например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыДева — гороскопыДева — характеристика знака
Дева — характеристика знака
Дева
24 августа - 23 сентября
Дева — характеристика знака

Діва – шостий знак Зодіакального кола, найпрактичніший і пунктуальніший знак стихії Земля.

Людина, народжена під знаком Діви, найчастіше виглядає спокійною, емоційно врівноваженою і може здаватися оточуючим надто правильним і прискіпливим, хоча при цьому, у Діви дуже гарне почуття гумору.

Діва любить порядок у всьому; у будинку, на роботі, у спілкуванні з оточуючими, близькими та інтимними відносинами, і навіть в емоціях. Емоційно Діва дуже стримана, вона рідко висловлює почуття радості чи образи, тому створює враження серйозної людини з холодним розважливим розумом. Серйозність Діви відбивається на її зовнішньому вигляді, — Діва не дуже любить притягувати погляди сторонніх своїм яскравим вбранням або яскравим макіяжем. Жінки Діви воліють класичний одяг, практичний та якісний. Жінки, народжені під знаком Діви, завжди виглядають доглянутими, навіть удома їх рідко побачиш розпатланими та недоглянутими. Жінки Діви віддають перевагу акуратним стрижкам, а якщо є володарками довгого волосся, то збирають його в тугий хвіст. Представниці цього знака чимало часу проводять перед дзеркалом, щоб переконатися, що їхній зовнішній вигляд у повному порядку. Чоловіки Діви також дотримуються класичного стилю, але своєї зовнішності не приділяють зайвої уваги, їм достатньо того, щоб одяг був чистим і погладженим. Вони не женуться за модою, і найчастіше набувають практичного одягу, який може їм, до того ж довго прослужити.

Представники цього знака діляться на два типи: перші – люблять порядок, пунктуальні, інтелектуально розвинені, гидливі, завбачливі та трохи скупуваті, другий тип – повна протилежність першому. Такі Діви не приділяють особливої уваги своїй зовнішності, воліють вести безладний спосіб життя, вічно спізнюються і витрачають гроші на марні речі. Вони досить ліниві та байдужі до навколишнього світу. Діви, на відміну від інших знаків, бувають дуже різними, але їх завжди поєднує аналітичний склад розуму та здатність бачити світ таким, який він є, без ілюзій та перебільшень.

Діви дуже матеріалістичні, тому завжди дбають про своє майбутнє; вони вміють збирати гроші та раціонально їх використовувати. Справжня Діва ніколи не дозволить собі купити якусь дрібничку або витратити нечувану суму на покращення свого іміджу, але з легкістю може викласти велику суму, якщо йдеться про відпочинок на морі, пансіонаті, санаторії, і взагалі, якщо справа стосується її здоров'я. Взагалі, Діва дуже любить торгуватися — це її талант, яким вона користується у всіх випадках життя. Діва завжди в курсі, де можна купити дешевше та продати дорожче, тому представники цього знаку найчастіше мають стабільне матеріальне становище і ніколи не пропадуть у непередбаченій життєвій ситуації. І все ж Діву не можна назвати жадібною; так, вона економна і розважлива, але якщо хтось потребує її допомоги та підтримки, особливо друзі, Діва здатна віддати більшу частину своїх заощаджень безоплатно, якщо причина серйозна. Діва не заощаджуватиме на здоровому способі життя; вона купує лише корисні та якісні продукти, піклується про здоров'я своїх домочадців. Представниці цього знака (іноді й представники) люблять готувати, і часто вигадують свої рецепти, виявляючи при цьому свої найкращі кулінарні здібності. Єдине, чого Діви не люблять готувати – це солодка випічка. Можливо тому, що самі не дуже люблять солодощі, а більше віддають перевагу м'ясним і рибним стравам.

У спілкуванні з Дівою легко – вона завжди знаходить спільні інтереси зі своїм співрозмовником і швидко підтримує будь-яку розмову. Діва дуже товариська, тому не виносить самотності та нудьги. Друзі у Діви небагато, але якщо вони є, то їм можна довіряти.

В особистому житті Діви не все так гладко, навіть за зовнішнього благополуччя. Річ у тому, що Діва не відчуває потреби у прояві почуттів та емоцій, але рідкісний представник будь-якого знаку Зодіаку не потребує прояву любові та ласки, які Діва дати не може. Тому часто виникають конфлікти, оскільки партнер Діви пред'являє їй завищені вимоги, внаслідок чого Діва відчуває дискомфорт і почуття провини. Любов Діви своєрідна, і до неї треба звикнути. Якщо партнер Діви здатний по-справжньому любити, то він не повинен вимагати від неї проявів почуттів натомість, а повинен бути вдячним Долі, що Діва зупинила свій вибір на ньому. Представники цього знаку не люблять невизначеності та нестабільності у відносинах, тому для них підходить вираз «усе чи нічого». Діва зупинить свій вибір на такому партнері, який зуміє дати їй не тільки стабільність своїх почуттів щодо неї, а й стабільність матеріальну (останнє найчастіше важливіше). Жінки Діви зазвичай не мають труднощів із заміжжям, а чоловіки Діви дуже часто залишаються холостяками або одружуються дуже пізно. Проблема полягає в тому, що не кожна жінка здатна витримати складний та прискіпливий характер чоловіка Діви; більшість жінок, представників інших знаків Зодіаку, надають великого значення своєї зовнішності та витрачають на свій імідж чималі кошти, але чоловік Діва ніколи не погодиться оплачувати такі дурні, на його погляд, примхи. Чоловік Діва, у кращому разі, купить своїй жінці шампунь та мило, решта – надмірності, марна трата грошей. Чоловіки Діви в окремих випадках можуть освідчуватися в любові, але в їхньому житті завжди є одне справжнє кохання, яке вони можуть пронести через все життя. Чоловік Діва може не усвідомлювати, що таке кохання, і коли протягом довгого часу думає про одну жінку частіше, ніж про інших, дійшов висновку, що її приворожили. Як не дивно, але більшість чоловіків Дів не здатні усвідомити свою здатність любити та приписують це почуття різним впливам ззовні.

У представників цього знака можуть скластися гарні стосунки з Тельцем, Козерогом, Раком, Скорпіоном. Дуже несприятливо – з Овном, Левом, Близнюками та Рибами.

Здоров'ю Діви надають особливого значення, і часто приписують собі неіснуючі хвороби. У Дів буває хвороба «чистоти», коли вони, наприклад, проїдуться в громадському транспорті та візьмуться за поручень, попередньо не протерши його вологою антибактеріальною серветкою, наслідки можуть виявитися різними ... в основному надуманими. А якщо у громадському транспорті хтось закашляв – то ГРВ Дівам забезпечено. Звичайно ж, це не пов'язано з надмірною чутливістю організму Діви до різних захворювань, — основна частина захворювань Діви – результат її багатої уяви у поєднанні з гидливістю та любов'ю до читання медичних довідників.

Представникам цього знака потрібно звикнути до думки, що вони мають міцне здоров'я, і ​​найчастіше доживають до глибокої старості, якщо не впадають у крайності щодо свого здоров'я.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: