например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьиГороскоп на Серпень 2022 року
Гороскоп на Серпень 2022 року
Отзывы: 0
Рейтинг: 1
July 27, 2022
Гороскоп на Серпень 2022 року

Гороскоп на Серпень 2022 року

З 4 серпня – Меркурій у Діві

Серпень 2022 - це час, коли наша розумова діяльність стає більш упорядкованою. Завдяки цьому ми можемо більш тверезо оцінити ситуацію, поглянути на об'єктивно на події, що відбуваються, і, відповідно, прийняти правильне рішення. Час Меркурію у Діві ідеально підходить для вивчення чогось нового, взагалі для отримання та обробки великої кількості інформації. Скористайтеся цим часом, щоб засвоїти потрібний матеріал, — під впливом Меркурію у Діві збільшується концентрація уваги та пам'ять.

З 11 серпня – Венера у Леві

Венера у Леві надає оптимізму, бажання виглядати на всі сто, підкорювати оточення своїм бездоганним зовнішнім виглядом, блиском. Це чудовий час для відпочинку та розваг, для відвідування салонів краси та шопінгу, проте варто враховувати, що витрачені вами у цей період фінансові кошти можуть значно перевищувати ту суму, яку ви розраховували витратити.

Не варто надавати особливого значення новим знайомствам; швидше за все, вони не переростуть у тривалі, серйозні стосунки.

З 20 серпня Марс у Близнюках

Марс у Близнюках дає активність та агресивність розуму, гостроту мислення, здатність до техніки та механіки, схильність до суперечок та полеміки. Можливі дух сперечання, дратівливість, типові спритність і багатство ідей, але у цей період бракує витримки. Однак це вдалий час для репортерів, критиків, журналістів, спортивних коментаторів, військових.

Гороскопи на місяць для всіх знаків зодіаку

 

Овен

Ви активні у спілкуванні, утвердженні власної думки та вираженні своїх інтересів, тому цей період може мати неоднозначний вплив на Ваші сімейні та любовні стосунки. Зверніть свою активність та підприємливість у мирне русло, уникайте конфліктів та претензій до партнера. Ваші співробітники та начальство відчують Вашу ділову хватку та надійність. Намітьте на цей період офіційні візити, відвідування вищих та офіційних організацій, переговори та відповідальні виступи.

Овен гороскоп на місяць →

 

Телець

Період сприятливий для залучення уваги до своїх справ світських осіб та впливових осіб. Від них очікується розуміння, допомоги та підтримки, у тому числі матеріальної та фінансової. Ймовірно зав'язування службових романів. Ваше добросердя та збільшений оптимізм дозволить Вам оптимально вирішити багато виробничих та комерційних проблем.

Телець гороскоп на місяць →

 

Близнюки

Ви налаштовані оптимістично, маєте тенденцію до ділової та фінансової експансії. Виникають чудові перспективи, у тому числі співпраці з іноземними організаціями. Період сприятливий для будь-якого виду інтелектуальної та видавничої діяльності.

Близнюки гороскоп на місяць →

 

Рак

Цього місяця вдало складаються ділові контакти з жінками для осіб обох статей. Добре влаштовувати угоди щодо нерухомості, земельних ділянок та предметів побуту. Інші фінансові та спекулятивні операції також можуть завершитись. Ви знайдете, однак, що домашні справи цього місяця вимагають набагато більше турбот і не дають Вам здійснити робочі плани.

Рак гороскоп на місяць →

 

Лев

Виникає інтерес до інтелектуальних ігор, активізується розумова сфера. Число суспільних зв'язків зростає.Можливі невеликі поїздки за дорученням чи справами. З начальством та впливовими особами Ви легко порозумієтеся, зможете висловити свої міркування.

Лев гороскоп на місяць →

 

Діва

Цей період дає такт і дипломатичність для налагодження відносин із чоловіком чи коханою людиною, членами сім'ї, приятелями та сусідами. Ваші ініціативи на роботі будуть гідно оцінені. Хороший період для переговорів, обговорення подальшої роботи.

Діва гороскоп на місяць →

 

Терези

Відчуття щастя, успіху. Ви випробовуєте прихильність Ваших рідних та коханих. У діловій сфері цей місяць більше підходить для ділового спілкування та громадської діяльності, ніж для ділової активності.

Терези гороскоп на місяць →

 

Скорпіон

У цей час можна вирішити багато завдань. Сприятливими є фінансові спекуляції, ризиковані ходи. Можливе виникнення нових перспективних проєктів та ділових відносин. Прекрасний період для оновлення та перетворення сімейних та любовних стосунків.

Скорпіон гороскоп на місяць →

 

Стрілець

Дуже зручний місяць для вирішення багатьох завдань. Успіх у справах та фінансах, гармонія у громадській діяльності та різноманітних контактах. Можливі щасливі події вдома.

Стрілець гороскоп на місяць →

 

Козоріг

Ви схильні до спокою та дотримання моральних підвалин, що доброчинно вплине на Ваші особисті та сімейні стосунки. Сприятливий цей місяць для візитів до офіційних інстанцій, пошуку розуміння та фінансової підтримки.

Козоріг гороскоп на місяць →

 

Водолій

Цей місяць характеризується широтою та прогресивністю поглядів практично у всіх сферах життя. Зростає інтуїція та проникливість, оптимізм, готовність до несподіваного повороту подій.

Водолій гороскоп на місяць →

 

Риби

Посилюється фантазія, Ваші творчі здібності. В успішному перебігу справ помітне місце займає підприємницька інтуїція, здорова конкурентоспроможність. Значно допоможе Вам мати повну інформацію, і Ви можете на це розраховувати. Прекрасна можливість подолати чи викрити Ваших ворогів.

Риби гороскоп на місяць →

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

При повному або частковому копіюванні матеріалу
обов'язково вказувати активне посилання на цю сторінку!

В материалах встречается:
Астрология, Знак Зодиака, Гороскопы
1
Отзывы
Для добавления комментария: