например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыТелец — гороскопы
Телец — гороскопы
Телец
21 апреля - 20 мая
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні представники знаку Телець налаштовані добиватися своєї за будь-яку ціну, через що можуть справити враження впертої, не тактичної людини. Це слід врахувати у спілкуванні з протилежною статтю, особливо з новими знайомими. У сім'ї та любовних відносинах Тельця сьогодні не відбудеться значних змін; цей день добре підходить для відпочинку в товаристві коханої людини чи близьких родичів.

Робота

Сьогодні Тельців з'явиться можливість застосувати свої організаторські здібності з користю справи; ініціатива, наполегливість і сила волі Тельця сьогодні будуть гідно оцінені. Проте представникам знаку Телець не варто у цей день забувати про почуття такту, особливо у спілкуванні з начальством, діловими партнерами, офіційними особами. Сьогодні сприятливо відбуваються ділові поїздки, відрядження.

Здоров'я

Сьогодні представники знаку Телець сповнені енергії та сил, тож, швидше за все, у них не виникне жодних проблем зі здоров'ям. У цей день Тільцям корисні прогулянки на свіжому повітрі, дихальні вправи. Не слід забувати про провітрювання приміщення.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні представники знаку Телець схильні до зрад, але не злісних, а розглядаються як легке задоволення. Цього дня Тельці отримають багато компліментів, які можна розраховувати на подарунки. Сьогодні Тельці можуть дозволити собі дорогу покупку, — це не завдасть суттєвої шкоди бюджету. День сприятливий для заручин чи одруження, для любовних пояснень та спільних справ з коханою людиною.

Робота

Сьогодні представники знаку Телець можуть розраховувати на матеріальну допомогу, на ідейну підтримку начальника, впливових осіб та покровителів, особливо серед представників протилежної статі. Не виключено залучення до службового роману. Завдяки підвищеній увазі до інших людей та розумінню їхніх інтересів представники знаку Телець успішно укладають угоди та договори, причому собі не на збиток. Можливе отримання відчутного прибутку і навіть невеликі подарунки. Вдалий день для проведення офіційних зустрічей, зустрічі зі спонсорами.

Здоров'я

Сьогодні Тельці відчувають приплив бадьорості, а близькі люди звернуть увагу на їхню привабливість і свіжий вигляд. Хороший день для проведення косметичних процедур та операцій. Можете використовувати його для процедур, що гартують, будь-яких оздоровчих заходів, для початку курсу лікування захворювань щитоподібної залози, нирок і статевих органів, для лікувальної або косметичної засмаги.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
rovi March 20, 2016 00:27
так и есть, произошли неожиданные перемены...
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение