например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопыСкорпион — гороскоп здоровья
Скорпион — гороскоп здоровья
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Скорпион — гороскоп здоровья

Скорпіон – символ стихії Води, керований планетою Плутон.

Представники знаку Скорпіон відрізняються сильною волею та витривалістю, і інтуїтивно відчувають, коли їхньому здоров'ю може загрожувати якась небезпека.

Скорпіон має сильну життєву енергію, хороше здоров'я. Здоров'я Скорпіона має прямий зв'язок з його психологічним станом, — поки Скорпіон бадьорий і рішучий, його здоров'я в нормі, але варто лише трохи розслабитися, дозволити страху або зневірі здобути гору над силою духу, як тут же виявляються симптоми небезпечних захворювань.

Представникам цього знака дуже важливо навчитися контролювати свої емоції, які мають колосальний вплив не лише на стан здоров'я самого Скорпіона, а й на його оточення. Якщо дати волю негативним емоціям та думкам, Скорпіон зруйнує своє здоров'я, стане слабким та беззахисним. Для того, щоб Скорпіон перебував у гармонії зі своєю свідомістю та підсвідомістю, потрібно займатися духовними практиками, гартувати свій дух.

Варто зазначити, що панацеєю від багатьох недуг як фізичних, так і духовних є голодування. Під час голодування в організмі Скорпіона відновлюються всі життєво важливі процеси, – Скорпіон «відроджується». Голодування сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів, а також від усього негативного, що пригнічує. Процедуру тривалого (від 7 до 21 дня) голодування слід проводити лише після консультації з фахівцем. А голодування коротких термінів можна проводити самостійно. Спочатку потрібно практикувати голодування один раз на тиждень, тривалістю 24 години, з вживанням великої кількості чистої води. І лише після регулярних одноденних голодувань протягом хоча б одного місяця, переходити до голодування, строком на 3 дні.

Спеціальна дієта для Скорпіона має бути складена дуже правильно з огляду на всі особливості цього знака. По-перше, потрібно враховувати "слабкі місця" представників знаку Скорпіон. Це – сечостатева система, залози внутрішньої секреції. Для нормального функціонування цих органів потрібно включити до раціону продукти, що містять достатню кількість білка та кальцію.

З продуктів, багатих на білки, слід віддати перевагу нежирним сортам м'яса, птиці та рибним стравам, яйцям. Водночас велика кількість м'ясних страв у раціоні Скорпіона так само завдає шкоди здоров'ю, як і їх відсутність, тому рослинні білки повинні переважати над тваринами. Добре підійдуть Скорпіонам усі види бобових.

Кальцій, необхідне відновлення епітелію і збереження природної опірності організму різним інфекціям, міститься у кисломолочних продуктах, петрушці, сардинах, креветках, капусті, цибулі, висівках, часнику.

Скорпіони схильні до крайнощів у їжі; вони або сидять на дієті, або поглинають все поспіль і у великих кількостях, від чого з'являється надмірна вага. Тому представникам цього знака потрібно займатися спортом, активним відпочинком, і, звичайно ж, скласти собі раціон за часом.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: