например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиОсіннє рівнодення 2022
Осіннє рівнодення 2022
Отзывы: 0
Рейтинг: 2
November 9, 2022
Осіннє рівнодення 2022

Осіннє рівнодення, 23 вересня 2022 року, о 4 год. 03 хв. за Київським часом – початок астрономічної осені; з дня осіннього рівнодення світловий день стає коротшим, а ночі довшими. Природа і все живе на землі готується до зими.
В астрології день осіннього рівнодення – особливий час; Сонце, переходячи у знак Терезів, створює найбільш сприятливі умови для душевної гармонії, а так само для гармонії у відносинах з оточенням, близькими людьми та ;протилежною статтю. Переходячи у знак Терезів, Сонце надає нам заспокійливий вплив; ми стаємо більш сприйнятливими до прекрасного навколо.

Осіннє рівнодення – це саме час для того, щоб врівноважити всі енергії, що циркулюють усередині нас і впливають на всі наші дії та вчинки у зовнішньому прояві.

Енергії дня осіннього рівнодення дуже сильні, тому цей день не можна упустити, якщо ви хочете щось змінити у своєму житті. Осіннє рівнодення – найсприятливіший час для медитацій. Для того, щоб здійснити медитацію на осіннє рівнодення не потрібно мати якісь особливі навички або здібності, - медитація доступна кожному, потрібно лише налаштуватися і подумати, які ситуації у вашому житті настав час відпустити, щоб відкритися назустріч новим, сприятливим змінам і подіям.Оскільки в день осіннього рівнодення Сонце переходить у знак Терезів, що допомагає гармонійним взаєминам будь-якого характеру, а так само рівновазі у всіх життєвих сферах, найбільш ефективними будуть медитації на здобуття взаємного кохання, щастя в подружніх відносинах, взаємного розуміння і підтримки у відносинах з друзями, і навіть діловими партнерами.
Якщо ви хочете зробити стосунки з коханою людиною гармонійними, повними довіри, взаєморозуміння та любові, прийміть зручне положення, запаліть ароматичні палички або свічки, що сприяють гармонізації та зміцненню стосунків (іланг-іланг, троянда, жасмин, кориця, мускат, пачулі) та прочитайте наступні афірмації:
• «Я притягую до себе справжнє, щире кохання»
• «Я заслуговую на те, щоб мене любили»
• «Любов наповнює моє життя радістю»
• «Я приймаю кохання у своє прекрасне життя»
• «Моє сімейне життя гармонійне та щасливе»
• «У моєму домі панують любов та порозуміння»
• «Мені завжди щастить у коханні та в сімейному житті»
• «Моя сім'я міцна, дружня та гармонійна»
• «Моє кохання нескінченне, як сам Всесвіт»
• «Я дякую Всесвіту за добробут та достаток у коханні»

Навіть якщо ви поки самотні або відчуваєте труднощі у спілкуванні з коханою людиною, якщо у вашій родині поки що немає довіри, взаємного розуміння та поваги, просто повірте в те, що ви можете все змінити на краще в день осіннього рівнодення! Вимовляйте афірмації на любов та щастя в сім'ї так, ніби все найкраще відбулося і ви дякуєте за це Всесвіту. Повірте, що результат не змусить довго чекати.
Молитва – це також медитація; тому ви можете притягнути до свого життя любов і сімейний добробут за допомогою молитов.
Осіннє рівнодення – це особливий день у магії; у день осіннього рівнодення відбуваються важливі магічні ритуали та обряди, за допомогою яких приходять в життя добробут, здоров'я та любов.


Що потрібно робити на осіннє рівнодення:


Подякуйте року, що минає, за «урожай»
Подякуйте від душі усі Світлі Сили за те добре, чого ви зуміли досягти, за всі позитивні моменти та радості, які надавали вам впевненості та сил для руху вперед, за все добре. Не бійтеся дякувати, навіть якщо вам довелося натрапити на труднощі цього року; Проблеми – це дуже цінний досвід, без якого неможливо будувати світле майбутнє. Скажіть у день осіннього рівнодення спасибі всім, хто вам надавав допомогу, підтримував порадою, теплими словами, а тих, хто завдав вам болю – вибачте та відпустіть, а разом із ними відпустіть усі свої образи.

Випікайте пиріг добробуту на осіннє рівнодення

Для того, щоб наступний рік був багатим на врожай, приніс вам багато радості, кохання та здоров'я, — випікайте пиріг.Цей пиріг символізуватиме не лише ваш достаток, а й добробут у коханні та сімейному житті. Пироги з капустою – символ грошової удачі, хороших і стабільних доходів наступного року, пироги з м'ясом символізуватимуть удачу у просуванні по службі, кар'єрне зростання, вдале вирішення ділових питань, а пироги з ягодами (брусницею, малиною, суницею) – успіх у коханні та сімейне благополуччя. Бажано, щоб ваш пиріг на осіннє рівнодення був округлої форми. Слідкуйте, щоб пиріг не підгорів. Якщо ваш пиріг на осіннє рівнодення добре піднявся і вийшов дуже гарним, смачним – на вас неодмінно чекає велике щастя.

Захистіть свій будинок та сім'ю від злих духів за допомогою гілочок горобини
Для цього потрібно підійти до горобини та попросити у неї кілька гілочок. Це важливо! Горобину не можна різати й ламати, особливо на осіннє рівнодення, інакше ви привернете невдачу в любовні та сімейні стосунки. Якщо ви попросите у горобини пару гілочок і акуратно відламаєте їх, попросіть вибачення у дерева і подякуйте. Гілочки горобини можна розкласти на підвіконнях та повісити над вхідними дверима.
Привертайте кохання
Якщо ви ще самотні, осіннє рівнодення – це час для привертання любові. На осіннє рівнодення здійснюють такий ритуал, який допоможе наступного року знайти кохання, — створюють собі пару. Це означає, що якщо у вас є якийсь особистий предмет в одному екземплярі, потрібно придбати йому пару, тобто предмет для свого майбутнього обранця (подушка, зубна щітка, рушник тощо).
Ну і, звичайно ж, осіннє рівнодення – найкращий час для ворожіння на кохання та стосунки! У день осіннього рівнодення ворожіння вам допоможуть дізнатися правду про відношення та почуття до вас коханої людини, дізнатися про майбутнє та долю за допомогою карт Таро, гральних карт, оракула Ле норман, рун та Любовної Книги Змін.

В материалах встречается:
Астрология, Праздник, Обряды, Любовь, Медитация
2
Отзывы
Для добавления комментария: