например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп на Вересень 2022 року
Гороскоп на Вересень 2022 року
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
August 30, 2022
Гороскоп на Вересень 2022 року

Гороскоп на Вересень 2022 року

З 5 вересня Венера у Діві

Венера в Діві знаходиться в падінні. Це означає, що основні властивості Венери будуть ослаблені. Це може висловлюватися як проблеми у спілкуванні, відсутність рівноваги, гармонії в особистих та ділових контактах.

У період проходження Венери за знаком Діви можливе тимчасове охолодження почуттів у закоханих та часті розбіжності у сімейних пар.

У діловій та фінансовій сферах можливі розбіжності з діловими партнерами, колегами по роботі. Венера в Діві дає прискіпливість та надмірну вимогливість з боку начальства. Можливі затримки в отриманні важливої ​​інформації від колег, партнерів, тяганини та паперова тяганина у розв'язанні фінансових питань.

Гороскопи на місяць для всіх знаків зодіаку

 

Овен

Зростає Ваш авторитет на виробництві, Ви зможете утвердити себе серед молодших співробітників, заслужити похвалу та підтримку начальства, активно впливати на думку бізнесменів. Ви відчуєте зростання сміливості, рішучості, особистої активності та ініціативності, самовпевненості. Все це зіграє Вам на руку під час розв'язання ділових проблем.

Овен гороскоп на місяць →

 

Телець

Творче натхнення, активне самовираження. Цей період надає чималі можливості для продавця та підприємця. Особливої ​​значущості набувають суспільні зв'язки та діяльність, співпраця.

Телець гороскоп на місяць →

 

Близнюки

Хороший період для інтенсивних робіт по дому, для обговорення сімейних планів, розв'язання нагальних проблем. У відносинах Ви проявляєте наполегливість та активність, що не викликає протесту з боку близьких та коханих, і навіть подобаєтеся за це.

Близнюки гороскоп на місяць →

 

Рак

Підвищення життєвих сил та енергії, здорове прагнення до змагальності допоможуть Вам вирішити багато питань. Часто ділові проблеми переплітаються із повсякденними турботами, але це не заважає Вам. Навпаки, можна вбити двох зайців. Ваша популярність зростає, у цей період Ви можете здобути заслужену похвалу та підтримку від начальства, отримати допомогу від офіційних організацій, зокрема грошову.

Рак гороскоп на місяць →

 

Лев

Період сприятливий для залучення уваги до своїх справ світських осіб та впливових осіб. Від них очікується розуміння, допомоги та підтримки, у тому числі матеріальної та фінансової. Ймовірно зав'язування службових романів.

Лев гороскоп на місяць →

 

Діва

Гармонійне спілкування із діловими партнерами. Місяць сприятливий майже для будь-якого виду ділової активності: публічних виступів, рекламних заходів, обговорень переговорів, встановлення різних контактів, підписання важливих документів, отримання підтримки впливових осіб (особливо через світське спілкування), для ділових поїздок, отримання консультацій. Вам допоможе дипломатичність, такт, гарний смак та манери.

Діва гороскоп на місяць →

 

Терези

Тривалий, досить тяжкий період фінансових та ділових проблем. Можливі втрати, недоотримані очікуваного прибутку, прямі збитки. Можливі прорахунки, розчарування у вжитих кроках або в планах. Проблеми у відносинах як ділового, так і особистого характеру через недовіру і стриманість, яку ви проявляєте.

Терези гороскоп на місяць →

 

Скорпіон

Проблеми у ділових відносинах та спілкуванні, особливо з жінками-партнерами та колегами, ігнорування їхніх інтересів та ідей. Ви ризикуєте справити враження несмачну людину, невігласа і грубіяна. Може настати розчарування у коханому. Можливі розбіжності, сварки, скандали, розставання, зради.

Скорпіон гороскоп на місяць →

 

Стрілець

Ви налаштовані оптимістично, маєте тенденцію до ділової та фінансової експансії. Виникають чудові перспективи, у тому числі співпраці з іноземними організаціями. Період сприятливий для будь-якого виду інтелектуальної та видавничої діяльності. Можливо невеликий поступ по службі, видимі успіхи. Добре присвятити цей день благодійності. Сприятливі далекі та тривалі поїздки.

Стрілець гороскоп на місяць →

 

Козоріг

Вдало протікають візити до начальства, впливових людей до офіційних органів. Прислухайтеся до поради людей похилого віку, досвідчених фахівців. Гарний період для серйозних занять, досліджень. Зросла дисципліна та обачність допоможуть Вам вдало провести цей місяць.

Козоріг гороскоп на місяць →

 

Водолій

Поява несподіваних та збудливих ділових та фінансових перспектив, цікавих пропозицій та контактів. Незвичайні знайомства та зв'язки. Цього місяця Ви блискучі та екстравагантні, що частково допомагає у суспільному житті. З'являються нові можливості.

Водолій гороскоп на місяць →

 

Риби

Психологічна чутливість та загострене сприйняття прекрасного може вплинути й на ділову сферу, контакти. Гармонія у суспільних відносинах, у зв'язках із закордонними партнерами.

Риби гороскоп на місяць →

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

При повному або частковому копіюванні матеріалу
обов'язково вказувати активне посилання на цю сторінку!

В материалах встречается:
Прогнозы и предсказания, Гороскопы
1
Отзывы
Для добавления комментария: