например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Коня на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Коня на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 18, 2022
Гороскоп Коня на 2023 рік і прогнози фен-шуй

Чи вдалий 2023 рік для Коня?

2023 рік принесе людям, народженим у рік Коня, добробут, здоров’я, щастя, добробуту, мир і удачу.

Кінь займає сьому позицію в китайському Зодіаку. Роки коня - 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 і 2026.

2023 рік принесе багато новин для людей, народжених у рік Коня, яким вдасться знову наблизитися до сім’ї та нарешті знайти когось, на кого можна покластися. Китайський гороскоп на 2023 рік стверджує, що найромантичніші місяці для Коня – червень, липень і листопад. Напруга, як правило, зростає, особливо навесні, у серпні та листопаді. У 2023 році Коні зустрінуть людей, з якими вони згодом встановлять партнерські стосунки (дружба, співпраця, асоціація та пара) або які матимуть цілющий вплив на сім’ю чи поведінку. До травня 2023 року вони без зусиль навчатимуться та засвоюватимуть нові ідеї. 2023 рік Кролика – це період, коли Коням варто читати, писати, підписуватися на газети та журнали, ходити в автошколу, вивчати іноземну мову, розпочати курс, який їх приваблює, або навчальну поїздку.

Прогноз фен-шуй для Коня на 2023 рік

Згідно з прогнозом фен-шуй, людям, народженим у рік Коня, у 2023 році не доведеться натрапляти на труднощі, якщо вони будуть терплячі та спокійні. Кінь повинен використовувати корисну енергію Лаки Бамбука і не повинен уникати використання ефірних олій, які мають очисні властивості. Також Містичний Вузол може дуже допомогти людям, народженим в один з Років Коня.

Удача

Удача Коня у 2023 році тісно пов'язана з любов'ю. Дуже високі шанси зустріти людину у 2023 році, яка змінить своє життя на краще! Це чудова можливість для особистого розвитку. Ця людина, швидше за все, буде вашою спорідненою душею!

Щасливі числа: 1, 3, 9

• Щасливі кольори: фіолетовий, зелений, жовтий

• Щасливі напрямки: північний схід, південний захід і північний захід.

Кохання

Ніжні моменти та швидкий флірт можуть бути неминучими та надзвичайно переконливими на початку 2023 року. Ті, хто народився в рік Коня, незабаром відчують унікальний вибір у романтиці або можливість привнести нову віру в довгострокові стосунки.

Відповідно до китайського любовного гороскопа, перші шість тижнів Нового 2023 року за місячним календарем допоможуть підтвердити ваші найглибші почуття в усіх любовних стосунках, відродять соціальну довіру та заохочуватимуть до серйозних і тривалих зобов’язань. Для деяких Коней ця пристрасна енергія може трохи відволікати або нервувати. Однак не варто хвилюватися; китайський зодіак вказує на те, що більшість Коней тепер закінчать майже два роки соціального розчарування, емоційної ізоляції або напружених сімейних стосунків. Більша частина цього закінчиться появою нових романтичних можливостей у вашому житті: переконайтеся, що ви залишаєтесь відкритими та вибираєте мудро. Після квітня більшість людей, народжених у рік Коня, також відчують бажаність у новому колі спілкування чи сімейних обставинах. Попри те, що незнайомі почуття можуть набриднути, не пропустіть цю можливість додати у своє життя додаткову емоційну безпеку. Для деяких Коней період з початку травня до кінця червня буде сприйматися як час поглиблення емоційних зобов’язань і несподіваного зростання впевненості. Не варто уникати громадської діяльності: це вдалий час для розширення всіх зв’язків і зобов’язань. Пізніше цього літа незначні ревнощі або соціальні суперечки щодо романтичної вірності можуть бути набридливими. До кінця серпня все швидко прийде в норму: залишайтеся врівноваженими.

Робота та фінанси

З 2023 року, відновлений і відкалібрований, Кінь може вжити заходів. Фізично Кінь більш енергійний, готовий вирушити в нову перспективну подорож. Він відчуває оптимізм, впевненість у своїх силах, і це спонукає його до вищої кар'єрної посади. Він чітко висловлює свої амбіції, бажання і надії, і це помічає його начальство. Серед подій і ситуацій, які розгортаються на його користь, ми згадуємо посади, які виставляються на конкурс, або посади, які стають вакантними, посади, про які Кінь довго мріяв, словом, у рік Кролика є шанси на підвищення. та професійне просування. Він просто повинен бути поруч і відповідати на ці пропозиції. Для молодих людей це дуже сприятливий рік для пошуку роботи, яка відповідає їхнім бажанням і кваліфікації. Сповнені ентузіазму, вони мають шанс проявити себе з самого початку кар’єри. Ці професійні можливості супроводжуються у 2023 році збільшенням їхнього професійного доходу. Звичайно, це може змусити їх збільшити свої гаманці більше, ніж це необхідно; щоб дійсно скористатися цим роком, вони також повинні контролювати своє бажання витрачати на непотрібні речі. Ці професійні можливості супроводжуються у 2023 році збільшенням їхнього професійного доходу. Звичайно, це може змусити їх збільшити свої гаманці більше, ніж це необхідно; щоб дійсно скористатися цим роком, вони також повинні контролювати своє бажання витрачати на непотрібні речі. Самозайняті особи можуть вважати доцільним звернути увагу на новий сектор або спробувати використати деякі зі своїх старих ідей і проєктів. Зараз вони мають необхідний імпульс разом із необхідними зовнішніми умовами.

Здоров'я

Енергійний тип характеру буде відчувати дискомфорт, коли в цей період раптово буде прикутий до ліжка, інвалідного візка або милиць. Цьому можна запобігти, якщо вжити додаткових заходів безпеки під час будь-яких складних заходів на свіжому повітрі. Намагайтеся сприймати речі помірковано, а не в крайніх межах.

Гороскоп коня на 2023 рік за китайською стихією

Металевий кінь 1990

Хоча велике кохання також може спричинити великі втрати, у 2023 році Металевий Кінь може відкинути обережність. Ваша любов до соціальних контактів звужується до однієї людини, а для неодружених є хороші шанси на шлюбні плани у 2023 році. Завжди розумніше уникнути битви, ніж брати участь у боротьбі, яку ви не можете виграти. Гра в дипломатію полягає в тому, щоб уникнути конфліктів з колишнім партнером коханця. Стрес може посилити занепокоєння зі здоров’ям, яке могло бути проблематичним цього року. Поки що не оприлюднюйте свої особисті почуття та плани.

Земляний кінь 1978

Сентиментальний клімат у 2023 році чудово покращиться для стресових Земляних Коней. Можливо, вам довелося розлучитися з коханою людиною, а ваше любовне життя було нестабільним і складним. У 2023 році пануватиме атмосфера гармонії. Відвідуйте театр, кіно, музичні концерти. Рік Кролика особливо прихильний до письменників. Навіть якщо писати не ваша професія, спробуйте викласти свої думки на папері.

Вогняний кінь 1966

Протягом 2023 року ваші спроби придушити озлобленість можуть зазнати невдачі, але, як завжди, привітні Вогняні Коні швидко забуваються. Коні залишаються оптимістичними, витримуючи можливі емоційні шторми цього місяця. Коні повинні бути обережними під час фізичних навантажень і проявляти пильність під час руху. Новий рік знайшов Вогняних Коней доброзичливими, кмітливими та готовими знову зайняти центральне місце.

Дерев'яний кінь 1954

Незалежно від того, чи то могутній крилатий Пегас, чи культурна витончена кобилка, у 2023 році Деревні Коні відчувають у своєму дусі силу, яку може бути важко контролювати. Веселий, популярний і кмітливий, просування по службі та збільшення особистого багатства прикрашають ваші пасовиська протягом року Кролика 2023. Це був би сприятливий час, щоб зробити пожертву вашій улюбленій благодійній організації. Останні місяці 2023 року відновлюють вашу любов до подорожей і ваше циганське серце починає працювати вільно. Шукайте кохання з відданою Собакою, ідеалістичною Козою або майстерним Тигром. Як неперевершені нонконформісти зодіаку, ваша потреба в абсолютній свободі знаходить привід нагадати найближчим вам, що «вогонь повинен мати простір у центрі, щоб палати енергійно».

Водяний кінь 2002

Рік Кролика допомагає душам Водяного Коня покласти край особистим сумнівам у собі, від яких вони страждали. Справжня гармонія досягається через прийняття. Прийми — і ти станеш цілим, зігнись — і ти випрямишся, спорожни — і ти станеш повним. До кінця року ваше нетерпіння може зрости, але іншого виходу, окрім як мовчки вкусити, не буде. Навіть якщо вирішення дилеми не знайдено, збереження оптимістичного, філософського ставлення пом’якшить проблеми.

1
Отзывы
Для добавления комментария: