например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГадання на класичних картах
Гадання на класичних картах
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
September 18, 2022
Гадання на класичних картах

Класичні або гральні карти вперше з'явилися в Східній Азії, і звичайно ж, колода карт використовувалася більшою мірою для розваг, ніж ворожіння. Хто і коли надав колоді гральних карт пророчі значення – нам не відомо. Водночас ворожіння на гральних картах виявилося досить зручним, тому їх почали активно використовувати для передбачення майбутнього, ворожіння на любов і долю.

У гральних картах багато подібностей з колодою Таро, особливо з її молодшими арканами: Черва відповідає Чашам, Бубна - Пентаклям, Трефа - Жезлам, Піка - Мечам, в гральних картах стільки ж фігурних карт, як і в колоді Таро. Значення карт як в одній, так і в іншій колоді так само не надто відмінні один від одного, що дозволяє використовувати ворожіння на гральних картах у вирішенні будь-яких життєво важливих питань. Єдина відмінність у молодших арканах та класичних картах у гаданні – це відсутність у гральних картах номерів від одного до шести; у гаданні використовуються карти, починаючи з шісток.

Гадати онлайн на гральних картах:

Ворожіння на кохання та стосунки

Ворожіння на майбутнє

Ворожіння на здоров'я

 всі розділи безкоштовних онлайн ворожінь

Втім, для ворожіння на гральних картах достатньо лише мати бажання працювати з картами, але й інтуїція тут грає чималу роль, оскільки будь-яке ворожіння передбачає включення підсвідомості. Ворожіння на гральних картах - один із найпростіших способів отримати відповідь на будь-яке запитання.

В материалах встречается:
Прогнозы и предсказания, Гадания
1
Отзывы
Для добавления комментария: