например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяСонникСонник Міллера
Сонник Міллера
Сонник Міллера

Густав Хіндман Міллер – відомий американський психолог, творець одного з найпопулярніших тлумачів сновидінь – Сонника Міллера. Міллер вважав, що «Сновидіння є одним зі способів життя істот на землі», тому, створюючи власний сонник, він ретельно вивчив сновидіння різних людей, проаналізував, систематизував та інтерпретував їх настільки доступно, що і в наш час цей сонник не втрачає своєї популярності та набуває нових шанувальників.

Якщо поняття класики належить до тлумачення снів, то воно має своє ім'я - Густав Хіндман Міллер, американський психолог, який жив в кінці XIX століття.

У характері цієї допитливої ​​та розумної людини, серйозно цікавиться людською психікою, була і яскраво виражена комерційна жилка. Можливо, цей факт і сприяв шаленій популярності «Сонника Міллера», але левова частка його успіху пояснюється зовсім іншими причинами. Так, жоден з популярних тлумачів снів - як, наприклад, сонник Ванги або сонник Фрейда, не зміг наздогнати Міллера за кількістю тлумачень.

Проте дослідження дослідника заслужили повагу не лише за обсягом, а й за якістю. Вважається, що його тлумачення снів дуже глибоке. За Міллером, сни - це зашифрована інформація про минулі, теперішні та майбутні події. Для того, щоб людина це зрозуміла, її підсвідомість посилає підказки у вигляді певних асоціацій. Довге життя сонника Міллера не підірвало його бездоганної репутації. І сьогодні йому належать лаври найвідомішого, вичерпного, авторитетного й авторитетного зібрання інтерпретацій.

Симпатії багатьох поколінь він завоював ще й тим, що, як добрий і мудрий порадник, намагається пояснити людині суть ситуації, вчасно відвести від неї біду, підказати правильне рішення. Недолік цього тлумача снів пов'язаний з його віком. З одного боку, деякі пояснення для людей, які живуть у 21 столітті, вже неактуальні, з іншого, в соннику відсутні багато цікаві тлумачення сучасних предметів і явищ. Але час, постаривши нащадків Міллера, виявився безсилим перед його незаперечними заслугами.

Что приснилось?
Поиск по алфавиту
Е