например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяЛунный календарьОписание лунного дня
Лунный календарь на August 21, 2022
August 21, 2022
Луна сегодня, описание лунного дня.
Четверта фаза Місяця (Спадаючий півмісяць)
24 лунный день | весь день
Луна в знаке Близнецы | весь день
24 лунный день

Символ цього дня — Ведмідь

У 24-й місячний день у людині прокидається величезна сила. Попри те, що Місяць у цей період зменшується, може виявлятися небувала активність, рішучість, завзятість у досягненні цілей. Виникають цікаві думки, добрі ідеї, до реалізації яких хочеться розпочати негайно. Проте слід сьогодні оцінювати свої ідеї тверезо; хвилинні осяяння та необдумані дії можуть призвести до розчарувань у майбутньому. Загалом 24-й місячний день сприятливий. Можна братися за розв'язання важливих питань, вести переговори, підписувати важливі документи. Всі дії сьогодні повинні бути добре обдумані, тому що у 24-й місячний день ви закладаєте фундамент подальших досягнень. Дуже добре в цей день розпочинати будівництво будинку.

Новые дела

Гарний день для початку важливих справ.

Бизнес

Вдалий день для ділової людини.

Деньги

Можна займатися розв'язання фінансових питань.

Недвижимость

Будь-які операції з нерухомістю проходять сприятливо. Особливо добре розпочинати будівництво будинку, купувати нерухомість.

Судебные дела

Вкрай небажано брати участь у судових розглядах.

Учеба

Гарний день для навчання.

Творчество

Підходить для творчих занять.

Общение

Сприятливий день.

Отношения

З'ясування стосунків перенесіть на інший день.

Путешествия

Несприятливий день для мандрівника.

Переезд

Підходить для переїзду.

Отдых

Бажано провести цей день активно.

Физ. нагрузки

Можна займатися спортом, будь-які фізичні навантаження йдуть сьогодні на користь.

Здоровье

Найкращий день для зміцнення здоров'я. Хвороби цього дня не є небезпечними.

Питание

Можна їсти калорійну їжу, побалувати себе улюбленими стравами.

Брак

Сприятливий день для одруження.

Секс

Добре підходить для інтимної близькості.

Зачатие

Дитина буде трохи незграбною, але доброю і сильною. Його сила буде не лише фізичною, а й духовною. У такої дитини сильно розвинений інстинкт власника, тому вона може бути ревнивою, іноді жадібною. Такій дитині потрібно з дитинства прищеплювати працьовитість, рухливий спосіб життя, оскільки є схильність до лінощів.

Рождение

Людина, яка народилася цього дня, має сильну енергію. Має творчі здібності, але не дуже любить бути на увазі. У такої людини часто відбувається зміна періодів активності та пасивності. Сьогодні може «згорнути гори», а завтра «залягти у сплячку». Дуже любить смачно поїсти, тому може мати схильність до повноти. Спостереження показують, що народження на 24-й місячний день відбувається набагато рідше, ніж в інші дні.

Сны

Сни не справджуються.

Стрижка

Стрижка у цей день призводить до погіршення здоров'я.

Садоводство

Непоганий день для роботи з рослинами.

Четверта фаза Місяця (Спадаючий півмісяць)
Спад життєвої енергії, зниження активності

4-а фаза Місяця (з 23-го по 29-й день Місяця) – Спадаючий Місяць.

Спад життєвої енергії, зниження активності.

Четверта фаза Місячного циклу — це час підбиття підсумків всього Місячного місяця. У цей час можна обміркувати подальші дії, але розпочинати нові справи не варто. Бажано, на спадаючому Місяці завершити те, що було розпочато на рості.

У період спадного Місяця людина стає менш активною, може з'явитися втома, якщо енергія, накопичена на Місяці, що росте, була використана неправильно. Знижується опірність організму до різних захворювань, в основному, застудних. У цей час бажано обмежити фізичні навантаження, не перевантажувати нервову та травну систему. Сприятливо на четвертій фазі Місячного циклу проводити процедури, що очищають організм, влаштовувати розвантажувальні дні. Життєва енергія з кожним днем ​​(до молодика) йде на спад, тому дуже важливо стежити за раціоном та розпорядком дня. Недосипання, переїдання та зловживання шкідливими звичками може призвести до погіршення самопочуття протягом усього наступного Місяця.

Час спадного Місяця можна використовувати з користю для тіла та духу. Для цього потрібно більше часу присвячувати відпочинку та заняттям помірними фізичними навантаженнями. Попри спад активності, все ж таки не варто вести надто пасивний спосіб життя, — важливо все робити в міру.

Ближче до молодика, часто спостерігається нестача енергії; слабкість, легке запаморочення, апатія, схильність до лінощів. Це походить від нестачі Місячного випромінювання, оскільки Місяця у період майже видно. В останній чверті Місячного циклу відбувається перебудова організму, його підготовка до нового Місячного циклу. Цей час дуже добре підходить для позбавлення від шкідливих звичок і сміття, що засмічує тіло і розум. Позбавляйтеся негативних думок та емоцій, налаштовуйтесь на позитивну хвилю.

Луна в знаке Близнецы

Коли Місяць перебуває у повітряній стихії Близнюків, посилюється бажання рухатися, спілкуватися, дізнаватися про все нове та цікаве. Часто виникає бажання змінити обстановку; вирушити у подорож чи хоча б прогулятися. Місяць у Близнюках схиляє людину до зайвої метушливості та непосидючості, що може виявитися у бажанні робити кілька справ одночасно. У період проходження Місяця за знаком Близнюків добре засвоюється нова інформація, що робить цей період сприятливим для учня та студента.

Місяць у Близнюках надає сильний вплив на злодіїв та шахраїв, — у цей період відбувається найбільша кількість крадіжок та «липових» угод, тому слід проявляти особливу пильність у дні Місяця у Близнюках.

 

Місячний календар стрижок


Місяць у Близнюках — добре підходить для стрижки, якщо волосся "слухняне", і то не завжди; при стрижці на Місяці в Близнюках волосся набуває легкість, але згодом можуть виникнути труднощі з укладанням.

Фарбувати волосся в період проходження Місяця за знаком Близнюків не рекомендується, якщо ви хочете отримати однорідний, стійкий колір, зате для мелірування — це найкраще положення Місяця. Місяць у Близнюках дуже добре підходить для хімічної завивки.

 

Робота, бізнес, кар'єра


Період Місяця у Близнюках добре підходить для ділових переговорів, спілкування, отримання та відправлення кореспонденції, короткострокових ділових поїздок, відряджень, укладання угод із перевіреними діловими партнерами. Місяць у Близнюках схиляє до деякої несерйозності, тому початок нової справи, підписання довгострокового контракту, великі капіталовкладення краще перенести більш сприятливий період. Слід бути обережними у підписанні важливих документів, оскільки в цей період зростає ймовірність шахрайства.

 

Гроші


Місяць у Близнюках схиляє до непотрібних витрат, імпульсивних покупок, які згодом часто виявляються марними. У цей період дуже легко "викинути гроші на вітер" або "купити кота в мішку". Будь-які фінансові операції можуть призвести до втрат, особливо купівля нерухомості або автотранспорту.

 

Кохання, сім'я


Для закоханих цей період невимушеності та легкості у спілкуванні, цікавого проведення часу, спільних подорожей, прогулянок, відвідування громадських заходів. Місяць у Близнюках дає різноманітність, потяг до пригод, емоційну розкутість, що сприятливо для людей із загальними інтересами та погано для пар, які відчувають кризу у відносинах. Місяць у Близнюках часто сприяє зрадам, якщо у відносинах немає гармонії.

Для міцної сімейної пари період Місяця у Близнюках зазвичай не приносить розчарувань. Дуже добре в цей період вирушить на прогулянку всією родиною, мандрувати, пізнавати нове. Місяць у Близнюках сприятливий для інтелектуальної праці, інтелектуальних ігор. Якщо в сім'ї є діти, потрібно повністю присвятити цей час заняттям та іграм з ними, допомогти виконати домашнє завдання, почитати цікаву книгу.

 

Здоров'я


Місяць у Близнюках робить вразливою дихальну систему. У цей період протипоказані хірургічні операції на легенях, бронхах, трахеї. Слід більше гуляти на свіжому повітрі, уникати задушливих приміщень, поїздки в громадському транспорті здійснювати тільки за потребою, оскільки Місяць у Близнюках підвищує ймовірність появи респіраторних захворювань. Слід відмовитись від куріння. У людей, схильних до захворювань дихальних шляхів, у цей період можуть виникнути задишка, кашель, напади бронхіальної астми, ядухи. Коли Місяць проходить за знаком Близнюків, людям зі слабкими легенями потрібно проводити дихальну гімнастику, інгаляції, більше перебувати на свіжому повітрі та спати лише у провітреному приміщенні.

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Книга перемен
Книга перемен