например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиКарти Таро
Карти Таро
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
September 16, 2022
Карти Таро

Історія походження колоди Таро сягає корінням у глибоке минуле; нікому досі не вдалося відкрити таємницю появи гадальної системи Таро, тому нам залишається тільки здогадуватися про те, в якому куточку Землі і в який період карти Таро з'явилися на світ.
На сайті представлено багато цікавих розкладів на картах Таро з різних сфер життя.
Слід врахувати особливість цієї загадкової гадальної системи – вона створена на основі астрологічних, нумерологічних та каббалістичних навчань і містить набагато більше інформації, ніж ми можемо собі уявити.
Карти Таро останнім часом набувають все більшої популярності, тому що дозволяють людині зазирнути в майбутнє, розібратися в собі та оточенні, планувати свої дії залежно від того, що їй підказує серце. Так, так саме серце, інтуїція, третє око – це можна назвати як завгодно, але суть всього одна, і вона полягає в тому, що за допомогою карт Таро ми вчимося говорити зі своєю підсвідомістю, діставати з глибин своєї душі те, що у повсякденному житті і метушні не дається взнаки.
Як часто ми бачимо яскраві сни, часто вони бувають віщими, дають нам багато передчуттів, і ми не замислюємося про те, що насправді всі без винятку маємо дар передбачення. Цей дар прокидається в нас, коли ми перебуваємо в стані стресу або переживаємо кризу, і нарешті – цей дар прокидається в нас, коли ми торкаємося колоди Таро. Сама колода Таро влаштована так, щоб навіть та людина, яка зовсім не знайома з гадальними системами, могла, дивлячись на аркани Таро, побачити в них прихований зміст і отримати відповідь на хвилююче питання. Дивно, як помітно оживає і починає говорити зрозумілою мовою колода Таро, коли знайомишся з нею ближче, коли сприймаєш її, як свого гарного помічника у різних життєвих ситуаціях. Карти (Аркани) Таро створювалися протягом досить тривалого періоду, доповнювалися різними символами, передавалися з покоління до покоління та зберігалися у суворій таємниці від непосвячених. Нам випала велика честь мати справу з колодою Таро, тому до неї потрібно ставитися шанобливо, як ми ставилися б до якоїсь історичної чи культурної цінності. Спробуйте гадати на Таро на кохання
Таро не терпить неповажного ставлення до себе, не терпить жартів та ігор, усіляких перевіркових питань, які насправді людину не цікавлять. Коли стикаєшся з колодою Таро, причому зовсім не важливо, в якому вигляді - друкованому чи електронному, важливо пам'ятати: ти входиш у певний егрегор, з якого можеш черпати життєво необхідну інформацію для добрих намірів. Ці карти наповнені магічними символами та кодами, які можуть бути розшифровані відповідно до питання, що цікавить. Сенс кожної карти (Аркана) не можна сприймати буквально, дивлячись на картинку, - потрібно пізнавати езотеричний зміст кожної карти, вдивляючись у символи та знаки.

 

В материалах встречается:
Прогнозы и предсказания, Карты Таро
2
Отзывы
Для добавления комментария: