например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Змії на 2023 рік і прогноз фен-шуй
Гороскоп Змії на 2023 рік і прогноз фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 17, 2022
Гороскоп Змії на 2023 рік і прогноз фен-шуй

Чи буде 2023 рік вдалим для Змії?

2023 рік стане кардинальним для тих, хто народився в рік Змії. Змія є шостою в 12-річному циклі китайських знаків зодіаку.

Ваша «тварина китайського зодіаку — змія», якщо ви народжені в наступні роки: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025.

За китайським гороскопом, у 2023 році у людей, народжених у рік Змії, справи складатимуться відмінно. Вони будуть більше прив'язані до сім'ї, а поруч із супутниками життя відкриють романтику. Водночас для Змій 2023 рік Кролика — чудова нагода зустріти свою другу половинку або, в гіршому випадку, почати романтичні стосунки, у яких їм буде багато чому навчитися. Для людей, народжених в один із років Змії, 2023 рік є важливим періодом для дому та сім’ї. Вони можуть придбати, побудувати, розширити або модернізувати житловий простір, переїхати у більший будинок або, принаймні, придбати деякі активи довгострокового користування, які підвищать естетику, комфорт або цінність будинку. Відносини та професійне середовище значно покращаться, починаючи з вересня 2023 року. Проте 2023 рік Водяного Кролика цікавий з точки зору колективних, організаційних заходів або проєктів, які об’єднують більше людей зі спільними цілями.

Прогноз змії по фен-шуй на 2023 рік

Згідно з прогнозом фен-шуй, 2023 рік є сприятливим для Змії. Якщо ви належите до цього знаку зодіаку, використовуйте Чи Лін, щоб допомогти вам у вашій кар’єрі, статуї мандаринових качок, щоб мати успішне любовне життя, і ефірні олії, щоб захистити своє здоров’я. Кращими кристалами для Змії є малахіт і яшма.

Передбачення удачі

Необхідно стежити за «підводними каменями» під час звичайної повсякденної діяльності. Не сприймайте речі як належне, навіть якщо ситуація здається нормальною та рутинною. Це схоже на зниження пильності, і саме цим ваші опоненти можуть скористатися, поки ви не знаєте. У вашому звичайному колі друзів або членів родини буде чимало «ворогів». Будьте обережні у всьому, що б ви не робили в цей період, і намагайтеся не втрачати самовладання. Подумайте двічі та уникайте поспішних рішень.

• Щасливі числа: 3, 7, 8

• Щасливі кольори: рожевий, чорний, зелений

• Щасливі напрямки: північний схід, південний захід, південь

Гороскоп любові Змії на 2023 рік

На початку 2023 року друзі та родичі матимуть високу мотивацію розширити своє коло спілкування, дослідити нові ділові альянси або взятися за спеціальні робочі проєкти. Більша частина цього відбувається після кількох місяців низької самооцінки або дезінформації та незначних суперечок на робочому місці. Заохочуйте всі такі зміни та спостерігайте за очевидними результатами: до середини, кінця квітня для Змії почнеться нова ера соціальної та кар’єрної експансії. Після середини лютого неодружені Змії, швидше за все, почнуть нові стосунки. Для деяких людей, народжених у рік Змії, новий роман або пристрасне запрошення може надійти досить швидко у 2023 році. Якщо це так, очікуйте різкого емоційного залучення та швидкого поглиблення відносин протягом весняних і літніх місяців. Довгострокові відносини деяких Змій також можуть постраждати. Після березня близькі люди вимагатимуть набагато більших зобов’язань та/або нових домовленостей. 2023 рік кине виклик багатьом Зміям залишити нереалістичні ідеали в минулому та твердіше присвятити себе явно пристрасним стосункам. Пізніше влітку також спостерігайте, щоб надійний друг або близький родич оголосив про несподівані романтичні зміни. Попередня прихована серія емоційних суперечок може швидко випливти на поверхню в період з червня по липень. Якщо так, очікуйте, що близькі вимагатимуть додаткової підтримки, керівництва та прийняття.

Гороскоп грошей і кар'єри Змії на 2023 рік

Відповідно до китайського гороскопа на 2023 рік, професійне життя Змії напружене та вимогливе, але це, здається, стимулює його. Буває, однак, що все залежить не від нього одного, і він зіткнеться з усіма видами затримок, відмов або заперечень, які змусять його бути повністю залученим і ретельним. 2023 рік стане роком, який перевірить стійкість і здатність Змій справлятися з труднощами. Рік менш сприятливий для зміни роботи; було б краще показати свої набуті навички та досягнуту цінність. Наполегливість у вдосконаленні талантів або навичок допоможе їм досягти помітних успіхів. Фінансове планування важливо у 2023 році для народжених у рік Змії; певні інвестиції або витрати знадобляться для їхніх проєктів або потреб. Для найважливіших з них необхідний серйозний аналіз ефективності запропонованих їм рішень. На щастя, професійна діяльність і особисті проєкти не займають Змію повністю. Він цікавиться соціальними відносинами та груповою діяльністю. Він може випадково відкрити у 2023 році нову сферу інтересів, у якій зможе досягти результатів вище середнього.

Здоров'я

Слід трохи більше уваги приділяти своєму здоров’ю, а не переживати за близьких. Інакше обидві сторони постраждають від наслідків. Є й інші речі, які можна зробити, щоб допомогти, окрім турботи та хвилювання. Не нехтуйте своїм здоров’ям і душевним спокоєм. Марні спроби знайти справжню відповідь не обов’язково будуть правильним підходом.

Гороскоп Змії на 2023 рік за стихіями

Вогняна змія 1977

2023 рік — це рік, коли потрібно читати між рядків і звертатися за допомогою, якщо вона потрібна. Попри гострий талант розпоряджатися фінансами, Вогняна Змія повинна вживати додаткових заходів обережності, роблячи будь-які хитрі власні інвестиції. Велике багатство також може принести великий страх. Тільки задоволення приходить безплатно. Ваша спокійна поведінка викликає у всіх захоплення, але стережіться цьогорічної тенденції, коли в інших місцях трава стане зеленішою. Літо приносить позитивний самоаналіз, який допомагає вам визначити, чого ви дійсно хочете від життя.

Дерев'яна Змія 1965

Завжди мудрий філософ і непомітна особистість Зодіаку, коли 2023 рік наближається до лісу, Змія удачі підіймається вгору та продовжує драматичний підйом до китайського Нового року. Ваші друзі та партнери можуть звертатися до вас за порадою або допомогти їм проаналізувати їхні проблеми. Ви більш ніж раді цьому! Езотеричне або духовне консультування може стати спеціалізацією, коли ми вступаємо в рік Кролика. Ваші спокійні сили поповнюються під час пізніх ранкових годин між 9:00 і 11:00 ранку.

Водяна змія 1953

Людина залишає своє ім’я, куди б не пішла, так само як гусак видає свій крик, куди б не летів. Якщо розв’язні язики виляють плітками, непомітні Водяні Змії повинні нагадати собі протягом 2023 року, що їхні дії говорять голосніше за будь-які слова. Знову/знову романи можуть завадити глибоко емоційній Змії влітку. Решта року дарує багато романтичних варіантів, багато з яких згорають так само швидко, як і сформувалися. Щоб отримати романтичний успіх, чуттєві Водяні Змії повинні розіграти свою карту дуже близько до своїх грудей, працювати під землею, таємно та виглядати байдужими, щоб забезпечити зобов’язання. Будьте наполегливі, і ваше терпіння буде винагороджено! Жінки-Змії повинні вживати додаткових заходів безпеки і, якщо можливо, уникати подорожей поодинці вночі.

Металева змія 1941

Наполегливість окупається для доброчесної Металевої Змії протягом 2023 року, і ваша схильність дотримуватись певних проєктів, які не були досягнуті швидко, винагороджується. Ваша мудрість видаляти дрібні камінці, щоб рухати гори, приносить глибоке задоволення. У 2023 році протистоять бажанню втручатися в справи інших людей, бережіть свої слова, попри дипломатичний підхід, і проникливо визначте, ким можуть бути ваші друзі та вороги.

Земляна змія 1989

Таємничі Земляні Змії можуть відзначити досить значне зниження своїх плотських здібностей протягом 2023 року. Не хвилюйтеся з цього приводу, оскільки це може спонукати вас віддати перевагу інтимній близькості новизні. Ви можете виправити ситуацію різними засобами, включаючи фантазію, додатковий сон і трав'яні засоби. Багато Земляних Змій одружаться у 2023 році, але якщо ви все ще самотні, зміцніть чинні стосунки, які відновлять для вас лебедину рівновагу. Наведіть лад у своєму любовному житті, і все інше стане на свої місця. Ваша пасивна/агресивна особистість вважає за краще давати іншим достатньо мотузки, щоб усе йшло своїм чередом.

1
Отзывы
Для добавления комментария: