например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиЗимове сонцестояння 2022
Зимове сонцестояння 2022
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
December 9, 2022
Зимове сонцестояння 2022

День зимового Сонцестояння 21 грудня 2022 року

21 грудня 2022 року о 23 годині 47 хвилині за Київським часом Сонце досягне своєї нижньої точки в південній півкулі неба, що означатиме початок астрономічної зими. Ніч напередодні дня зимового Сонцестояння – найдовша за рік; після зимового Сонцестояння тривалість світлового дня поступово збільшуватиметься.

Зимове Сонцестояння - традиції, звичаї, прикмети:

День зимового Сонцестояння - особливий час; наші предки приділяли зимовому Сонцестоянню особливу увагу. У період з 21 по 24 грудня у ведичній традиції святкували Новий Рік, проводили різні обряди на честь Коляди та Народження нового Сонця. Головним атрибутом зимового Сонцестояння та святкування ведичного Нового Року було багаття, за допомогою якого закликали новонароджене Сонце. У цей час пекли пироги, готували різноманітні страви, серед яких була обов'язкова присутність на столі каші з родзинками та медом (у народі її називають кутя). У цю смачну та корисну страву можна додавати також сухофрукти, цукати, горіхи, мак, кунжут. Чим смачніше кутя, тим щасливішим буде Новий Рік! Пироги з різноманітними начинками були на столі удосталь, що символізувало достаток у будинку, благополуччя та здоров'я сім'ї. Немаловажною традицією дня зимового Сонцестояння, яка, на жаль, не збереглася до нашого часу, є поминання предків. У дні зимового Сонцестояння з 21 по 24 грудня наші слов'янські пращури поминали померлих родичів, приносили на могилки пироги та інші частування.

Прикмети дня зимового Сонцестояння більше пов'язані із землеробством, оскільки для наших предків землеробство було невід'ємною частиною побуту та засобом існування:

- Якщо на зимове Сонцестояння 21-22 грудня на гілках дерев лежить іній - це до гарного врожаю зернових культур

- Якщо в день зимового Сонцестояння зрізати кілька гілочок вишні, поставити їх у воду і вони зацвітуть до 7 січня, то плодові дерева принесуть великий урожай.

- Яка погода в день зимового Сонцестояння, такою буде погода 31 грудня

Зимове Сонцестояння в магії:

Зимове Сонцестояння - це найсприятливіший час для магії. Ніч напередодні зимового Сонцестояння не дарма називають "чаклунською";, оскільки саме "Зачарована ніч"; призначена для проведення найсильніших магічних ритуалів. У день зимового Сонцестояння дуже важливо, щоб усі ваші думки були налаштовані на позитивний лад; в цей час не можна сумувати, ображатися, плакати, лаятись, піддаватися зневірі.

Період зимового Сонцестояння – це час, коли потрібно заряджатися позитивною енергією! Саме тому наші предки на зимове Сонцестояння влаштовували гуляння, накривали столи найсмачнішими стравами, жартували, веселилися, співали та танцювали. День зимового Сонцестояння - не час для голодувань, дієт і всіляких процедур, що очищають організм. Цього дня потрібно отримувати позитивну енергію у тому числі і з улюблених ласощів. День зимового Сонцестояння дуже добре підходить для виготовлення амулетів, талісманів, оберегів у формі кола, що символізує Сонце. Зимове Сонцестояння – це час Сили, коли кожне ваше бажання буде почуте і виконано протягом року, до наступного Сонцестояння.Загадувати бажання на зимове Сонцестояння потрібно на світанку, коли з'явиться новонароджене Сонце. Станьте обличчям на схід, розслабтеся та подумайте, чого ви дійсно дуже хочете, загадуйте свої бажання обережно та осмислено. Загадуючи бажання для себе, не забудьте про своїх близьких людей, родичів, коханих, дітей. Попросіть для них здоров'я, щастя та добробуту, подякуйте їм за все добре і пробачте їм усі образи. Подякуйте Сонечку за всі ваші успіхи та досягнення року, що минає, і загадайте бажання для себе.

Зимове Сонцестояння в астрології:

У день зимового Сонцестояння Сонце залишає знак Стрільця і переходить у знак Козерога, що означає перехід від теплої, розширюючої енергії Юпітера до холодної, сковуючої та обмежуючої енергії Сатурна. У цей час усі процеси в природі сповільнюються, і ми спостерігаємо, як усе довкола занурюється у свій зимовий сон. Енергія Сатурна, який управляє знаком Зодіаку Козеріг, робить свій вплив на людину, роблячи її більш вдумливою та розважливою. Під впливом Козерога та Сатурна нам все менше хочеться ризикувати та здійснювати екстравагантні вчинки, і все більше – аналізувати, збирати інформацію та планувати.Саме тому зимове сонцестояння – найкращий час для складання планів на майбутнє; якщо ви вирішили в цей час планувати свої подальші дії, будьте впевнені, - у вас дуже великі шанси зробити все правильно і досягти заповітної мети.

Зимове Сонцестояння - медитації:

У день зимового Сонцестояння Сонце переходить у знак Козерога, - знак Зодіаку, керований Сатурном. Це означає, що настав час для того, щоб переосмислити свої досягнення, плани та цілі, проникнути в суть своїх бажань та усвідомити, що лежить у їх основі. Подумайте, чого ви прагнете, що для вас найважливіше. Для медитації вам потрібно вибрати одне заповітне бажання і постаратися візуалізувати його, уявити, що воно вже виконується. У день зимового Сонцестояння найкраще медитувати при свічках, які можна розставити у формі кола, що символізує Сонце. Взагалі, день зимового Сонцестояння у 2022 році – це унікальна можливість піднятися вище в пошуках себе, свого істинного призначення, свого вищого "Я";. Це найкращий час для тих, хто усвідомлює всю важливість духовного світу, - адже саме гармонійний духовний світ робить людину щасливою й у світі матеріальному.

Зимове Сонцестояння - ворожіння:

У день зимового Сонцестояння можна ворожити будь-яким зручним для вас способом; для цього можна використовувати як старовинні ворожіння за допомогою різних предметів, так і ворожіння на картах Таро, Рунах, Книзі Змін та класичних картах.

Зимове Сонцестояння - це найкращий час для ворожіння! Погадайте в «Зачаровану ніч» на зимове Сонцестояння для отримання відповідей на найцікавіші питання про кохання та стосунки, майбутнє та Долю, про матеріальний достаток та здоров’я.

В материалах встречается:
Астрология, Праздник, Обряды, Гадания, Медитация
2
Отзывы
Для добавления комментария: