например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыТелец — гороскопыТелец — характеристика знака
Телец — характеристика знака
Телец
21 апреля - 20 мая
Телец — характеристика знака

Телець – другий знак Зодіакального кола, найпрактичніший символ стихії Земля.

У Тельця виражено прагнення до комфорту, затишку, матеріального добробуту та душевного спокою.

Зовні Тельця легко відрізнити від інших знаків Зодіаку; він неквапливий, небагатослівний, його манери та стиль елегантні та вишукані. Венера, що опікується Тельцем, наділяє людину, народжену під цим знаком, зовнішньою привабливістю, плавністю жестів і грацією. Тільці зазвичай не високого зросту, можуть мати схильність до повноти. Відмінною рисою Тельців є погляд з-під лоба, — це надає його зовнішності деяку загадковість. Погляд Тельця сприймається оточуючими як чарівний, яке некваплива манера розмови й жестів разом із зовнішньою привабливістю і таємничим поглядом справляє враження пристрасної, чуттєвої натури. Телець дуже любить красиві речі, і із задоволенням набуває для себе найякіснішого, красивішого і практичного одягу. Телець не любить показної розкоші у вигляді стразів, воланів, рюшів, бантиків тощо. Людина, народжена під цим знаком, віддає перевагу стриманості у своєму образі; він завжди виглядає охайним, і трохи суворим. Жінки Тельці, частіше, ніж інші представниці слабкої статі, відвідують перукарні, тому їх волосся завжди виглядає доглянутим. Чоловіки Тільці не люблять експериментувати з зачіскою, і віддають перевагу класичним варіантам чоловічих стрижок, але їх зачіска, навіть у класичному варіанті, привертає увагу своєю акуратністю і чіткістю ліній. Волосся у Тельців зазвичай густе. У вираженого Тельця кремезна статура, руки та пальці найчастіше мають «квадратну» форму, що характерно для практичної людини.

У Тельця спокійний, врівноважений та м'який характер. Людина, народжена під цим знаком, не схильна до агресії, вона дуже рідко провокує розвиток конфліктних ситуацій, але, попри свою м'якість, представники цього знака бувають дуже впертими. Якщо Телець щось запланував чи намітив якусь мету, переконати його практично неможливо. Телець рухається до своєї мети із завзятістю якій можна позаздрити, особливо якщо йдеться про його матеріальне благополуччя. Телець дуже велике значення надає матеріальній стороні життя, тому часто недооцінює важливість міжлюдських стосунків; Зовнішня краса в більшості випадків важливіша для представника цього знака, ніж внутрішня краса. Телець схильний до отримання вигоди з різних життєвих ситуацій, завдяки чому набуває фінансової стабільності та незалежності. Однак, Телець так активно дбає про матеріальне благополуччя не для того, щоб самоствердитися або отримати владу над іншими – він робить це для того, щоб зробити своє життя красивим, безтурботним і спокійним; Телець може дуже довго і наполегливо працювати для того, щоб у майбутньому мати змогу добре відпочити та дозволяти собі нічого не робити. Насправді Телець – не трудяга, як може здатися, на перший погляд; він любить комфорт і хоче отримувати задоволення від життя, тому завбачливо збирає матеріальні цінності, щоб навіть тимчасові фінансові труднощі не застали його зненацька і не змусили хвилюватися і метатися у пошуках нових можливостей. Телець взагалі негативно сприймає все нове, — він не любить змін і несподіванок, стабільність для нього понад усе. Представники цього знака дуже часто готові пристосовуватися до людей та обставин, якщо відчувають, що їхнє розмірене, мирне існування може бути порушене. Тільці дотримуються традиційних, консервативних життєвих поглядів, цінують дім, батьків, сім'ю.

Телець майже ніколи не виступатиме ініціатором у відносинах із протилежною статтю, тому ідеальним партнером і життєвим супутником для нього буде людина з якостями лідера, яка не тільки підштовхуватиме і направлятиме Тельця у правильному напрямку, а й братиме на себе відповідальність за розвиток гармонійних відносин. Якщо Телець обирає для близьких стосунків нерішучу, м'яку і поступливу людину, такий союз буде приречений на невдачу, — стосунки не будуть розвиватися, і заведуть у глухий кут обох партнерів, що неминуче призведе до розставання. Земному та практичному Тельцю підходять партнери з вираженою стихією Води та Землі (крім Тельця). Вдалими будуть стосунки з Раком, Скорпіоном, Козерогом та Дівою. Менш успішно можуть скластися стосунки з представником знака Риб, оскільки де вони схильні брати він роль лідера у відносинах.

Телець має великий запас життєвої енергії, тому є володарем гарного здоров'я, але схильність до надмірностей у їжі (Телець – великий гурман, який не любить собі відмовляти в улюблених стравах), може призводити до порушення обміну речовин, що призводить до ожиріння, роблячи Тельця ще лінивіше і малорухливіше. Внаслідок вживання великої кількості борошняної, надто солодкої або, навпаки, надто гострої та солоної їжі, у Тельців іноді можуть з'являтися захворювання нирок. Частіше, ніж інші, представники цього знаку піддаються простудним захворюванням, особливо страждає на горло, шию. Часто бувають ангіни та ларингіти. Тельцеві бажано дотримуватися здорового способу життя, тому що він, не знаючи міри в «земних» задоволеннях, може суттєво нашкодити своєму здоров'ю.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: