например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопыСкорпион — гороскоп ребенка
Скорпион — гороскоп ребенка
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Скорпион — гороскоп ребенка

Дитина, народжені під знаком Скорпіона, ніколи не покаже своє «Я». Він має багату уяву, розвинену інтуїцію та дуже глибокий внутрішній світ, таємниці якого не доступні навіть його найближчим людям – батькам.

Маленький Скорпіон може проявляти себе по-різному; він може бути тихим і спокійним, але може бути неспокійним і конфліктним. З самого народження маленький Скорпіончик починає демонструвати свій непростий характер — він може плакати без причини, битися, кусатися і доводити батьків до нервового зриву будь-якими іншими способами. У поодиноких випадках маленькі Скорпіони уживаються з усіма своїми родичами. Однак, не дивлячись на його агресію, не можна дитині відповідати такою ж агресією, навіть якщо ви вважаєте, що дитина заслужила таке покарання.

Скорпіончики – великі власники; вони можуть ревнувати маму до тата чи навпаки, ревнують бабусь і дідусів до своїх братів і сестер, що особливо проявляється у молодшому віці. Подорослішавши, Скорпіони вже набагато краще справляються зі своїми емоціями, але ревнощі завжди залишаються десь усередині.

Маленькі представники знаку Скорпіон виявляють особливий інтерес до всього небезпечного та забороненого; хлопчики часто тягнуться до гострих предметів та сірників. Маленькі Скорпіошки – дівчатка, як правило, спокійніші за хлопчиків – Скорпіонів, але так само цікавляться всім, що заборонено і недоступно. Батьки маленьких Скорпіонів можуть бути впевнені — куди б вони не сховали небезпечний для дитини предмет, Скорпіончик обов'язково його знайде, тому що у нього є здібності детектива в поєднанні з гарною інтуїцією, що дозволяє відкривати чужі таємниці й секрети, знаходити різні предмети. Варто зазначити, що у Скорпіонів інтуїція в ранньому віці розвинена сильніше, ніж у дорослого, — маленький представник цього знака може бачити привиди, будинкових, часто знятися віщі сни. У цьому немає нічого страшного, тому батькам не варто бігти до психолога, коли маленький Скорпіон розповідає їм про свої бачення, тим більше така поведінка батьків може відштовхнути дитину, і вона перестане їм довіряти.

Виховання маленького Скорпіона – непросте завдання його батьків. По-перше, у ранньому віці Скорпіони дуже болючі; вони часто зазнають інфекційних захворювань, ангін, алергій, загальних нездужань. Таких діток часто доводиться, що називається "виходжувати", проте батьки повинні знати: Скорпіони дуже сильні, навіть маленькі. Попри слабке здоров'я на початку життя, вони мають досить життєві сили, і, як правило, доживають до глибокої старості.

Одна з найпоширеніших проблем маленького Скорпіончика та його батьків – це незвичайні уподобання в їжі. Такий малюк, як правило, є дуже погано, що, природно, турбує його батьків. Дорослі Скорпіони відчувають, яка їжа для них сприятлива і в яких кількостях, однак маленький Скорпіон потребує збалансованого харчування, яке включає всі необхідні для організму вітаміни та мікроелементи. Якщо дитина їсть дуже мало, все ж таки необхідно звернутися до фахівця. Найчастіше, у міру дорослішання, проблеми із харчуванням у Скорпіона проходять.

Маленькому Скорпіонові потрібно прищеплювати терпимість до інших, повагу до своїх однолітків та людей, старших за віком, потрібно виховувати його в атмосфері кохання, розуміння, і найголовніше – довіри. Батьки Скорпіона повинні подавати йому приклад відкритістю своєї душі, — не потрібно дитину обманювати, інакше вона ніколи не зможе вам довіряти.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: