например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Дракона на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Дракона на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 17, 2022
Гороскоп Дракона на 2023 рік і прогнози фен-шуй

У 2023 році Кролик принесе удачу і гроші тим, хто народився в рік Дракона.

Дракон займає п'яте місце в китайському Зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку - Дракон, якщо ви народжені в наступні роки: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 і 2024.

Згідно з прогнозами китайського гороскопа, 2023 рік буде успішним для людей, народжених під знаком Дракона. Чесно кажучи, рік буде нелегким, але Драконам він точно принесе багато задоволення. З'явиться низка професійних можливостей, які допоможуть їм досягти цілей, про які вони ледве сміли мріяти. Це також вірно для Драконів, які працюють у когось, а також для підприємців. Перша половина року (січень, лютий і березень) не приносить нічого дивовижного, все йде як і раніше. Їм не варто падати духом, адже з приходом весни добро приходить поступово. З червня по грудень все йде гладко. У літні місяці представники знака Дракона наполегливо працюватимуть, щоб забезпечити бажаний комфорт наприкінці року. У 2023 році Кролика Дракони будуть користуватися підтримкою та розумінням свого партнера та сім’ї в найважчі моменти, з якими вони зіткнуться. Особливо в другій половині року Драконів чекає багато сюрпризів від близьких.

Прогноз дракона фен-шуй на 2023 рік

Щоб впоратися, Дракон повинен озброїтися всіма засобами фен-шуй, які відповідають його знаку зодіаку. Що стосується вашої кар'єри, Пі Яо може бути найбільш вигідним для людей, народжених у рік Дракона. Кван Інь і Будда здоров'я імунізують і захистять ваше тіло від будь-яких можливих хвороб. Крім того, для кращого захисту використовуйте такі кристали, як пірит або аметист.

Удача 

Дракон буде на шляху до успіху або слави в найближчому майбутньому, і попереду буде багато, з чим впоратися. Такі дії також можуть спричинити деяку напругу у стосунках з деякими членами поточної організації, членами, колегами, партнерами чи друзями, які можуть мати надто великі очікування від цієї особи. Можна досягти одного з одного боку і програти з іншого, малоймовірно, що обидва одночасно. Життя часом може бути жорстоким. Багато залежатиме від того, як людина зробить правильний вибір, що може бути важко.

• Щасливі числа: 2, 5,6

• Щасливі кольори: золото, срібло, червоний

• Щасливі напрямки: захід, північ, північний захід

Любовний гороскоп дракона на 2023 рік

Відповідно до китайського гороскопа, на початку 2023 року багатьом Драконам доведеться більш явно виявляти свої почуття та потреби у стосунках. У період з лютого по березень очікуйте, що близькі люди будуть ставити гострі питання або активно переводити стосунки на більш інтимний або відданий рівень. Цього року для завершення прийняття рішень може знадобитися деякий час, але правильні рішення будуть прийняті. Довгострокові стосунки або розвинуться до середини травня, або почнуть зникати. Наприкінці квітня або на початку травня 2023 року Неприв’язані або самотні Дракони переживуть низку романтичних варіантів.

Очікуйте, що нові стосунки швидко набудуть пристрасної або емоційно насиченої якості. У 2023 році любов і потяг будуть очевидними та повноцінними. Після червня Дракон повинен очікувати початку нового 4-річного періоду активного, зосередженого на сьогоденні роману. Багато Драконів цього року залишать позаду минулі проблеми, ностальгію та сильні емоційні зв’язки з вчорашніми романтичними ідеалами. Липень і серпень — це час подорожей, спільного житла, перегляду життєвих умов або завершення майнових питань. Не будьте млявими тут; найкраще чітко сформулювати свої потреби та плани на початку та дозволити іншим приймати необхідні рішення. Для Дракона 2023 рік — чудовий рік для встановлення твердих цілей щодо часу та емоційного темпу романтичних стосунків. Як члени сім'ї, так і коханці відгукнуться добре: настав час висловити свою думку і публічно прояснити свої потреби.

Грошовий гороскоп дракона на 2023 рік

Гороскоп на 2023 рік Дракона показує, що його чекає вдалий рік у його кар’єрі, але щоб отримати від нього максимум користі, він повинен просто кинути неробство і почати діяти. Минулий рік приніс їм визнання професійних заслуг. У рік Кролика Дракони можуть побачити здійснення своїх мрій про кар’єрне зростання. Комунікабельні та лояльні істоти, довіра з боку начальства рекомендує їх для підвищення протягом 2023 року. Минулого року вони мали можливість познайомитися з важливими людьми у своєму професійному середовищі, які працюють у компаніях-партнерах або конкурентах. Тепер найамбітніші Дракони або ті, хто відчуває, що їхня поточна робота більше не пропонує їм перспектив, які відповідають їхнім бажанням, можуть скористатися цими контактами, які можуть рекомендувати їх на нову посаду у своїх компаніях.

2023 рік – це рік, коли Дракони отримують підтримку у своїх проєктах, особливо професійних. Тому добре впорядкувати їхні плани та впевнено викласти їх тим, хто може допомогти. Їм слід бути вибірковими у своїх стосунках, оскільки вони ризикують потрапити в соціальне життя, залишаючи менше часу для особистих проєктів. У фінансовому плані Драконам мало на що скаржитися у 2023 році. Їхній професійний розвиток також доповнюється значним грошовим бонусом. Дракони, які працюють як фрілансери, отримують перевагу і можуть збільшити кількість своїх клієнтів. Вони можуть збільшити свій дохід, збільшивши гонорари або винагороду за послуги, які вони пропонують

Здоров'я

Не забувайте залишатися спокійними та розслабленими, коли стикаєтесь зі складними ситуаціями, незалежно від того, чи це стосується вашого здоров’я, близьких чи членів родини. Все має свою мету, і, сподіваюся, час розкриє справжню причину цього. Тим часом слід продовжувати прогресувати та дбати про своє здоров’я, а не хвилюватися через проблему. Щоб завершити життєвий цикл, має бути час для роботи, ігор, відпочинку та насолоди.

Гороскоп Дракона на 2023 рік за китайськими елементами

Вогненний дракон 1976

Якщо труднощі з партнерством досягнуть піку на початку 2023 року, обговоріть проблеми відверто. Вогненному Дракону слід подумати про те, щоб попросити поради у практичного Півня або Щура, який любить слова. Гармонія повертається влітку та приносить Вогняному Дракону перші реальні фінансові результати 2023 року. Решта року сприятлива для формування нових ділових партнерств, і ви продовжуєте досягати успіху там, де головним фактором є креативність. Будьте об'єктивні в оцінці своїх реальних можливостей і талантів.

Дерев'яний дракон: 1964

Могутні ідеї та здійсненні проєкти підкреслюють 2023 рік для потойбічних лісових драконів. У 2023 році ваше фінансове становище може значно розвинутися. Не розголошуйте свої плани, поки вони не закінчилися, оскільки «лев на полюванні не реве». Вплив Кролика стикається з Драконом, приносячи можливу спокусу легких грошей. Не дозволяйте собі сприймати падіння як обман або гру в впевненість. 2023 рік виглядає сприятливим для всіх видів лікування, від органічного до психічного.

Водяний дракон 1952

Міцні Водяні Дракони здорові, сентиментальні та далекоглядні протягом 2023 року. Відверті, удачливі та фінансово щасливі, цього року побачите, що ви насолоджуєтеся чудовими можливостями, вдалим часом і збільшенням прибутку. Ваша безмежна енергія та життєздатність триватимуть до кінця року, і ви зможете насолодитися величезними радощами в кількох сферах. Дракони набираються сил і підтримують відмінне здоров'я в ранкові години з 7:00 до 9:00.

Металевий дракон 2000

Доброзичливі люди плекають доброчесність і сподіваються на справедливість; дрібні люди дорожать майном і сподіваються на ласки. Егоїстичні, ексцентричні та вимогливі протягом 2023 року могутні Металеві Дракони вичерпають усі ресурси, перш ніж визнати невдачу. Вам може знадобитися переглянути минулі життєві шляхи та відкрити нові двері. Як душа, яка просто повинна мати мету та місію у своєму житті, подумайте про вибір шляху, який винагородить вас лестощами та повагою, оскільки досягнувши цього, ви досягнете великих успіхів. Якщо ви плануєте змінити кар’єру, знайте, що ви ідеально підходите для покликання в очах громадськості.

Земляний дракон 1988 2023

Рік приносить захопливі романтичні зміни та вибухає новизною, оскільки завзятий Півень, розважальна Мавпа чи балакучий Щур насолоджуються вашими сюрпризами! Душі Земляних Драконів, яким подобається бути в центрі життя, процвітають у 2023 році завдяки світським зустрічам і пристрасним самовираженням. 2023 рік вітає період трьох гармоній, що принесе винятковий успіх, можливу славу та збільшення багатства для Земних Драконів. Особливо вигідними та щасливими будуть подорожі. Сприятливий час, щоб цей рік Кролика взяти за кермо і впевнено йти вперед до нових планів і мрій. Ви сміливо приходите на допомогу тому, хто потрапив у біду.

1
Отзывы
Для добавления комментария: