например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиМісячний календар
Місячний календар
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
September 20, 2022
Місячний календар

Сучасна людина відучилася жити в гармонії з природою, тому більшість людей, постійно зайнятих роботою та повсякденною суєтою, почуваються втомленими та знесиленими. Адже наші далекі предки знали секрети молодості, краси, здоров'я та благополуччя, і, попри важку фізичну працю, були сповнені сил і життєвої енергії. З часів палеоліту Місячний календар був невіддільним атрибутом у житті кожної людини. Мудреці й астрологи на той час помітили закономірність звернення Місяця навколо Землі, зміни його фаз та його впливу на всі живі організми на Землі. Вже на той час люди знали, що таке Місячний день, Місячна доба і активно застосовували календар Місяця у повсякденному житті. Місячний цикл, що складається з 28 Місячних діб, отримав назву "Місяць". Ця назва прижилася і досі використовується людиною.

Який сьогодні місячний день 

Той факт, що Місяць впливає на всі процеси, що відбуваються в організмі людини, не підлягає сумніву: людина, як і інші істоти, що живуть на Землі, більшою мірою складається з води, а Місяць, як відомо, відповідає за баланс усієї гідросфери на нашій планеті. Залежно від того, в якій фазі знаходиться Місяць, відбуваються припливи та відливи океанів і морів, перерозподіл соку рослин у надземну або підземну частину, і що цілком природно змінюється водний баланс в організмі людини.Так, наприклад, коли Місяць знаходиться в першій і другій фазах, відбувається наростання та накопичення життєвої енергії, коли ми відчуваємо приплив сил і бадьорості духу, а коли Місяць переходить у третю та четверту фазу Місячного циклу, відбувається вивільнення накопиченої раніше енергії, внаслідок чого ми відчуваємо втому і байдужість до всього, що відбувається. Погане самопочуття у третій та четвертій фазах Місяця говорить про те, що ми неправильно розподіляємо, витрачаємо свою життєву енергію. Наприклад, замість того, щоб відпочити, почитати хорошу книгу або провести час з близькими та коханими людьми, ми продовжуємо кудись поспішати, хапатися за все відразу (бо в першій половині Місячного цикла відпочивали, замість того, щоб працювати). Внаслідок такого неправильного розподілу часу та енергії, у нас все падає з рук, ми нікуди не встигаємо, і в результаті почуваємося нещасними людьми. Кожна сучасна людина, попри всі проблеми та розчарування, може бути щасливою. Для щастя потрібно не так багато, як нам здається, - потрібно лише прислухатися до своєї природи; Місяць впливає на наші емоції, і як наслідок, вчинки, тому бажано періодично заглядати в календар місячних днів, щоб планувати початок нових справ і прийняття важливих рішень. Так, наприклад, справа, розпочата в несприятливий місячний день, має мало шансів на успіх; Особливо несприятливі Місячні дні - 9, 15, 23, 29 - це дні Гекати - богині Місячного світла, пекла, отруйних рослин і чаклунства.Кожен Місячний день Гекати завершує певну Фазу Місячного календаря, тому 9, 15, 23, 29 Місячний день супроводжується різким сплеском неконтрольованої енергії, що свідчить про перехід Місяця з однієї фази до іншої. У кожен Місячний день, що завершує певну фазу Місячного циклу, потрібно виявляти обережність в управлінні транспортом, поводженні з гострими та вибухонебезпечними предметами, вживанні ліків та спиртних напоїв, а також у вживанні їжі, тому що в дні Гекати зростає ймовірність аварій, катастроф, харчових отруєнь. Місячний календар - важливий атрибут у житті кожної людини; календар місячних днів допоможе вибрати найбільш вдалий день для початку важливих де і прийняття важливих рішень. Календар місячних днів і фаз місяця допоможе вибрати правильну тактику ведення справ і в плануванні подальших дій.

Для того, щоб застосовувати календар Місячних днів і фаз Місяця у повсякденних справах, важливо звертати увагу на інформацію "Місяць у Знаках", - якщо Місяць знаходиться у вашому Сонячному знаку Зодіаку, - можете сміливо приступати до початку нових справ, приймати важливі рішення, проте велику роль так само грає день Місяця; символи та тотеми Місячного дня несуть дуже важливу інформацію про те, яку тактику поведінки потрібно вибрати людині для досягнення успіху та благополуччя цього Місячного дня. Календар місячних днів складений таким чином, щоб кожна людина мала можливість знайти корисну для себе інформацію.

В материалах встречается:
Астрология, Луна
2
Отзывы
Для добавления комментария: