например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопыСкорпион — характеристика знака
Скорпион — характеристика знака
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Скорпион — характеристика знака

Скорпіон – восьмий знак зодіакального кола, найтаємничіший і найглибший знак стихії Води.

Представники цього знаку люблять ризик, їх приваблює все екстремальне, загадкове та потойбічне.
Скорпіон не дуже любить привертати до себе увагу, він виглядає стриманим та спокійним, попри те, що в його душі завжди вирує вулкан пристрастей. Зовнішність Скорпіона часто незвичайна; риси обличчя Скорпіона можуть бути будь-якими, але головна його відмінність — це пронизливий магнетичний погляд, що надає вигляду Скорпіона щось містичне і непередбачуване. Представники цього знака є загадкою для оточуючих, оскільки, будучи інтровертами за своєю природою, майже ніколи не відкривають своє справжнє «Я». Скорпіони неквапливі та вдумливі, справляють враження стриманості та суворості.

Жінки Скорпіони найчастіше мають міцну статуру, можуть бути схильні до повноти, що не робить їх менш привабливими. У представниць цього знака виразні риси обличчя; красивий вигин брів, очі переливчастого кольору, що змінюється в залежності від освітлення, кирпатий або з горбинкою ніс, часто бувають виражені вилиці. У Скорпіона жінки жорстке густе волосся, іноді кучеряве. Жінки Скорпіони не надають особливого значення зачісці, але мають доглянуте зі здоровим блиском волосся. Представниці цього знаку не так часто відвідують салони краси, як представниці деяких інших знаків — жінки Скорпіони відрізняються натуральною красою, якою їх наділила природа. Такі жінки не надто ганятимуться за модою, але їм вдається завжди виглядати привабливо. Скорпіони набувають речі, які відповідають їхньому емоційному настрою та внутрішньому світовідчуттю. Вони більше віддають перевагу суворому, діловому стилю одягу, люблять носити костюми. До статті, жінки Скорпіони частіше носять штани, ніж спідниці та сукні, — у штанах вони почуваються більш впевнено та вільно. Для жінки Скорпіона важливіше бути розумною та сильною, ніж красивою та слабкою, такі жінки взагалі не люблять, коли їх зараховують до «слабкої статі». Багато хто звик до стереотипу «рокової жінки» Скорпіона, хоча насправді жодного року в її зовнішності та поведінці немає. Принаймні якщо знак Скорпіона сильно виражений у гороскопі такої жінки. В одязі жінки Скорпіони більше воліють зелений, салатовий, бордовий, фіолетовий та синій кольори, попри думку, що вони люблять чорний та червоний. Виражений Скорпіон не може любити червоний колір, тому що він не має потреби привертати до себе увагу. Якщо Скорпіон носить одяг червоного кольору – отже, у його гороскопі більше виражений знак Лева чи Овна. Жінка Скорпіон — це не вогненна бестія в червоній білизні, а мудра, врівноважена і прониклива жінка, для якої внутрішній, духовний світ важливіший за зовнішній і матеріальний. Її погляд зачаровує і гіпнозувати своєю таємничою глибиною, що нерідко лякає оточуючих, у результаті зустрічей з такою жінкою багато хто намагається уникати. Знамениті жінки Скорпіони – Індіра Ганді, Кондоліза Райс, Марія Кюрі, Хіларі Клінтон, Майя Плісецька, Людмила Гурченко, Ванесса Мей, Софі Марсо, Демі Мур.

Чоловіки Скорпіони впевнені у собі, владні, створюють враження стриманості та надійності. У чоловіків Скорпіонів цікава зовнішність, вони привабливі, але не намагаються підкорити своєю красою оточуючих. Чоловіки Скорпіони дуже спокійно ставляться до своєї зовнішності, набагато більше займають їх досягнення у фінансовій, діловій, політичній сфері. Чоловік Скорпіон завжди виглядає відповідно до обстановки, і ніколи не дозволяє собі виглядати смішним або безглуздим. Чоловіки Скорпіони віддають перевагу класичному, діловому стилю одягу. Вони люблять чорний, сірий, синій та темно-зелений кольори. Представники цього знаку люблять чорні окуляри. Знамениті чоловіки Скорпіони – Михайло Калашніков, Дені Де Віто, Анатолій Папанов, Ален Делон, Білл Гейтс.

У спілкуванні зі Скорпіонами нелегко; попри те, що вони вміють слухати та підтримувати розмову, складається враження відстороненості та емоційної напруженості. Це зовсім не означає, що Скорпіон не вникає в суть ваших проблем, просто його думки йдуть надто глибоко, докопуючись до справжніх причин ваших проблем та турбот. Взагалі, Скорпіон не надто балакучий, і більше вважає за краще слухати, ніж говорити, тим більше що це дає йому можливість краще вивчити співрозмовника. Скорпіон – добрий психолог, він використовує цей талант у повсякденному житті. Можливо, тому Скорпіони часто домагаються гарного становища у суспільстві й проявляють себе як впливові особи у бізнесі та політиці. Бажання впливати на оточуючих у Скорпіона дуже велике, але при цьому він не прагне визнання і слави, — йому потрібно довести собі, що він має величезний енергетичний потенціал, за допомогою якого може змінити світ.

Зміна, трансформація та відродження – це те, без чого Скорпіонові не обійтися. Представники цього знака протягом життя можуть кардинально змінювати свій світогляд, щоразу відроджуючись у новому внутрішньому світі. У певні періоди свого життя Скорпіони усвідомлюють необхідність у духовному вдосконаленні, тому усвідомлено можуть йти на ризик і притягувати до себе екстремальні ситуації, необхідні для накопичення духовного досвіду. Духовний світ Скорпіона глибокий і багатогранний, у ньому завжди є зв'язок зі світом потойбічним. Все загадкове, таємниче та маловивчене викликає у Скорпіона особливий інтерес. Особливо його займає тема смерті, він здатний присвятити своє життя вивченню таємниць смерті та реінкарнації. Скорпіон — це незалежний учений, який вміє використовувати свої знання, досвід та вміння працювати з часом, складаючи з частинок єдину модель будови Всесвіту. Це великий алхімік і маг, що вміє розпоряджатися своєю владою на благо людства. Звичайно, не кожен Скорпіон відкриває в собі такі здібності, але повинен мати у своєму розпорядженні інформацію про те, що в ньому закладено величезний енергетичний потенціал, що дозволяє досягати високих цілей не тільки для себе, але і для всього людства.

Здоров'я Скорпіона залежить лише від нього самого. Скорпіон може перемогти будь-яку хворобу, якщо правильно використовує енергетичний потенціал, наданий йому природою.

Вразливі місця Скорпіона – сечостатева система, горло. Представникам цього знака також потрібно приділяти увагу правильному харчуванню та способу життя.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: