например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Кролика на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Кролика на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 16, 2022
Гороскоп Кролика на 2023 рік і прогнози фен-шуй

Чи сприятливий 2023 рік для кроликів?

2023 рік приверне достаток, удачу і багатство для тих, хто народився в рік Кролика.

Кролик - четверта тварина в китайському Зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку — Кролик, якщо ви народжені в один із цих років: 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023.

Гороскоп Кролика на 2023 рік прогнозує в цілому позитивний прогноз. Однак рік буде відзначений деякими напруженими конфігураціями. Згідно з прогнозами китайського гороскопа для Кроликів, у 2023 році вони отримають можливість розвиватися у всіх сферах життя. Люди, які їх оточують, просуваються, а також залучають їх до нових проєктів, що може принести їм лише користь. Навіть якщо у них багато досягнень, їх більше ніщо не задовольняє, і вони хочуть все більше і більше. У них може виникнути спокуса закінчити навчання та спробувати щось нове професійно. У кар’єрному плані 2023 рік видається досить активним і насиченим. У першій половині року Кролики будуть схильні до підтвердження власної гідності. Вони будуть дуже залучені, працюватимуть і багато читатимуть, щоб знайти нові способи роботи якомога ефективніше. У березні та травні Кролики будуть двигуном колективу на роботі, і у них будуть великі шанси на підвищення. Для Кроликів, які займаються самозайнятістю, 2023 рік є дуже сприятливим періодом, а максимальна цілеспрямованість і наполегливість визначатимуть друге півріччя року. Тепер вони також можуть вирішити записатися на курси навчання, вдосконалення або спеціалізації.

Прогноз фен-шуй

Кролик — ще один щасливий житель 2023 року в усіх сферах. Щоб забезпечити максимальне здоров’я, придбайте захисний Кван Інь. Статуетки із закоханими та рожевий кварц у формі серця також покращать романтичні стосунки. Щоб створити вручну талісман на щастя, який можна носити, купіть кристал, який відповідає знаку Кролика (нефрит, смарагд) і асоціюйте його з прикрасами з містичною Північчю.

Передбачення удачі

Останнім часом людина непотрібно хвилюється за свою кар’єру через безпеку роботи на нинішньому місці роботи. Будьте впевнені, людина зможе знайти іншу роботу протягом короткого періоду, ЯКЩО її коли-небудь звільнять. Поки людина продовжує старанно працювати та витримує будь-які виклики, її майбутнє буде яскравим. Як у народному прислів’ї: «Допоможи сам і врятуєшся».

• Щасливі числа: 4, 9

Щасливі кольори: синій, рожевий, жовтий

• Щасливі напрямки: схід, південний схід, південь

Кохання

ПЕРША ЧВЕРТЬ

Ваше любовне життя має розвиватися в атмосфері чуттєвості. Незалежно від того, чи це посилення пристрасті до вашої половинки, чи потяг до нового коханця, вас легко розбурхати. Намагайтеся якомога інтенсивніше жити теперішнім моментом, не надто захоплюючись майбутнім: це буде відповідним ставленням.

ДРУГА ЧВЕРТЬ Сердечно, Зірки щедро обдарують вас своєю прихильністю. Ваша харизма і переконливість посиляться Якщо ви вже знайшли душу сестри, то це буде період, сприятливий для тендерних проєктів. І нехай самотні люди будуть впевнені: вони скоро знайдуть дорогоцінне серце. Дійсно, кохання з першого погляду цілком можливе, особливо у вашій професійній сфері.

ТРЕТЯ ЧВЕРТЬ Ви будете мріяти про новизну і зміни; іншими словами, ви захочете, щоб у вашому любовному житті все трохи змінилося. І якщо ваш друг не сприйме таке ваше ставлення, можливо, йому чи їй доведеться впоратися з делікатною ситуацією! Самотні люди, ви, як правило, починаєте багато історій кохання. Але вирішальна зустріч спіткає вас без попередження і може змінити ваше уявлення про кохання.

ЧЕТВЕРТА ЧВЕРТЬ Ви будете чекати багато чого від свого друга. Це може спричинити деякі проблеми у вашому любовному житті. Постарайтеся бути більш реалістичними та не вимагайте від коханого занадто багато. Навпаки, будьте готові визнати його чи її позитивні якості. Ви будете цілком задоволені, коли ваш милий буде поруч з вами в моменти, коли вам здається, що вас ніхто не розуміє. Самотні уродженці, якщо цього разу у вас буде приємна зустріч, не зобов’язуйтеся занадто швидко! Однак незабаром мають відбутися позитивні зміни.

Робота та фінанси

Тих, хто шукає «великого жирного» бонусу за нещодавню продуктивність, пов’язану з роботою, може чекати розчарування від ради директорів. Пам’ятайте, що хороші часи не триватимуть вічно, а також не слід дозволяти жадібності стати крахом ваших минулих досягнень. Що ще важливіше, потрібно знати, коли піти у відставку й дати іншим можливість захопити. Для тих, хто має бізнес, людина повинна мати можливість виживати набагато довше, якщо вона готова адаптуватися до змін і вимог ринку.

Здоров'я

Для тих, хто любить бігати на свіжому повітрі та насолоджуватися безтурботним способом життя, будь ласка, будьте обережні з екстремальними та небезпечними видами спорту. Можливо, щастило багато разів у минулому, але не назавжди. З іншого боку, тим, хто недостатньо захоплюється будь-якими вправами, рекомендується зайнятися базовою формою вправ, поки не пізно.

5 елементів гороскопа Кролика на 2023 рік

Дерев'яний Кролик 1975 Якщо ви народилися між (11 лютого 1975 р. – 30 січня 1976 р.):

Перш ніж побачити успіх, людина зазнає багатьох невдач. Навколо будуть злі персонажі. Ви повинні наполегливо працювати та розв'язувати всі проблеми, з якими ви стикаєтеся. У пари буде багато сварок. Ви повинні якнайшвидше розмістити їх. Подумайте двічі, перш ніж продовжити. Ніколи не робіть щось скороченим способом.

Водяний кролик 1963 Якщо ви народилися між (25 січня 1963 – 12 лютого 1964):

У 2023 році бізнес для вас надзвичайно прогресує, але коли ви досягнете вищого статусу, інші будуть пліткувати. Вони лише заздрять. Це істина, яку треба прийняти. Під час спілкування не можна вступати в позашлюбні стосунки.

Металевий кролик 1951 Якщо ви народилися між (6 лютого 1951 – 26 січня 1952):

Багатство удачі світить на вас, але також буде багато витрат. Використовуйте гроші з розумом. Спробуйте відкладати більше, це піде вам на користь. Вважається, що удача для вас не погана, але ви також повинні бути в курсі здоров’я свого партнера, оскільки якась стара хвороба може виникнути знову. Сімейні пари схильні сваритися через дрібниці, намагаються більше поступатися іншим.

Земляний кролик 1999 Якщо ви народилися між (16 лютого 1999 р. – 4 лютого 2000 р.):

Студенти повинні зосередитися на навчанні. У вас може бути партнер, але стосунки триватимуть недовго. Любителям активного відпочинку слід остерігатися травм. Слід більше прислухатися до порад старших поколінь. Ви можете втратити багатство і захворіти. Жінкам рекомендується не залишатися на вулиці надто пізно.

Вогняний кролик 1987 Якщо ви народилися між (29 січня 1987 р. – 16 лютого 1988 р.):

Ті, хто має намір почати новий бізнес, можуть продовжити свої плани. Якщо у вас є діловий партнер, головне - ДОВІР'Я! Ніколи не будьте поручителем і не позичайте гроші іншим, інакше ви втратите багатство. Цього року вас можуть затягнути в судові справи через комерційні пастки.

1
Отзывы
Для добавления комментария: