например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыСтрелец — гороскопыСтрелец — бизнес гороскоп
Стрелец — бизнес гороскоп
Стрелец
23 ноября - 21 декабря
Стрелец — бизнес гороскоп

Стрілець – це громадський діяч, організатор, учитель. Найчастіше представники цього знака мають гарне соціальне становище, наділені владою.

Стрілець – це знак мудрості, шляхетності та відповідальності. Він велике значення має суспільство; він робить все можливе для того, щоб бути корисним для оточення.

До грошей у Стрільця особливе ставлення. Для представників цього знаку гроші – це не мета, а лише засіб для розширення горизонтів та сфери впливу. Варто зазначити, Стрільці, як правило, люди впливові, але ніколи не використовують свою владу на шкоду підлеглим.

Стрілець – людина високих ідеалів; в ньому закладено величезний енергетичний потенціал, який потрібно використовувати на благо навколишнього світу.

Найбільш сприятливі види діяльності Стрільця – політика, соціальна, громадська діяльність. Стрілець може стати хорошим фахівцем у будь-якій галузі та ділитися своїми знаннями та досвідом з іншими (не безплатно звичайно). Представники цього знаку досягають успіху у будь-якому бізнесі, який пов'язаний з іншими країнами, іноземними мовами, культурою, релігією.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: