например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Щура на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Щура на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
November 13, 2022
Гороскоп Щура на 2023 рік і прогнози фен-шуй

 

Щур займає перше місце в китайському Зодіаку. Роки народження Щура - 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 і 2020 рік.

Щурів чекає щасливий рік, але він також буде сповнений небезпечних спокус. Згідно з китайським місячним календарем, щасливими днями 2023 року для Щура є 5, 12 і 25 число, а щасливими місяцями є березень і жовтень. У період з травня по серпень 2023 року сприятливо починати відносини. Рік Водяного Кролика 2023 підвищить життєві сили народжених у рік Щура. Їх соціальний статус підвищиться, а професійне життя принесе їм багато задоволення. Щури, ймовірно, просунуться по ієрархічній драбині на роботі або навіть змінять роботу, заробляючи набагато більше грошей. Відносини з членами сім'ї налагоджуються, і хтось із близьких, швидше за все, переїде за кордон. Це сильно вплине на тих, хто належить до знака Щур, і в середині року вони можуть відвідати їх. До травня 2023 року Щурам варто проявити терпіння і розуміння, щоб уникнути дрібних конфліктів зі своїми близькими. Їм також потрібно намагатися підтримувати збалансоване емоційне життя і не приносити додому напругу та стрес з роботи.

Гороскоп Щура на 2023 рік за китайською стихією

Дерев'яний Щур (1924, 1984)

Талант Дерев’яного Щура до спостережливості, порядку та винахідливості, як правило, добре йому служить у 2023 році; Однак прискіпливий Дерев’яний Щур може зіткнутися з незавершеними проектами, безладдям і фізичною відсутністю, що серйозно випробовує їхнє терпіння. Також дуже важливо, щоб ви зараз спілкувалися з тими, хто має хорошу репутацію, оскільки сердечні Дерев'яні Щури досить вразливі у 2023 році, і на них легко вплинути.

Вогняний щур (1936, 1996)

Відповідно до гороскопу Вогняного Щура, протягом 2023 року, якщо ваша кар’єра зайшла в глухий кут, поки рухайтеся далі, оскільки час на вашому боці. Дуже чутливий і тонко налаштований на тонкі нюанси, якщо ви відчуєте щось незвичайне, негайно відійдіть від ситуації. Ви відчуєте себе набагато краще, коли це впораєтеся. Будьте вибірковими, роблячи будь-які інвестиції протягом року, працюйте в межах своїх можливостей і дайте собі можливість відмовитися. Щедрість Вогняного Щура до інших, кому пощастило менше, повернеться до нього безліччю способів, і він буде тим, хто отримає найбільшу користь.

Металевий щур (1960)

Згідно з гороскопом Металевого Щура, з настанням 2023 року може бути оголошено кар’єрне підвищення, і у вас буде настрій для святкування. Металеві Щури залишаються балакучими та привабливими протягом року. Дуже розумний і водночас енергійний, доля багатьох народжених у Ярі Щура — писати. Талант є, якщо ви вирішите дослідити його. У другій половині року сприйнятливі Металеві Щури будуть надзвичайно розумними, цікавими та уважними до свого оточення.

Земляний щур (1948, 2008)

Земляні Щури — найощадливіші душі в китайському Зодіаку, і протягом 2023 року кожен пенні врахований і виправданий. Ваша істотна природа «приховування» може змусити вас хвилюватися про своє фінансове майбутнє цього року і тверезо обмірковувати кожну покупку. Закомплексованим земляним щурам слід остерігатися «незадоволеного розуму». Життєвий досвід відносний і тлумачиться як негативний або позитивний залежно від вашого способу мислення. Візьміть на себе зобов’язання цінувати «звичайне» і знаходити радість у простих задоволеннях.

Водяний щур (1972)

Емоційний стан Водяного Щура може бути настільки сильним у 2023 році, що навіть якщо він нещодавно зустрічався з людиною, він може захотіти зробити це назавжди. Не дозвольте себе засліпити підступною Мавпою чи завзятим Драконом. Контролюйте своє бажання негайно увічнити все, знайдіть час і зусилля, щоб заглибитися в кожну тему. Залишайтеся холоднокровними у фінансовому плані протягом неспокійного літнього місяця та дотримуйтесь своїх усталених моделей.

Чи вдалий 2023 рік для грошей?

Чи виграє Щур гроші у 2023 році? Новий китайський рік, який починається в 2023 році, буде роком Кролика, роком, сповненим процвітання, яке сприятиме будь-якій діяльності чи руху в кар’єрі Щура. Хоча це не характерно для цього знака, Щур може піти на певний ризик протягом цього року, що може призвести до фінансових прибутків з несподіваних джерел. Не варто забувати, що аборигени можуть досягти великих досягнень, навіть не змушуючи удачу. Ближче до кінця 2023 року народжені в рік Щура повинні уникати будь-яких спекуляцій, особливо азартних ігор або нерухомості. Їм потрібно використовувати цей час, щоб заощадити гроші і тримати під контролем своє бажання витрачати. Місцеві жителі Щура повинні уникати жестів/дій, які можуть бути неправильно витлумачені, оскільки це або зменшить їхні досягнення, або створить ворогів або напружені моменти в майбутньому. Відповідно до гороскопу Щура, у 2023 році їхнє почуття спостережливості та самозбереження дозволяє їм чудово справлятися з кризовими моментами (важливі моменти активності), коли Щур завжди знаходить найкращий спосіб втечі (рішення для порятунку життя). Бос Щур буде працювати дуже добре, доки від нього вимагатимуть робити те, що він знає. Він є тим лідером, який демонструватиме велике розуміння своїм підлеглим (майте на увазі, що це стосується лише індивідуального гуманітарного рівня), роблячи їхні проблеми чимось гідним вирішення, особливо якщо він відчуває, що робоче місце інше родина.

Чи підходить 2023 рік для любові Щурів?

Рік Кролика повинен бути сприятливим для Щура, особливо на початку 2023 року. Якщо ви одружені, атмосфера в парі буде ласкавою і спокійною, а партнер зробить все можливе, щоб ви були щасливі. Якщо ви самотній Щур, вам знадобиться пристрасть, ви будете мріяти про велике кохання. Але вам потрібно буде набратися терпіння. Схоже, лише наприкінці 2023-го або на початку 2024-го вас чекає цікава зустріч. Сумісність: У 2023 році Щур найбільш сумісний з Драконом і Мавпою. У людей, народжених під цими знаками зодіаку, будуть дуже хороші стосунки, незвичайні навіть для шлюбу чи бізнесу. Разом вони будуть насолоджуватися успіхом, щастям і процвітанням. Щур не сумісний з Конем. Можуть виникнути озлобленість і антипатія. У них не так багато спільного. Тривалих стосунків у них не буде.

Здоров'я

У 2023 році народжені під знаком Зодіаку Щур загалом відрізняються відмінним станом здоров’я. Вони дуже активні, що допомагає їм підтримувати форму і боротися з можливими захворюваннями. На початку 2023 року проблеми зі здоров'ям у вихідців з Щура часто виникають через нехтування сигналами, які посилає власний організм. Для того, щоб визначити, чи варто нам змінити спосіб харчування, ставлення тощо в повсякденному житті, тіло постійно посилає точні сигнали, які для Щура в більшості випадків є ознаками слабкості, яких слід уникати. Найбільш чутливими органами для місцевих жителів Щурів є шлунок і кровоносні судини, артеріальна гіпертензія та/або перед- чи післявиразкові ураження шлунка є одними з найпоширеніших захворювань. Протягом 2023 року Щури можуть стати дуже напруженими, агресивними та сповненими нервового напруження, і все це може призвести до значного накопичення стресу. Народженим під знаком зодіаку Щур дуже корисні фізичні вправи, спрямовані на розвантаження нервової системи.

Прогнози удачі щурів і поради фен-шуй на 2023 рік:

Сприятливі напрямки: північний схід, південь

Щасливі кольори: жовтий, коричневий

Щасливі числа: 5, 7

Сприятливі місяці: березень, липень, жовтень

Несприятливі місяці: вересень і грудень

Предмети фен-шуй на удачу в 2023 році: на удачу Щурам слід поставити амулет тай-суй в північній частині будинку. У вас буде більше сміливості та більше впевненості в собі на роботі. Щоб зменшити конфлікти, розмістіть амулет Дракона з вогненною кулею також на півночі. Для грошей і процвітання миска з 5 щурами - хороший варіант.

Щур - гороскоп 2023 по місяцям

Січень: Січень обіцяє бути сповненим любові для Щурів. Вони будуть проводити багато часу в компанії своїх коханих, і вони будуть дуже романтичними.

Лютий: у фінансовому плані лютий не найстабільніший місяць для Щурів. Щоб подолати виклики цього місяця, вам знадобиться високий рівень уваги та зосередженості.

Березень: Що стосується стосунків, у Щурів немає причин для хвилювання в березні, хоча можуть виникнути деякі фінансові проблеми. Будь-яку ініціативу в бізнесі слід ретельно аналізувати.

У квітні у народжених у рік Щура є можливість стабілізувати своє матеріальне становище. Вам не потрібно турбуватися про будь-які труднощі або боятися тих, хто конкурує з вами. Ви достатньо сильні, щоб впоратися з цими викликами.

Травень: У першій половині травня вам слід переглянути свої життєві плани і ретельно продумати, як ви підходите до подій, в які ви берете участь.

Червень: Ви, ймовірно, викриєте деякі робочі конфлікти за допомогою людини, яка таємно вас захищає. Ось чому після 13 червня ви отримуєте підтримку у відновленні дискусій зі своїми друзями та захисниками.

Липень: У липні 2023 року тим, хто народився під знаком Щура, рекомендується повністю вивчити переваги відкритого спілкування в парі, а також сімейного життя. Це не завжди найлегше ставлення для цих тубільців, але тепер їхні зусилля висловити будуть винагороджені понад їхні очікування.

Серпень: Вже з перших днів місяця ви зіткнетеся з деякими труднощами, тому виникне певна напруга у відносинах з колегами та діловими партнерами.

Вересень: для Щурів вересень буде справді особливим. Ви отримаєте новини, на які очікували, і, таким чином, деякі давні бажання нарешті здійсняться.

Жовтень: Час від часу вам слід припинити повсякденні справи та дати собі кілька хвилин спокою. Подумайте, чого ви справді хочете, проаналізуйте, чи вас задовольняють проекти, у яких ви берете участь, і відмовтеся, якщо результати вас не влаштовують.

Листопад: вам довелося піклуватися про близького родича з серйозними проблемами зі здоров’ям, а ви занедбали себе. Постарайтеся стежити за своїм здоров'ям і берегти себе. Запросіть свою половинку в особливий ресторан і відпочиньте хоча б на вечір.

Грудень: Щоразу, коли хтось намагається дати вам пораду, ви схильні ставитися до всього з підозрою. Можливо, це ваша невпевненість у собі або той факт, що ви недостатньо добре знаєте себе, але майте на увазі, що агресивне ставлення та вузьке бачення відженуть усіх людей, які вам не байдужі.

2
Отзывы
Для добавления комментария: