например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыДева — гороскопыДева — гороскоп на месяц
Дева — гороскоп на месяц
Дева
24 августа - 23 сентября
Дева — гороскоп на месяц
January 11, 2022 - November 30, 2022

Листопад — досить важкий період ослаблення інтелектуальних можливостей, відсутності чітких уявлень і планів, невдач чи перешкод у здобутті освіти, контактах та отриманні необхідної інформації. Ви схильні переоцінювати свої можливості, тому відкладете ухвалення важливих рішень та підписання відповідальних документів.

 

Гороскоп на Листопад 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Меркурій у Стрільці з 17 листопада, Венера у Стрільці з 16 листопада

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Можливе відкрите протистояння з близьким оточенням, часто на ідеологічній основі, через культурні чи релігійні переконання, різниці в освітньому рівні. Конфлікти особливо характерні при спілкуванні з братами та сестрами, а також сусідами та приятелями. Можливі небажані візити. Краще цей період провести наскільки можна на самоті. Він несприятливий для сімейного планування, обговорення проблем, контактів із далекими родичами. Можуть виникати непорозуміння, суперечки, сварки.

Гроші, робота

Цього місяця краще відкласти візити до начальства, впливових осіб, відвідування офіційних інстанцій, правових органів.Можливі суттєві розбіжності з партнерами та співробітниками, розбіжність у думках. Успіх ділових поїздок є сумнівним, можливі транспортні труднощі, відсутність потрібної інформації, погані новини. Погано протікає будь-яка інтелектуальна діяльність. плутанина у службових питаннях, порушення трудового розпорядку. Можливі незначні збитки, неправильне розподілення коштів.

Здоров'я

Песимізм та поганий настрій, дрібні невдачі розхитують нервову систему. Головний біль, порушення харчування, загострення перебігу печінкових захворювань. Невдалий період для обстеження та постановки діагнозу, початку лікування та вироблення його стратегії. Ви потребуєте великої притоки свіжого повітря.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: