життя, яким є ви, і всі живі істоти.

Металева коза 1991

У різноманітних кар’єрних сферах Металеві Кози залишаються креативними та артистичними протягом 2023 року. Завдяки вашому доброзичливому, легкому ставленню ви також є улюбленим гостем вечірки цього року. Красиве робоче середовище дуже важливе для вашого творчого потоку, тому наполягайте на тому, щоб у вас було тихе місце, щоб спокійно працювати. Збирайте ідеї в власний післяобідній час між 13:00 і 15:00.

Дерев'яна коза

1955 Деревні Кози можуть пережити стрес у 2023 році як фізично, так і морально. Перевтома може спричинити хворобу, тому приділіть особливу увагу повноцінному відпочинку та уникайте відвідування тих, хто хворіє рік. До кінця року ваша удача обернеться, і ваша щедра доброта повернеться до вас багаторазово. Ваша неприязнь до повсякденності помічена вище; тому не дивуйтеся, якщо вам запропонують нову посаду або нові проєкти.

Вогняна коза:1967

Лагідний дух сприймає припливи та відпливи життя. Вони плекають, але не володіють. У 2023 році важлива фігура у вашому житті може встановити якісь довільні правила, які суперечать вам. Не втягніться в офісну драму чи плітки. Будь-які подорожі з метою працевлаштування, як і раніше, надаються перевагою. І чим більше Вогняні Кози подорожують, тим більше має бути отримано прибутку.

1
Отзывы
Для добавления комментария: