например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп Бика на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Гороскоп Бика на 2023 рік і прогнози фен-шуй
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
December 11, 2022
Гороскоп Бика на 2023 рік і прогнози фен-шуй

 

2023 рік, безумовно, буде щасливим для тих, хто народився в рік Бика. Ви будете розслаблені та почуватимете себе добре, і цей прекрасний баланс матиме приємні наслідки у вашому любовному житті.

Бик є другим з 12-річного циклу тварин, які з'являються в китайському зодіаку. Ваш китайський знак зодіаку — Бик, якщо ви народжені в один із цих років: 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021.

Китайський гороскоп на 2023 рік передбачає, що для тих, хто народився під знаком Бика, рік буде сповнений досягнень у всіх сферах. Вони багато подорожуватимуть і братимуть участь у багатьох проєктах, але вони також плануватимуть бути ближче до своєї родини. У романтичному відношенні Бики будуть дуже розслабленими та миролюбними, і вони матимуть стосунки, сповнені гармонії, взаємної поваги та діяльності пари. Зверніть увагу на червень, липень і жовтень, які можуть стати проблемою для багатьох пар! Можуть виникнути дискусії щодо переїзду в іншу країну чи регіон. У 2023 році Водяного Кролика Бикам потрібно бути терплячими з іншими та йти на компроміси, щоб усе пройшло добре. Самотні Воли набувають більше впевненості в собі, вирішують рухатися вперед емоційно та відкривають свої серця для знайомства з новими людьми. У перші місяці весни вони будуть переповнені новими ідеями та креативом. У 2023 році гроші також прийдуть до людей, народжених під знаком Бика, і з'явиться багато можливостей.

Прогноз фен-шуй 2023 рік обіцяє бути сприятливим для людей, народжених у рік Бика, набагато кращим, ніж 2022 рік.

Бик повинен підвищити свої шанси на кар'єрне зростання за допомогою статуй фен-шуй для процвітання. Парні статуї, наприклад, Чі Лінь або Фу Дог, забезпечать вам успіх у коханні, а також Бик може підтримувати своє здоров'я за допомогою Ву Лу. Статуя Пі Яо, яку можна використовувати як прикрасу, захищатиме Щура протягом 2023 року.

Бик 2023 - Пророкування удачі

Деякі з вас можуть випадково зіткнутися з надприродними подіями, про які неможливо уявити. Чи є така зустріч доброю прикметою, чи ні, буде встановлено найближчим часом. Але, звичайно, це відкриває нову сторінку в житті. Поки людина має відкритий розум і не думає про негативні наслідки, тоді ситуація повинна бути під контролем. Якщо ви все ще сумніваєтеся, то можете повністю проігнорувати це.

Щасливі кольори: фіолетовий і зелений

Щасливі числа: 3, 9

Щасливі напрямки: південний схід, південь і північ.

Любовний гороскоп Бика на 2023 рік

Відповідно до любовного гороскопа Бика на 2023 рік, наступний рік є ключовим для романтичних зобов'язань, домашніх обіцянок і нових соціальних союзів. Після середини лютого Бику слід чекати хвилі романтичної уваги, нових пропозицій і серйозних запрошень. Багато Биків зараз і протягом наступних кількох місяців переведуть ключові стосунки на новий рівень близькості, довіри та прийняття. По суті, усе, що призупинило або спричинило затримку в романтичних або соціальних стосунках, тепер буде знято: це правильний час, щоб висловити свою думку, попросити очевидних зобов'язань і/або запропонувати унікальні зміни в довгострокових стосунках. Незабаром після березня неодружені Бики можуть розраховувати на початок екзотичних і надзвичайно пристрасних стосунків, які, ймовірно, триватимуть багато років. У період з квітня по червень як самотні, так і віддані люди, народжені в рік Бика, відчують постійне зростання соціальної активності, пристрасного спілкування та складних домашніх дискусій з коханими. Певною мірою дрібні проблеми, що впливають на фінанси в домі, умови проживання та розподіл фінансів, також ставатимуть все більш важливими. Якщо так, очікуйте, що романтичні партнери та близькі родичі запропонують творчі ідеї та унікальні довгострокові рішення. Пізніше влітку 2023 року незначний флірт на роботі може стати відволікаючим. Після серпня спостерігайте за тим, як раніше мовчазний друг або колега відкрито змагається за ваш час, увагу та лояльність. Приймайте все як комплімент, але уникайте нових знайомств до вересня: обережність і дипломатичність допоможуть відмовитися від набридливих соціальних і романтичних трикутників. Підбиваючи підсумок, 2023 рік для Бика буде пристрасним і змістовним. Нехай минуле зникне: настав час просити те, чого ви хочете.

Гроші та кар'єрний гороскоп Бика на 2023 рік

Згідно з гороскопом Бика на 2023 рік, з професійної сторони це рік, коли Бик може пожинати плоди зусиль, докладених протягом останнього періоду. На робочому місці за Биком спостерігали, спостерігали та оцінювали його минулого року; тепер, під час реорганізації або при появі вакансій, він серед цільових для працевлаштування. Це розглядається як природна винагорода за їхні зусилля та визнання їх цінності та досвіду. Для людей, народжених у рік Бика, які перебувають на початку своєї кар’єри або тих, хто ще не на безпечному шляху, аспекти пошуку посади, яка підходить для їхнього навчання у 2023 році, надихають. Їм надається впевненість і відповідальність. Це випробування, до якого вони повинні бути готові. Професійне зростання Биків, безумовно, відіб'ється на фінансовому секторі. Надлишок грошей, безумовно, дає їм ідеї щодо їх витрачання; зберегти частину — гарна ідея.

Здоров'я

Нещодавнє покращення або одужання після хвороби є хорошим знаком, і вам слід продовжувати сподіватися на більш позитивні події попереду. Наявність міцного здоров’я змушує людину цінувати важливість життя, якщо враховувати тих, хто живе в бідності в країнах третього світу. Продовжуйте зміцнювати своє здоров’я та прагнути до майбутнього, адже попереду ще довгий і складний шлях, сповнений азарту та пригод. Є приказка: «Відпочинь, якщо треба, але НЕ здавайся легко».

Гороскоп Бик на 2023 рік за китайською стихією

Дерев'яний бик: 1925 і 1985 Якщо ви народилися між (24 січня 1925 р. – 12 лютого 1926 р.) або (20 лютого 1985 р. – 8 лютого 1986 р.)

У 2023 році Деревний Бик налагодить хороші стосунки з іншими, особливо в офісі. У верхній половині року удача - це нормально, але в середині року відбудуться зміни. Будьте уважнішими при підписанні договорів. Ніколи не будьте гарантом запобігання судових справ.

Водяний Бик 1973 рік Якщо ви народилися між (3 лютого 1973 р. – 22 січня 1974 р.):

У 2023 році для Водяного Бика нормальна грошова удача. Ви отримаєте допомогу від опікунів або знаті. Оскільки з багатством везе не так добре, робіть все уважно.

Металевий бик: 1961 рік Якщо ви народилися між (15 лютого 1961 – 4 лютого 1962):

Буде багато пліток. Не будьте заклопотаним. Мовчання, як кажуть, це золото;. У 2023 році. Металевий Бик повинен бути уважнішим під час підписання контрактів, щоб запобігти будь-яким помилкам у цих деталях, це може запобігти судовим справам або банкрутству з ним. Постарайтеся не допустити сварок між близькими людьми. Більше робіть добрих справ.

Земляний Бик: 1949 рік Якщо ви народилися між (29 січня 1949 р. – 16 лютого 1950 р.)

Для Земляного Бика у 2023 році хороша грошова удача, і також може бути несподіване багатство. Ви повинні знати про крадіжки. Ніколи не демонструйте свої гроші іншим. Будьте уважнішими, виходячи на вулицю. Між вами та членами вашої родини намагайтеся більше поступатися. Ніколи не конкуруйте з молодшими поколіннями. Намагайтеся не сваритися з іншими. 

Вогняний бик: 1997 Якщо ви народилися між (07 лютого 1997 р. – 27 січня 1998 р.):

Вогняним Бикам пощастить у 2023 році. Плани, які ви продовжите, будуть успішними. Сімейна удача буде доброю. У тих, хто ще не одружений, незабаром з'явиться партнер. Остерігайтеся дорожньо-транспортних пригод. Ніколи не підвищуйте швидкість. Для студентів: намагайтеся не використовувати соціальні мережі надто часто, оскільки це може вплинути на ваші результати.

2
Отзывы
Для добавления комментария: