например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиАстрологія
Астрологія
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
September 16, 2022
Астрологія

Астрологія (грец. Astron - зірка і Logos - вчення) - найдавніша система астрономічних та езотеричних знань про вплив зірок і планет, а також їх взаємодій на долю, характер та здібності людини.

Астрологія має велику історію розвитку, але можна з упевненістю сказати, що астрологія як наука була відома ще в третьому тисячолітті до нашої ери, і перші згадки про астрологію ознак були знайдені в Месопотамії. У ті часи доступ до таємних знань мали лише обрані, - наближені царів. Астролог був тоді дуже важливою персоною у політичному житті держави; царі дотримувалися рекомендацій астрологів, планували важливі дії відповідно до сприятливого часу, у результаті вигравали багато битв і війн. Астрологія тоді допомагала вберегти цілі держави від голоду, стихійних лих, епідемій, і лише тому, що царі вірили своїм вірним астрологам. Багато часу минуло з того часу, і тепер астрологія доступна кожному, хто хоче зайнятися пошуком сенсу буття, розібратися в собі, а можливо, використовувати свої знання та досвід для допомоги іншим людям. У кожному разі вивчення астрології – це перший крок до пізнання законів Всесвіту.

Сучасною людиною астрологія, як правило, сприймається як розвага. Нам усім цікаво читати гороскопи на сьогодні, завтра, місяць та рік, читати характеристику свого знака Зодіаку, знаходити щось нове та цікаве про себе. Нам усім дуже подобається, коли нас хвалять, і в гороскопах у тому числі але дуже не подобається, коли вказують на наші недоліки. Велика хибна думка, що астрологія - інструмент для вирощування егоїзму і самолюбування, але ще більша хибна думка - вважати, що астрологія - дочка фаталізму. Будь-які астрологічні прогнози та гороскопи особистості показують людині її сильні та слабкі сторони, і добрий астролог не має права прогнозувати неминучі події чи обставини. Тут справа не лише в «кодексі честі астролога, а й у тому, що астрологія не має такого поняття, як «неминуча, зла доля. Вплив кожної із зірок і планет Сонячної системи сприймається як сукупність багатьох чинників, які можуть бути інтерпретовані позитивно і негативно одночасно. І найголовніше: астрологія – це хороша можливість дати людині таку інформацію про її долю та особистість загалом, щоб вона мала можливість сама обирати свій шлях, виходячи з того спектру астрологічних впливів, які сформувалися на карті Всесвіту в момент його народження.

Астрологія – складна наука, – не варто думати, що її можна вивчити за три місяці. Астрологія - це спосіб життя і стан душі, - вивченню цієї науки можна присвятити ціле життя, хоча й одного життя недостатньо для того, щоб розгадати загадки всесвіту, які загадує астрологія.

В материалах встречается:
Астрология, Знак Зодиака
1
Отзывы
Для добавления комментария: