например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыРыбы — гороскопыРыбы — гороскоп на месяц
Рыбы — гороскоп на месяц
Рыбы
21 февраля - 20 марта
Рыбы — гороскоп на месяц
January 11, 2022 - November 30, 2022

Цей період дає схильність до зрад, захоплення та фантазії, прагнення до флірту та любовних пригод, тенденцію ідеалізувати об'єкт своєї прихильності, бажання "ідеального" кохання, активний її пошук. Ви можете помітити зростання інтуїтивних здібностей, прагнення духовного розвитку, тонкість сприйняття. Головна вимога цього періоду – бути чесною з самим собою та з іншими, тоді він надасть Вам величезні можливості для творчої самореалізації.

 

Гороскоп на Листопад 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Меркурій у Стрільці з 17 листопада, Венера у Стрільці з 16 листопада

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Цей період дає схильність до зрад, захоплення та фантазії, прагнення до флірту та любовних пригод, тенденцію ідеалізувати об'єкт своєї прихильності, бажання "ідеального" кохання, активний її пошук. У деяких випадках Ви дійсно можете зустріти таку людину, відносини з якою розвиватимуться хвилюючим і непередбачуваним.

Гроші, робота

Незвичайна стимуляція інтуїтивних здібностей, духовного розвитку, тонкощів сприйняття. Головна вимога цього періоду – бути чесною з самим собою та з іншими, тоді він надасть Вам величезні можливості для творчої самореалізації. Розвивається інтерес до незвичайних знань та практик, підсвідомих процесів, окультних наук.

Здоров'я

Посилюється обмін речовин, активізує гормональну перебудову організму. Може сприяти появі незвичайних симптомів, захворювань з невираженим перебігом або важко діагностуються. Зростає сприйнятливість до алкоголю, наркотиків, психотропних засобів, завдяки чому не виключено звикання.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: