например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Тигра на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Тигра на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
November 14, 2022
Гороскоп Тигра на 2023 рік і прогнози фен-шуй

Народженим у рік Тигра 2023 рік принесе процвітання, удачу та владу.

Тигр займає 3 місце в 12-річному циклі китайського Зодіаку. Відповідно до китайської астрології роками Тигра є 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022 роки.

У 2023 рік Водяного Кролика народжені під знаком Тигра будуть насолоджуватися роком, сповненим досягнень з усякого погляду, вони будуть більше подорожувати та братимуть участь у багатьох проєктах, але вони будуть своєчасно будувати плани, щоб бути ближче до своєї сім'ї. У сентиментальному плані ви дуже розслаблені та спокійні, а ваші стосунки з коханою людиною сповнені гармонії та взаємної поваги. Зверніть увагу на червень, липень і жовтень, які можуть стати проблемою для багатьох пар! Можуть виникнути дискусії щодо переїзду в іншу країну чи регіон. Якщо ви проявите терпіння і навчитеся йти один одному назустріч, то небезпеки конфліктів практично немає. Самотні Тигри більш впевнені в собі і вирішують рухатися вперед емоційно, відкриваючи свої серця для знайомства з новими людьми. Згідно з гороскопом Тигра на 2023 рік, перші весняні місяці принесуть нові ідеї та багато творчості. Гроші потечуть, і на шляху Тигра з’явиться багато можливостей. Оскільки все йде добре і для вашого супутника життя, ви вирішуєте зробити пожертву тим, кому пощастило менше.

Прогноз фен-шуй на 2023 рік для Тигра

Як вказує прогноз фен-шуй, енергетика 2023 року перегукується з Тигром. У вас буде чудовий рік, але не без проблем. Для повної успіху в кар’єрі Тигру варто придбати Щасливого Будду або Квань Інь і додати до них нитку монет фен-шуй або Дерево багатства. Качки мандаринки будуть дуже корисні в любовних справах. Отримайте Lucky Bamboo або Wu Lou, щоб зміцнити своє здоров’я. Що стосується кристалів, то вам підійдуть тигрове око і цитрин.

Передбачення удачі

Агресивний підхід іноді працює на користь агресора, але лише за певних обставин і не обов’язково забезпечить позитивний результат. Можна отримати певне задоволення, але й втратити повагу. Досить важко досягти балансування. Але важливіше відстоювати свої права. Не відволікайтеся на спекуляції в деяких ЗМІ, які мають на меті очорнити репутацію.

• Щасливі числа: 4, 7

• Щасливі кольори: сірий, білий, рожевий

• Щасливі напрямки: південь, схід, південний схід

Любовний гороскоп Тигра на 2023 рік

Відповідно до любовного гороскопа тигра на 2023 рік, в цьому році романтичні стосунки можуть суттєво змінитися. Невдовзі після середини лютого подивіться, як кохані або нові закохані залишать позаду 14-16 місяців минулих роздумів, ностальгічних думок або невизначених романтичних зобов’язань. До червня соціальна та групова участь буде серйозною проблемою в інтимних стосунках: очікуйте, що близькі люди відчуватимуть високу мотивацію прийняти нові сімейні обов’язки, прийняти сильну групову ідентичність або перенести ключові стосунки на більш публічну роль у своєму житті. Багато з цього було приховано протягом останнього року: протягом лютого та березня очікуйте нового та позитивного напрямку щодо романтичних зобов’язань та щоденних домашніх обіцянок.

Самотні Тигри можуть очікувати, що 2023 рік принесе постійну хвилю нових соціальних і романтичних можливостей. Нові запрошення можуть викликати збентеження до кінця травня, але також захопливі та дуже цікаві. 

Для Тигра ключові емоційні проблеми у 2023 році передбачають залишення непродуктивного минулого позаду та взяття на себе незвичайних обіцянок: до середини червня як самотні, так і сімейні люди, народжені в рік Тигра, можуть розраховувати на більшу емоційну участь у своєму житті. .

Після липня встановіть свій власний темп: близькі та давні друзі будуть шукати у вас керівництва та емоційного спрямування. Відносини, які мають залишитися у вашому житті, стануть очевидними до кінця червня: протягом літніх місяців почніть будувати власні плани. Цього року завершиться 2-3-річний цикл життя за чужими правилами: використайте цей час, щоб привнести у своє життя свободу, творчу пристрасть і власний романтичний план.

Чи вдалий 2023 рік для грошей?

Згідно з гороскопом Тигрів на 2023 рік, на професійному фронті Тигри можуть зробити собі ім’я, знаходячи нові та геніальні розв'язання старих проблем. Тепер вони мають здатність передбачати найбільш сприятливі напрямки розвитку та прагнення продовжувати й використовувати їх. Вони хочуть змінитися: або у своїх завданнях і типі роботи, або навіть на своєму робочому місці. Своїми ідеями Тигри можуть стати тими, хто в 2023 році породить перестановки у своєму професійному середовищі. Поки їм не вдасться переконати всіх в ефективності та обґрунтованості їхніх ідей, вони можуть досягти значного прогресу, працюючи самостійно. Це рік, коли вони вимагають максимальної свободи та довіри до своїх дій; якщо їм цього не дадуть, вони можуть звернутись до інших горизонтів. Насправді багато Тигрів можуть навіть вирішити відкрити власний бізнес у 2023 році. Тиграм, які шукають роботу, у 2023 році буде відносно легко переконати роботодавців у професіоналізмі та цінності їхніх ідей. Вони повинні шукати посади, які відповідають їхнім навичкам і дозволяють інновації. 2023 рік – вдалий час вимагати належної винагороди за свою працю; заробіток Тигрів може значно зрости. Але вони також повинні шукати способи заощаджувати, а не просто витрачати. Є спокуса займатися фінансовими спекуляціями; їм також слід звернути увагу на ризики, яким вони наражаються.

Здоров'я

Люди, які страждають від сінної лихоманки або симптомів дихання, переживають непростий час у цей період. На час краще уникати запилених, жарких і вологих місць. Не забувайте вживати багато поживних напоїв і добавок, які допомагають зміцнити легені та нервову систему, також уникайте смажених у фритюрі страв, газованих напоїв і шоколаду, намагайтеся багато відпочивати.

Роки Тигра і 5 стихій

Деревний тигр 1974

У 2023 році це «Якість життя на першому місці» для авантюрних Деревних Тигрів, оскільки ви витрачаєте більше часу на життя та прагнете жити повноцінним життям. Зараз для вас немає нічого під небом надто важким. Яскраві лісові тигри насолоджуються прекрасними новими сферами для дослідження, а також свіжими ідеями та можливостями. Ніколи не боячись спробувати новий шлях, тигри дозволяють своїм природним імпульсам керувати ними, і свобода додає сили! Пристрасні лісові тигри знають, що лише «повна» людина здатна любити інших і ненавидіти їх. Романтично засвоїти уроки мовчання і терпіння; діючи як той, хто впевнений у своїй силі.

Водяний тигр: 1962 рік

Протягом 2023 року Водяні Тигри чудово впораються з будь-якою сімейною кризою. Як сміливий ризикований чоловік Зодіаку, ваша хоробрість випливає з вашого почуття «повноважень», а сімейні порушники порядку не зрівняються з вашим авторитетом. У 2023 рік Кролика удача завзятих Водяних Тигрів підіймається ще вище, а ви насолоджуєтеся своїм кармічним «дозволом проходити» по життю. Подяки та похвали ллються як від роботодавців, так і від родини. Тигри збирають свою легендарну силу в передсвітанкові години, якими вони правлять, між 3:00 і 5:00 ранку.

Металевий тигр: 1950 рік

Ваші ідеї геніальні, але втілити їх у життя у 2023 році може бути складно. Коли ви дбаєте про практичне, не нехтуйте своїми почуттями. Регулярно виділяйте час у своєму розкладі, щоб знайти спокійне місце та поміркувати про цей місяць. Не звертайте уваги на зовнішність і міцно тримайтеся суті. Металевим тиграм слід утриматися від позичання грошей, оскільки астральний клімат зараз пов’язує це з юридичними питаннями. Дотримуйтеся додаткових заходів обережності під час подорожей або за кермом і будьте уважні при роботі з металевими інструментами в липні. Якщо ви відчуваєте фізичну втому, додайте до свого раціону кальцій і білок.

Земляний тигр 1998

Людям, народженим у рік Металевого Тигра, слід остерігатися гри з сердечками протягом 2023 року. Не намагайтеся викликати ревнощі у коханої людини, оскільки це програшна пропозиція. Будь собою, це більш ніж адекватно! Остерігайтеся чуттєвого рабства і готуйтеся до можливості альтернативної сексуальної ситуації, особливо якщо це жінка. Вам може бути важко протистояти його (її) магнетизму, а також його (її) прекрасному мистецтву кохання. Звільніться від «потреби» та насолоджуйтесь неперевершеною пригодою «хочу».

Вогняний тигр 1986

У 2023 році в інтересах Вогняного Тигра буде стежити за собою, навіть якщо він в основному вірний і постійний у своїй любовній поведінці. Ви можете піддатися сильній спокусі суто фізичного характеру з розумним Щуром, чуттєвою Змією або чарівним Півнем, які глибоко розбурхають ваші пристрасті. У вашій професійній долі буде висвітлюватися фантазія, а проєкти та ідеї монополізують ваші думки цього місяця. Ваша непохитна рішучість є ключем до вашого успіху.

 

1
Отзывы
Для добавления комментария: