например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяЛунный календарьОписание лунного дня
Лунный календарь на August 27, 2022
August 27, 2022
Луна сегодня, описание лунного дня.
Четверта фаза Місяця (Спадаючий півмісяць)
29 лунный день | c 05:30:00(Kiev) 1 лунный день
Луна в знаке Лев | c 00:25:00(Kiev) Луна в знаке Дева
29 лунный день
1 лунный день

Символи цього дня – Гідра, Спрут.

Найнесприятливіший день місячного місяця. У 29-й місячний день відбувається спад життєвої енергії, відбувається емоційна та психічна напруга, виникають нав'язливі стани, фобії. Можуть снитися кошмари. У 29-й місячний день частіше, ніж в інші дні, відбуваються техногенні катастрофи, стихійні лиха. У цей день виявляються найтемніші сторони людської сутності; заздрість, злість, жадібність, ревнощі, ненависть, обман. Сьогодні не можна довіряти жодної інформації, яку ви отримуєте. 29-й місячний день найкраще провести вдома, у спокійній обстановці. Можна затіяти генеральне прибирання, позбутися мотлоху, сміття, непотрібних і неприємних речей, викинути битий посуд, помити підлогу солоною водою. Не можна сьогодні думати про погане, сваритися, з'ясовувати стосунки. Будь-які справи, розпочаті 29-го місячного дня, закінчаться провалом.

Для здоров'я небезпечний день, підвищується схильність до травматизму, вірусних захворювань, прояву хронічних захворювань. Дуже корисно у 29 місячний день займатися очищенням організму від токсинів.

Новые дела

Будь-яка справа, розпочата сьогодні, закінчиться провалом.

Бизнес

Вкрай несприятливий день для ділової людини.

Деньги

Фінансові операції можуть призвести до значних збитків, втрат.

Недвижимость

Будь-які операції з нерухомістю варто відкласти.

Судебные дела

Приведуть до неприємних наслідків.

Учеба

Засвоєння нового матеріалу дається важко.

Творчество

Несприятливий день для творчої людини.

Общение

Спілкування може призвести до конфліктів та суперечок.

Отношения

З'ясування стосунків може закінчитися бійкою.

Путешествия

Не можна вирушати в подорож.

Переезд

Несприятливий день для переїзду.

Отдых

Можливий відпочинок у спокійній обстановці.

Физ. нагрузки

Помірні фізичні навантаження.

Здоровье

Травмонебезпечний день. Потрібно уважно поставитися до свого здоров'я, хвороби цього дня можуть мати тяжкі наслідки.

Питание

Влаштуйте розвантажувальний день, можна голодувати.

Брак

Найнесприятливіший день місячного місяця.

Секс

Протипоказаний.

Зачатие

Дитина, зачата цього дня, виявить найтемніші сторони своєї сутності.

Рождение

Людина, яка народилася цього дня, пройде багато випробувань. Більшість життя почуватиметься самотнім, відчуженим від світу. Людина 29-го місячного дня може бути дуже впертою, йтиме наперекір Долі, робити багато помилок. Здоров'я такої людини потребує особливої ​​уваги, існує небезпека для життя в ранньому віці, але якщо небезпека подолана, то людина проживе довге життя. Такі люди мають здатність до магії, можуть передбачати майбутнє, але рідко обирають шлях духовного розвитку.

Сны

«Куди ніч, туди й сон»

Стрижка

Не стригтись цього дня.

Садоводство

Рослинам сьогодні варто давати спокій.

Четверта фаза Місяця (Спадаючий півмісяць)
Спад життєвої енергії, зниження активності

4-а фаза Місяця (з 23-го по 29-й день Місяця) – Спадаючий Місяць.

Спад життєвої енергії, зниження активності.

Четверта фаза Місячного циклу — це час підбиття підсумків всього Місячного місяця. У цей час можна обміркувати подальші дії, але розпочинати нові справи не варто. Бажано, на спадаючому Місяці завершити те, що було розпочато на рості.

У період спадного Місяця людина стає менш активною, може з'явитися втома, якщо енергія, накопичена на Місяці, що росте, була використана неправильно. Знижується опірність організму до різних захворювань, в основному, застудних. У цей час бажано обмежити фізичні навантаження, не перевантажувати нервову та травну систему. Сприятливо на четвертій фазі Місячного циклу проводити процедури, що очищають організм, влаштовувати розвантажувальні дні. Життєва енергія з кожним днем ​​(до молодика) йде на спад, тому дуже важливо стежити за раціоном та розпорядком дня. Недосипання, переїдання та зловживання шкідливими звичками може призвести до погіршення самопочуття протягом усього наступного Місяця.

Час спадного Місяця можна використовувати з користю для тіла та духу. Для цього потрібно більше часу присвячувати відпочинку та заняттям помірними фізичними навантаженнями. Попри спад активності, все ж таки не варто вести надто пасивний спосіб життя, — важливо все робити в міру.

Ближче до молодика, часто спостерігається нестача енергії; слабкість, легке запаморочення, апатія, схильність до лінощів. Це походить від нестачі Місячного випромінювання, оскільки Місяця у період майже видно. В останній чверті Місячного циклу відбувається перебудова організму, його підготовка до нового Місячного циклу. Цей час дуже добре підходить для позбавлення від шкідливих звичок і сміття, що засмічує тіло і розум. Позбавляйтеся негативних думок та емоцій, налаштовуйтесь на позитивну хвилю.

Символи цього дня – Світло, Лампа.

1-й день Місяця сприятливий для будь-яких творчих задумів, але починати нові справи в цей день не рекомендується. Найкраще використовувати 1-й день Місяця для планування, тому що все заплановане в цей день згодом добре реалізується, приносить успіх. Дуже корисно цього дня мріяти, створювати сприятливі уявні образи. Силою своєї думки в 1-й день Місяця ви притягуєте як позитивні, так і негативні події, тому намагайтеся уникати зневіри, поганого настрою, песимізму.

У перший місячний день краще не перевтомлюватися, бажано утриматися від вживання спиртних напоїв. Не рекомендується вживати дуже гостру та гарячу їжу, краще віддати перевагу легким, простим стравам.

Вразливими у цей день стають головний мозок, лицьова частина голови. Не варто проводити цього дня хірургічні операції, проводити різні маніпуляції на обличчі.

Новые дела

Не рекомендується розпочинати нові справи, краще присвятити цей день плануванню.

Бизнес

Можна займатися повсякденними справами, продовжувати розпочате. Ухвалення важливих рішень краще перенести.

Деньги

Будь-які фінансові операції краще відкласти.

Недвижимость

Питаннями нерухомості займатися не рекомендується.

Судебные дела

Невдалий день для судових розглядів.

Учеба

Гарний день для продовження процесу навчання.

Творчество

Цього дня вдаються будь-які творчі задуми.

Общение

Не підходить для спілкування.

Отношения

З'ясування стосунків у цей день не приведе ні до чого доброго.

Путешествия

Початок подорожі краще відкласти.

Переезд

При переїзді можуть виникати різні перешкоди.

Отдых

Добре підходить для відпочинку.

Физ. нагрузки

Перевтома протипоказана. Надмірні фізичні навантаження можуть супроводжуватись травматизмом.

Здоровье

Якщо ви захворіли в цей день, одужання може затягтися, але небезпеки для здоров'я немає. Вразливими у цей день стають головний мозок, лицьова частина голови. Не варто проводити цього дня хірургічні операції, проводити різні маніпуляції на обличчі.

Питание

Слід утриматися від переїдання, не рекомендується вживати дуже гостру та гарячу їжу, краще віддати перевагу легким, простим стравам.

Брак

Одруження або заручини у цей день можуть мати неприємні наслідки.

Секс

Не дуже сприятливо.

Зачатие

Зачаття в цей день дає дитині довге, щасливе життя, його оберігають Світлі Сили, проте до зачаття в цей день краще готуватися заздалегідь — не допускати прояви негативних емоцій, бажано дотримуватися посту.

Рождение

Людина, яка народилася цього дня, доживе до глибокої старості.

Сны

Погані сни у цей день слід ігнорувати, а хороші збуваються.

Стрижка

Краще утриматися від стрижки волосся цього дня – можна вкоротити собі життя.

Садоводство

У цей день найкраще просто милуватися рослинами, а садити, сіяти, поливати, обрізати не рекомендується.

Перша фаза Місяця (Зростаючий півмісяць)
Період зростання життєвої енергії

1-а фаза Місяця (з 1-го по 7-й день Місяця) – Місяць, що зростає

Період зростання життєвої енергії.

У першу фазу Місячного циклу спостерігається підвищена активність, рішучість, зростає інтерес. Однак, у цей період людина схильна переоцінювати свої можливості, що часто призводить до здійснення необдуманих вчинків. Через надмірний оптимізм існує ризик опинитися в неприємній ситуації, тому всі справи, розпочаті в цей період, повинні бути добре обдумані. Місяць, що росте, – це найкращий час для прийняття важливих рішень, особливо для серйозних і відповідальних людей.

У період зростаючого Місяця в організмі людини відбувається процес накопичення енергії, тому дуже важливо, який спосіб життя в цей період веде людина. Якщо в період Місяця, що росте, людина витрачає багато сил фізичних і духовних, то протягом усього Місячного місяця у нього будуть проявлятися нервозність, втома, апатія. У першій фазі Місяця, що росте, потрібно проводити всілякі заходи щодо зміцнення тіла і духу; дуже добре з 1-го по 7-й день Місяця починати оздоровчі процедури (за винятком очищення організму), складати раціон правильного харчування і режим дня. Цикл фізичних вправ, спрямованих на зміцнення м'язового тонусу та відновлення нормального функціонування внутрішніх органів, дасть відчутний результат, а правильно підібраний у період зростаючого Місяця раціон, дозволить вам зарядитися позитивною енергією та налагодити роботу травної та видільної систем. Харчування з 1-го по 7-й день Місяця, що росте, повинно бути збалансованим, і головне — смачним. У 1-у фазу Місяця, що росте, не можна катувати себе різними дієтами, і тим більше голодувати. Це може призвести до серйозних порушень здоров'я у майбутньому. Часто в цей період прокидається "звірячий" апетит, і людина схильна поглинати все та у великих кількостях. Дуже важливо пам'ятати, що ви «всотаєте» в першу фазу Місяця, що росте, зробить на ваш організм значний вплив.

Людина харчується як фізично, а й духовно. 1-ша фаза Місяця, що росте, сприятлива для початку засвоєння будь-якої важливої ​​інформації, тому цей період можна успішно використовувати для отримання нових знань і навичок, підвищення рівня духовного розвитку. Та інформація, яку людина отримує в першу фазу Місяця, що росте, зазвичай надовго закріплюється в пам'яті. Важливо в період Місяця, що росте, прояв емоцій; по можливості потрібно не допускати негативних думок, які можуть порушити емоційну рівновагу. Надмірна емоційність протягом 1-ї фази Місяця, що росте, може надати значний негативний вплив на здоров'я людини, а його вчинки можуть мати деструктивний характер.

Період з 1-го по 7-й день Місяця, що росте, потрібно максимально використовувати для здійснення важливих завдань, які дадуть хороший результат у майбутньому. Це період закладення основи, «фундаменту» для щасливого, плідного життя.

Луна в знаке Лев

Коли Місяць перебуває у вогненній стихії Лева, відбувається емоційне піднесення, зростає життєва енергія; з'являється впевненість у собі, активність, бажання бути у центрі уваги, гордість, посилюється бажання робити благородні вчинки. На період Місяця у Леві зазвичай припадає пік творчої активності у творчих людей. Місяць у Леві схиляє до вияву щедрості; може з'явитися бажання зробити комусь подарунок, надати допомогу чи підтримку. В цей час дуже добре вдаються свята, світські вечірки. Відвідування театру, кіно, виставки та інших громадських заходів у період Місяця у Львові приносить найбільше задоволення. Місяць у Львові сприятливий для спілкування та ігор з дітьми, відпочинку.

 

Місячний календар стрижок


Місяць у Леві додасть вашому волоссю додатковий об'єм і здоровий блиск, — це ідеальний час для відвідування перукарні. Крім того, стрижка на Місяці у Леві додасть вам шарму, ви частіше притягуватимете до себе захоплені погляди. Якщо вам бракує впевненості у собі, відвідайте перукарню під час проходження Місяця за знаком Лева.

Місяць у Леві – вдалий час для фарбування волосся та хімічної завивки.

 

Робота, бізнес, кар'єра


Місяць у Львові сприятливий для діяльної, активної людини, підприємця. Добре в цей період виходять презентації, ділові візити, громадські заходи, демонстрації, виставки, рекламні акції. Місяць у Львові сприяє людям, зайнятим у творчій професії, викладачам, вихователям. Дуже хороший період для впливової та знаменитої, промовистої людини. У період проходження Місяця за знаком Лева зростає бажання зробити ривок у роботі, проте існує ризик переоцінити свої можливості, тому краще відкласти укладання договорів та підписання інших важливих документів.

 

Гроші


Гроші в цей період витрачаються дуже легко, тому, перш ніж придбати якусь дорогу річ, варто подумати, чи справді вона вам потрібна. Місяць у Леві наражає на ризик будь-які великі фінансові операції; дуже важливо у цей період не видавати бажане за дійсне. Покупки в період Місяця у Львові зазвичай надмірно імпульсивні й можуть виявитися абсолютно марними згодом. Винятком є ​​купівля красивого (не повсякденного) одягу, дорогих аксесуарів, прикрас зі шляхетних металів та дорогоцінного каміння, товарів для спорту, відпочинку та розваг.

 

Кохання, сім'я


Ідеальний період для закоханих пар. Місяць у Леві дає можливість насолодитися спілкуванням з коханою людиною повною мірою; радісне проведення часу, відвідування кіно, музею, виставки, вечірки та інших громадських заходів у цей період сприяють зближенню, появі спільних інтересів. Місяць у Леві сприяє виявленню почуттів, гарним залицянням, шляхетним вчинкам. Добре в цей період дарувати подарунки один одному, робити компліменти, хвалити один одного.
Місяць у Леві сприятливо впливає на стосунки у сім'ї. Дуже добре влаштувати сімейний відпочинок, застілля, урочистості, а якщо немає приводу для свята, можна присвятити свій час спілкуванню з дітьми, активним іграм, розвагам з ними.

 

Здоров'я


Місяць у Леві робить вразливою серцево-судинну систему. Не слід у цей період проводити хірургічні операції на серці та кровоносних судинах. Рекомендується займатися спортом (помірковано). Бажано вживати їжу, багату на цінний мікроелемент (калій) цвітну капусту, абрикоси, персики, гарбуз, горіхи, курагу, чорнослив. бобові. Людям із захворюваннями серцево-судинної системи слід відмовитися від кави, міцного чаю, куріння, обмежити фізичні навантаження.

Луна в знаке Дева

Коли Місяць перебуває у земній стихії Діви, підвищується пунктуальність, обережність, раціональність, посилюється логічне мислення, практичність. У цей період можна займатися справами, які вимагають зосередженості та уважності до дрібниць, точності. Місяць у Діві сприятливий для наведення порядку у справах; оформлення документів, складання звітів, укладання угод, договорів. У період проходження Місяця за знаком Діви зростає концентрація уваги, що сприятливо для навчання, початку вивчення нових дисциплін, особливо точних наук.

 

Місячний календар стрижок


Місяць у Діві – не найвдаліший час для стрижки. Після стрижки на Місяці у Діві ви можете помітити, що стали виглядати гірше; навіть якщо насправді це не так, ви все одно будете надмірно прискіпливі до своєї зовнішності. Місяць у Діві уповільнює ріст волосся, у цей час добре виходять суворі, практичні зачіски.
Для фарбування Місяць у Діві, напевно, найсприятливіший час, — колір волосся буде саме таким, як ви хочете, а ось від хімічної завивки краще відмовитись у цей час.

 

Робота, бізнес, кар'єра


Період Місяця в Діві добре підходить для будь-якої роботи, що вимагає посидючості та уважності. Для бізнесмена та підприємця сприятливий період. Можна укладати угоди, проводити ділові переговори, підписувати документи. Не варто цей період розраховувати на інтуїцію; вона, швидше за все, нічого не підкаже. В ухваленні важливих рішень найкраще включити логіку. Точний розрахунок без зайвих емоцій допоможе вам розв'язувати ділові питання. Місяць у Діві — гарний час для наведення порядку у справах, планах, звітах і просто на робочому місці. Все у вашій справі має бути впорядковане, точно та акуратно в цей період. Місяць у Діві сприятливий для ділових поїздок, відряджень, роботи з кореспонденцією. Сприятливий період для проведення співбесіди та надходження на роботу.

 

Гроші


Розв'язання фінансових питань у період потребує особливої ​​точності й уважності. Будь-які грошові вкладення повинні бути добре обдумані та сплановані – Місяць у Діві сприяє тверезому підходу до фінансових питань. Хороший період для великих придбань, особливо автотранспорту та техніки, пов'язаної з отриманням інформації – телефон, телевізор, комп'ютер тощо. Такі придбання на Місяці в Діві зазвичай довго й справно служать. Добре в цей період купувати товари для зміцнення та діагностики здоров'я. Місяць у Діві добре підходить для обзаведення домашніми вихованцями.

 

Кохання, сім'я


Місяць у Діві — складний період для прояву почуттів та емоцій. У цей період у закоханих пар може спостерігатися зайва прискіпливість, зациклювання на непотрібних деталях та дрібницях. У період проходження Місяця за знаком Діви особливо складно припадати емоційним людям, оскільки вони не отримують можливості виплеснути свої емоції, що робить їх пригніченими та пригніченими. Романтичні зустрічі під Місяцем у Діві можуть виявитися досить нудними – Місяць у Діві більше схиляє до обережності, серйозності, розмов про роботу та скарг на здоров'я, ніж освідчення в коханні та пристрасних переживань.

Сімейній парі Місяць у Діві дає можливість зайнятися плануванням сімейного бюджету, підрахунку доходів та видатків. Гарний час для генерального прибирання, хоча можуть виникнути розбіжності, якщо хтось поставить або покладе річ не на те місце, де вона повинна бути, тому перестановкою меблів точно займатися не варто. Не варто в цей період занадто чіплятися один до одного з приводу ставлення до чистоти або здорового способу життя. Місяць у Діві не сприятливий для проведення свят та походу в гості.

 

Здоров'я


Місяць у Діві взагалі сприяє зациклюванню на проблемах здоров'я, навіть якщо проблем немає. У цей період людина схильна знаходити у себе симптоми різних захворювань, причому чим більше вона про це думає, тим сильніше виявляються симптоми. Місяць у Діві сприятливий для процедур, що зміцнюють здоров'я, але захоплюватися ліками не варто.

У цей період уразливою стає травна система, особливо у людей, які страждають на виразку, гастритом. Варто відмовитися від вживання гострої та жирної їжі, не навантажувати шлунок.

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Книга перемен
Книга перемен