например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСтрелец — гороскопыСтрелец — характеристика знака
Стрелец — характеристика знака
Стрелец
23 ноября - 21 декабря
Стрелец — характеристика знака

Стрілець – дев'ятий знак зодіакального кола, наймудріший і найвеличніший знак Вогняної стихії.

Стрільці розсудливі, порядні та духовно багаті.

Зовнішність Стрільця відбиває його внутрішню великодушність і прагнення ідеалу. Стрільці мають високий, або вищий за середній зріст, правильні риси обличчя, великі, виразні очі та вольове підборіддя, часто буває підборіддя з ямочкою. Стрільці дотримуються одноманітного стилю в одязі, проте їх зовнішній вигляд завжди бездоганний. Стрілець любить якісний, зручний і не дуже помітний одяг, бо для нього дуже важливо не надто виділятися. Представники цього знаку набувають дорогих речей, - вони взагалі не схильні економити на своєму іміджі. Жінка Стрілець завжди стежить за новинками моди, особливу увагу приділяє взуття та аксесуарів. Взагалі Стрільці, як жінки, так і чоловіки створюють враження не стиснутої в засобах людини, навіть маючи певні фінансові труднощі. Представники цього знака не визнають дешевої біжутерії, і воліють прикрашати себе виробами із золота, срібла та платини з натуральним дорогоцінним камінням. У їх зовнішності є щось царське, шляхетне, але на відміну від Лева, вони не виставляють себе на загальний огляд і не намагаються підкорити оточуючих своєю зовнішністю. Стрілець ніколи не дозволить собі виглядати неохайним, - його одяг завжди бездоганний.

Жінки Стрільці більше воліють сукні та спідниці, ніж штани. Представниці цього знаку дуже жіночні та намагаються підкреслити свою привабливість. Жінка Стрілець любить витончене, дороге взуття на високих підборах.

Стрілець освічена, всебічно розвинена людина, що має почуття власної гідності та невичерпний оптимізм. З ним завжди цікаво, - він любить розповідати цікаві історії, ділиться своїми знаннями та багатим життєвим досвідом. Але найбільше у світі Стрілець любить всіх навчати; коли його не слухають, він вдає, що не помічає цього і продовжує роздавати іншим мудрі настанови. Вогняна стихія Стрільця робить його запальним сперечальником. Він бореться за свої ідеали та життєві принципи та нікому не дозволяє нав'язати йому чужу точку зору. Стрілець відрізняється сильним інтелектом і ерудицією, він має пристойний багаж знань, і, можливо, з ним не варто вступати в суперечку, а прислухатися до його порад?

Стрілець не любить жодних крайнощів, несподіванок та невиправданого ризику, і перш ніж прийняти важливе рішення, він ретельно все обміркує, тому представники цього знаку часто вимагають високого становища. Найчастіше Стрільці мають стабільну роботу та надійні джерела доходу. Стрілець любить працювати в команді, і для нього дуже важлива хороша, добра, дружня ситуація в колективі. Маючи хороші організаторські здібності, Стрілець не любить підкоряти собі оточуючих, і рідко використовує свої можливості в корисливих цілях.

Представників цього знаку приваблюють далекі країни та чужі культури, йому подобається розмірковувати на філософські та релігійні теми, займатися самоосвітою. Стрілець прагне отримання нових знань, сприяють розширення його кругозору, тому може мати кілька вищих освіт. Виражений Стрілець може добре проявити себе у ролі викладача, громадського діяча, гуманіста. Релігія має для Стрільця особливе значення, — Стрілець не може жити без віри.

Особисте життя Стрільця який завжди складається вдало, оскільки кожному дано витримати його своєрідний характер. Стрілець може буквально викручувати свою другу половину то нескінченними претензіями, то безпричинним мовчанням. Коли у Стрільця поганий настрій його краще не чіпати. На жаль, представники цього знака, всі свої не найкращі якості виявляють в особистих стосунках та сімейному житті. До того ж вони уразливі, і їм нелегко догодити. Представники цього знака дуже вимогливі та наполегливі. Їх надто важко в чомусь переконати, особливо в тому, що їхня точка зору не завжди є вірною. У сімейному житті Стрільців часто виникають суперечки та конфлікти через їхню впертість і небажання йти на компроміс. Нерідко Стрільці мають два і більше шлюбів, чи взагалі жодного. Стрілець може тривалий час страждати від нерозділеного кохання, але досягнувши мети, тут же втрачає до неї інтерес. Щастя Стрільця залежить тільки від нього самого, і що раніше він це усвідомлює, то раніше в його особистому житті відбудуться сприятливі зміни. Якщо Стрілець навчиться враховувати інтереси та бажання коханої людини, і стане зважати на думку своєї другої половини, їй ніколи не доведеться бути самотнім і ніким не зрозумілим.

Здоров'я у Стрільця міцне, серед представників цього знаку є багато довгожителів. Однак не варто думати, що його здоров'я зовсім не потребує уваги. Вразливими місцями Стрільця є печінка, кровотворна система, тому час від часу представникам цього знака потрібно дотримуватися дієти, що очищає, щоб позбавитися від токсинів, з якими слабка печінка не встигає справлятися. Якщо дозволяти собі надмірності у вигляді жирної, добре приправленої їжі та солодощів, Стрілець ризикує підірвати своє міцне здоров'я. Основні рекомендації – це правильний раціон, більше відпочинку та позитивних емоцій.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: