например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопы
Скорпион — гороскопы
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Скорпіонам навряд чи захочеться йти на конфлікт, навіть якщо хтось із родичів їх усіляко провокуватиме. Турботи про дітей та справи, пов'язані з ними, виходять на перший план і, швидше за все, нічим відвернути Скорпіона від цих справ не вдасться.

Робота

Дуже важко Скорпіону сьогодні налаштуватися на роботу, — настрій більше сприяє роздумам, ніж будь-яким активним діям. Проте, цього дня представники знаку Скорпіон можуть отримати довгоочікувану новину, яка надихне їх та додасть працездатності.

Здоров'я

Здоров'ю Скорпіона можуть завадити, хіба що лінощі та недовірливість.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні представники знаку Скорпіон можуть інтуїтивно відчувати настрій своїх близьких та коханих, що сприятливо позначиться на атмосфері у сім'ї та любовних стосунках. Цей день добре підходить для проведення домашніх свят, урочистостей. Сьогодні до Скорпіонів можуть несподівано набігти гості, можливо, далекі родичі, тому буде непогано, якщо Скорпіони будуть готові до приймання гостей.

Робота

Сьогодні у Скорпіонів можуть виникнути труднощі в роботі через неуважність, забудькуватість. Представникам цього знака сьогодні рекомендується заздалегідь скласти докладний план дій, щоб уникнути неприємних наслідків цього дня. У вирішенні ділових та фінансових питань варто уважніше поставитися до деталей і того, що написано дрібним шрифтом у документах.

Здоров'я

Сьогодні у Скорпіонів чудове самопочуття. Цей день сприяє відпочинку, тривалим пішим прогулянкам. Також представникам знаку Скорпіон можна зайнятися вдосконаленням свого тіла, — переглянути режим харчування та почати відвідувати спортзал.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
esoteric June 21, 2014 20:03
правдивый гороскоп - все совпадает
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение