например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСтатьи
Статьи
Все
Популярные
September 20, 2022
Сучасна людина відучилася жити в гармонії з природою, тому більшість людей, постійно зайнятих роботою та повсякденною суєтою, почуваються втомленими та знесиленими. Адже наші далекі предки знали секрети молодості, краси, здоров'я та благополуччя, і, попри важку фізичну працю, були сповнені сил і життєвої енергії. З часів палеоліту Місячний календар був невіддільним атрибутом у житті кожної людини.
0 2
September 20, 2022
У світі існує безліч різних ворожінь: від передбачуваних систем далекої давнини до найновіших, сучасних ворожінь. За допомогою ворожіння можна отримати відповідь на будь-яке питання, отримати мудру пораду, підказку, дізнатися більше про іншу людину або про себе, визначити своє справжнє призначення в житті та багато іншої цікавої інформації.
0 2
September 20, 2022
Ще в шостому столітті до н.е. з'явилася Піфагорійська нумерологія, яка згодом набула великої популярності в сучасному світі. У Піфагорійській школі були зроблені найважливіші відкриття в галузі арифметики, геометрії та астрономії. Варто зазначити, що учні та послідовники Піфагора мали пройти дуже суворий відбір не лише за своїми інтелектуальними здібностями, а й духовною досконалістю.
0 1
September 18, 2022
Книга Змін або І-Цзин – давня передбачальна система Китаю. Назва цієї книги пояснюється тим, що в її основі лежить ідея мінливості. Часто людина, потрапляючи в кризові ситуації, відчуває сумні почуття, оскільки зміни, що відбуваються в його житті, здаються йому тяжкими, гіркими та гнітючими. Однак, тільки після певного періоду, людина розуміє, що без тих випробувань, які їй були надіслані Долею, не було б того щастя та благополуччя, які вона отримала у нагороду за свої страждання.
0 1
September 18, 2022
Класичні або гральні карти вперше з'явилися в Східній Азії, і звичайно ж, колода карт використовувалася більшою мірою для розваг, ніж ворожіння. Хто і коли надав колоді гральних карт пророчі значення – нам не відомо. Водночас ворожіння на гральних картах виявилося досить зручним, тому їх почали активно використовувати для передбачення майбутнього, ворожіння на любов і долю.
0 1
September 17, 2022
Руни в перекладі з давньонімецького «RUN» - таємниця. Назви цієї гадальної системи говорить сама за себе, і справді, давні германці, слов'яни та тюрки використовували рунічний лист у багатьох магічних обрядах. Наприклад, для перемоги у битві, воїни наносили на вістря своєї зброї певні руни і руноскрипти (сукупність кількох рун, об'єднаних з метою магічної допомоги в тій чи іншій ситуації).
0 1
September 16, 2022
Карти Таро останнім часом набувають все більшої популярності, тому що дозволяють людині зазирнути в майбутнє, розібратися в собі та оточенні, планувати свої дії залежно від того, що їй підказує серце. Так, так саме серце, інтуїція, третє око – це можна назвати як завгодно, але суть всього одна, і вона полягає в тому, що за допомогою карт Таро ми вчимося говорити зі своєю підсвідомістю, діставати з глибин своєї душі те, що у повсякденному житті і метушні не дається взнаки.
0 2
September 16, 2022
Астрологія має велику історію розвитку, але можна з упевненістю сказати, що астрологія як наука була відома ще в третьому тисячолітті до нашої ери, і перші згадки про «астрологію ознак» були знайдені в Месопотамії. У ті часи доступ до «таємних знань» мали лише обрані, - наближені царів.
0 1
December 9, 2022
День зимового Сонцестояння 21 грудня 2022 року 21 грудня 2022 року о 23 годині 47 хвилині за Київським часом Сонце досягне своєї нижньої точки в південній півкулі неба, що означатиме початок астрономічної зими. Ніч напередодні дня зимового Сонцестояння – найдовша за рік; після зимового Сонцестояння тривалість світлового дня поступово збільшуватиметься
0 2
November 9, 2022
Осіннє рівнодення, 23 вересня 2022 року, о 4 год. 03 хв. за Київським часом – початок астрономічної осені; з дня осіннього рівнодення світловий день стає коротшим, а ночі довшими. Природа і все живе на землі готується до зими. В астрології день осіннього рівнодення – особливий час; Сонце, переходячи у знак Терезів, створює найбільш сприятливі умови для душевної гармонії, а так само для гармонії у відносинах з оточенням, близькими людьми та протилежною статтю. Переходячи у знак Терезів, Сонце надає нам заспокійливий вплив; ми стаємо більш сприйнятливими до прекрасного навколо.
0 2
August 30, 2022
З 5 вересня Венера у Діві. Венера в Діві знаходиться в падінні. Це означає, що основні властивості Венери будуть ослаблені. Це може висловлюватися як проблеми у спілкуванні, відсутність рівноваги, гармонії в особистих та ділових контактах. У період проходження Венери за знаком Діви можливе тимчасове охолодження почуттів у закоханих та часті розбіжності у сімейних пар...
0 1
July 27, 2022
З 4 серпня – Меркурій у Діві. Серпень 2022 - це час, коли наша розумова діяльність стає більш упорядкованою. Завдяки цьому ми можемо більш тверезо оцінити ситуацію, поглянути на об'єктивно на події, що відбуваються, і, відповідно, прийняти правильне рішення...
0 2
February 7, 2022
Mars in Taurus is, above all, practicality. Under the influence of Mars in Taurus, energy is directed to achieve material, tangible results. Taurus is a slow sign, does everything slowly, thereby restraining the speed and excessive willingness to take risks that Mars gives...
0 1
January 6, 2022
Here Mercury is under the influence of Venus. This means that we will have a new opportunity to direct our thinking towards concrete results. This is a time of practicality and conservatism, when you can achieve good results in your business. Patience and perseverance are the keys to success this month. Mercury in Taurus is a favorable period for all who work with information; writers, poets, journalists...
0 21
May 26, 2022
... Это последнее фото семьи из Мариуполя, сделанного 7.03.2022... Через две недели войска рф разбомбили этот дом... Этих троих девочек похоронили во дворе детского сада напротив. Это всё, что вам надо знать о "военной операции" в Украине...
0 25