например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСтрелец — гороскопы
Стрелец — гороскопы
Стрелец
23 ноября - 21 декабря
Гороскоп на сегодня
January 10, 2022

Кохання, сім'я

Гороскоп на сьогодні для представників знаку Стрілець обіцяє насичений день у любовній сфері. Сьогодні Стрільці налаштовані особливо оптимістично, легко зав'язуються нові знайомства. Цей день може стати доленосним для багатьох Стрільців, — сьогодні представники знаку Стрілець можуть зустріти своє довгоочікуване кохання. Однак представникам цього знака не завадить сьогодні об'єктивність оцінки майбутнього любовного партнера.

Робота

Сьогодні представники знаку Стрілець чудово справляються з поставленими завданнями, — все виходить, все ладиться. Цей день – одна з найбільш сприятливих для укладання важливих угод, підписання договорів, проведення ділових переговорів та співбесід.

Здоров'я

Гороскоп на сьогодні говорить про те, що Стрільці сьогодні сповнені енергії та сил, у представників цього знака чудове самопочуття та гарний настрій. Цей день можна присвятити собі — зайнятися спортом, можна трохи збільшити фізичні навантаження.

Гороскоп на завтра
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні ваша завантаженість на роботі може стати причиною розбіжностей у сімейному та особистому житті. Серйозних розбіжностей чекати не доводиться, проте зіпсувати настрій собі та близьким вам таки вдасться. Попри нерозуміння з боку коханої людини, постарайтеся не сприймати тимчасові труднощі надто серйозно — до розриву відносин справа не дійде.

Робота

Сьогодні Стрільцям не варто підписувати важливі документи, укладати угоди та договори без нагальної потреби. Представники цього знака сьогодні схильні нехтувати своїми зобов'язаннями, що може спричинити додаткові неприємності. Цей день не підходить для проведення ділових переговорів, співбесід, влаштування на нову роботу та відкриття власного бізнесу.

Здоров'я

Сьогодні організм Стрільця потребує додаткових вітамінів та мікроелементів, проте не варто підходити до вибору лікарських засобів, навіть вітамінів, самостійно, краще звернутися за консультацією до фахівця.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария:
natalievp January 15, 2018 15:51
Очень рада что нашла этот сайт,здесь многое можно приобрести для самопознания, для очищения и успокоения души. Благодарю от всей души!!!
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
admin January 15, 2018 17:03
natalievp, Спасибо, мы стараемся для Вас!
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
ludmila572 April 9, 2020 14:32
Друзья,в мой гороскоп на 5 сентября в разделе здоровья в самом первом предложении вместо слова Стрелец стоит слово Рыбы.Как это понимать?
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение
admin May 9, 2020 09:47
ludmila572, Спасибо уже исправили знак, информации добавляется очень много и мы тоже можем ошибаться ;)
Спасибо за участие, мы получили ваше сообщение