например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСкорпион — гороскопыСкорпион — бизнес гороскоп
Скорпион — бизнес гороскоп
Скорпион
24 октября - 22 ноября
Скорпион — бизнес гороскоп

Скорпіони люблять владу. Представники цього знака відрізняються добрими підприємницькими здібностями, люблять ризикувати.

Скорпіон – це своєрідний «таємний агент», який вважає за краще діяти таємно, залишатися непомітним для оточення. Попри своє небажання бути на увазі, представники цього знака можуть керувати великими організаціями та мати солідний фінансовий стан.

Відмінна риса Скорпіона в тому, що він ніколи не здається. Головне – намітити мету, а шлях до її досягнення Скорпіон обов'язково знайде. Секретом успішності цього знака є розвинена інтуїція, яка допомагає йому знайти вихід із кризових ситуацій. Варто зазначити, що Скорпіон дуже любить ризик та небезпеку, — у таких ситуаціях він виявляє ще більшу активність та рішучість. Саме у справах, пов'язаних із ризиком, Скорпіон має всі шанси піднятись, заробити свій перший мільйон.

Скорпіонам найбільше підходять види діяльності, пов'язані зі страховками, податками, банківською справою. Вдалим може бути бізнес у сфері важкої промисловості. Скорпіон може досягти успіху у військовій справі, дослідницькій та науковій праці, магії, екстрасенсориці, окультизмі. Скорпіони можуть стати добрими фахівцями в галузі гіпнозу.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: