например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСтрелец — гороскопыСтрелец — гороскоп ребенка
Стрелец — гороскоп ребенка
Стрелец
23 ноября - 21 декабря
Стрелец — гороскоп ребенка

Дитина, що народилася під знаком Стрільця, — це справжній оптиміст, він товариський і допитливий.

Маленькі Стрільці просто не виносять самотності, і швидше за все, краще засинають у шумі та великому скупченні людей, ніж у тиші та спокої. Стрільці – справжні непосиди. Коли маленький Стрілець вчиться самостійно пересуватися по квартирі, потрібно якнайретельніше подбати про його безпеку, тому що він настільки активний, що запросто може наставити собі шишок та синців.

Характер маленького Стрільця неконфліктний, як правило, з ним легко домовитися. Під знаком Стрільця народжуються діти, для яких пізнання навколишнього світу понад усе, тому батьки повинні подбати про те, щоб у дитини було якнайбільше можливостей спілкуватися з іншими дітьми, відвідувати всілякі гуртки та секції. Для цього дитини суспільство – його рідна стихія, особливо у ранньому віці такі дітки набагато краще розвиваються у колективі коїться з іншими дітьми.

Коли Стрілець підростає, можна побачити, як у ньому прокидаються здібності організатора і керівника. У школі такі діти, як правило, процвітають; всі схоплюють на льоту. У спілкуванні з однолітками у Стрільців так само немає проблем.

Діти Стрільці люблять пригодницьку літературу. А взагалі краще чергувати розумові заняття з фізичною активністю, оскільки обмеження руху для цих дітей шкідливе. На втіху батькам можна сказати, що Стрільці здатні чудово вчитися в підлітковому та юнацькому віці, якщо у них з'являється конкретна мета. Наприклад, якщо дитина вирішить стати юристом або лікарем, вона навчатиме ті предмети, які потрібні їй для досягнення мети. Просто так, про всяк випадок, про запас діти цього типу, як правило, вивчати предмет не можуть. Проте пропонуйте з раннього віку гри, які тренують не лише тіло, а й інтелект. До речі, Стрільці люблять логічні ігри. Якщо дитина погано вчиться, можна спробувати зачепити її самолюбство, згадавши, між іншим, про те, що його друзі навчаються добре, а ось йому це, мабуть, не під силу. Дитина старшого віку може виявити інтерес до політики, тоді пропонуйте їй для читання газети, книги на політичну тему, документальні фільми, публіцистику.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: