например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопы
Скорпион — гороскопы
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Гороскоп на сегодня
March 12, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні вам принесе задоволення спілкування з дітьми, родичами, коханими людиною. Не дивуйтеся, що сьогодні у вас будуть питати поради, — ваші розумові здібності сьогодні на висоті; логіка у поєднанні з інтуїцією допоможе вам докопатися до суті будь-якого важливого питання. Сьогодні ви можете зміцнити стосунки з коханою людиною, вирішити суперечки та розбіжності за допомогою відвертої розмови.

Робота

Сьогодні ви товариські, висловлюєте свої ідеї наполегливо та впевнено, що допоможе вам вирішити поставлені на сьогодні завдання. Можливо, сьогодні ви маєте здійснити поїздку, яка принесе вам відчутну вигоду в майбутньому. Ви легко порозумієтеся з впливовими людьми, завдяки чому зумієте розв'язувати важливі питання фінансового характеру, однак постарайтеся нікому не давати порожніх обіцянок.

Здоров'я

Приділіть увагу дихальній системі; сьогодні вам підуть на користь дихальна гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі, і, звісно, відмова від куріння.

Гороскоп на завтра
April 12, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Скорпіони схильні вдаватися до мрій, ігноруючи при цьому реальний навколишній світ. Представникам цього знака рекомендується в цей день не надто сильно занурюватися у свої спогади, щоб уникнути депресії.

Робота

Сьогодні Скорпіони працюють з великими труднощами; особливо важко дається монотонна, одноманітна робота. Щоб уникнути помилок, представникам цього знака рекомендується сьогодні перейти на щось що надихає, хоча б тимчасово.

Здоров'я

Здоров'ю Скорпіона сьогодні можуть нашкодити негативні думки та сумні спогади.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
esoteric June 21, 2014 20:03
правдивый гороскоп - все совпадает
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение