например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРыбы — гороскопыРыбы — характеристика знака
Рыбы — характеристика знака
Рыбы
21 февраля - 20 марта
Рыбы — характеристика знака

Риби – 12-й знак зодіакального кола, найсприйнятливіший і найсентиментальніший знак стихії Води.

Риби дуже чутливі та співчутливі, вони пропускають через себе всі прикрощі та негаразди оточуючих, і особливо близьких людей.

Зовні Риби спокійні, їх рухи та манери плавні та розмірені. Риби найчастіше мають невисоке зростання, худорляву, або навпаки, повну статуру, витончені риси обличчя. Помічено, що люди, народжені під знаком Риб, можуть бути дуже худими, або дуже повними, але їм важко дотримуватися золотої середини. Не всі представники цього знака приділяють увагу своїй зовнішності, багато з них мають природну красу, але не вважають за потрібне її підкреслювати. Взагалі Риби бувають дуже різні, але можна виділити два типи людей, народжених під цим знаком. Перший тип – елегантні, витончені, одухотворені. Вони стежать за новинками у світі моди, одягаються просто, але зі смаком. На них усі заглядаються, оскільки вони притягують погляди оточуючих своїм шармом та привабливістю. Такі Риби відрізняються стрункою фігурою, мають тонкі риси обличчя, пропорційну статуру, маленькі, тонкі кисті та ступні ніг.

Другий тип – це хіпі; Риби такого типу ведуть аморальний спосіб життя, мають свій, незрозумілий оточуючим, стиль одягу та поведінки. Вони можуть зовсім не стежити за своєю зовнішністю, і часто викликають огиду в оточуючих. Представники цього знака, на кшталт «хіпі», мають свої погляди на життя, які часто не мають жодного зв'язку з реальністю.

Відмітною ознакою знака Риби є очі, які представники цього знака зазвичай дуже великі та виразні. Якщо ви бачите спочатку очі, а потім людину — значить перед вами типові Риби. У їхньому погляді є щось трагічне, складається враження, що вони часто плачуть. Навіть коли Риби веселяться, погляд видає їхню сприйнятливу, співчуваючу натуру. Очі у Риб більш блискучі, вологі в порівнянні з очима представників інших знаків Зодіаку. Типові знамениті Риби – Сандро Боттічеллі, Артур Шопенгауер, Михайло Горбачов, Юрій Гагарін, Йоганн Себастьян Бах, Альберт Ейнштейн, Єва Герцигова, Люк Бессон, Елізабет Тейлор, Курт Рассел, Шерон Стоун, Брюс Вілліс, Дрю Беррімор, Єва Мендес, Курт Кобейн, Сергій Маврін, Андрій Миронов.

Риби часто незрозумілі для оточуючих, оскільки, будучи інтровертами, не схильні показувати світові свої почуття та емоції. Вони багато носять у собі, але навіть коли вони здаються веселими та відкритими, у їх поведінці все одно можна помітити деяку відстороненість від зовнішнього світу. Духовний світ Риб дуже багатий, і вони схильні часто йти в себе, ховаючись від жорстокої реальності. Якщо представникам цього знака вдасться пов'язати своє життя зі світом мистецтва, музикою, поезією, живописом, вони можуть висловити всі емоції, які так старанно приховують від оточуючих. У представників цього знака неймовірні творчі здібності, їх твори зачаровують, подумки забирають у прекрасний світ гармонії та краси. За допомогою творчості Риби відкривають світові справжні шедеври, які зцілюють душу та серце.

Риби не зазнають прояву жорстокості, грубості та несправедливості. Вони готові завжди прийти на допомогу нужденним і часто стають громадськими діячами в гуманітарній сфері, займаються благодійністю. Риби можуть жертвувати своїми інтересами, якщо цього вимагають обставини, єдине, чим вони не здатні пожертвувати – це особистий простір, який їм потрібний для того, щоб побути наодинці з собою та своїми думками. Рибам такий простір просто необхідний, тому що взагалі вони не надто пристосовані до правил сучасного життя, і їм часто потрібен відпочинок.

Попри свою одухотвореність і мрійливість, Риби все ж таки виявляють хороші ділові якості, і цілком можуть змагатися з представниками інших знаків Зодіаку в бізнесі та політиці. Однак, ці сфери не є сприятливими для Риб, і рано чи пізно їм доводиться натрапляти на труднощі, які повертають їх у їхню рідну стихію. Творчість необхідна людині, народженій цим знаком точно так само, як Рибі потрібна вода.

В особистому житті Риби не вимагають занадто багато від свого партнера, тому часто їхнє особисте та сімейне життя складається благополучно, якщо звичайно, партнер не підведе. Рибам слід виявляти обережність і здоровий глузд при виборі своєї другої половини. Представники цього знака схильні ідеалізувати людей загалом, а що вже говорить про кохану людину? Якщо Риби люблять, то люблять з відкритим серцем і заплющеними очима, вони бачать у своєму партнері тільки найкраще, не помічаючи недоліків чи вдавання. На жаль, це дозволяє недобрим людям використовувати Риб у своїх корисливих цілях. Наївність Риб може зіграти з ними злий жарт, якщо вони не навчаться оцінювати людей об'єктивно. Якщо представники цього знака створять союз із гідною людиною, то це буде найгармонійніший і найщасливіший союз. Для кохання та шлюбу Рибам найбільше підходять Раки та Скорпіони, можуть скластися непогані стосунки з Тельцями та Стрільцями. Вкрай несприятливе поєднання з Левом, Овном, Близнюками, Козерогами.

Риби мають не дуже міцне здоров'я, вони схильні до різних зовнішніх впливів, і можуть захворіти, якщо вступили з кимось у конфлікт. Крім того, вони схильні до набряку, і якщо не звертати на це уваги, то можуть виникнути серйозні захворювання.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: