например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВесы — гороскопы
Весы — гороскопы
Весы
24 сентбря - 23 октября
Гороскоп на сегодня
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Терези можуть досягти миру та гармонії у відносинах з оточенням завдяки своїй дипломатичності та розважливості. Це особливо сприятливий день для романтичних зустрічей чи сімейного відпочинку.

Робота

У діловій та фінансовій сфері Терезам сьогодні сприяє удача. Цей день – один із найбільш сприятливих днів у році для прийняття важливих рішень та здійснення великих покупок.

Здоров'я

Сьогодні Терези відчувають приплив бадьорості та сил. Цей день є сприятливим для інтенсивних занять спортом.

Гороскоп на завтра
March 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні Терезам потрібно проявити терпимість і придушити спалахи гніву та образи, — тільки так їм вдасться уникнути конфліктів та розбіжностей у сімейних та любовних стосунках. Постарайтеся сьогодні не робити необдуманих вчинків, особливо нерозумних витрат, які можуть призвести до сімейних негараздів.

Робота

Сьогодні Терезам потрібно виявляти обережність у фінансових питаннях, — неуважність та імпульсивність можуть призвести до помітних збитків. На роботі постарайтеся уникати розбіжностей із діловими партнерами та співробітниками. Цей день не підходить для візитів до начальства та високопосадовців.

Здоров'я

Сьогодні постарайтеся приділити увагу своєму раціону; можливі розлади травлення. Не вживайте надто гостру та гарячу їжу. Виявляйте обережність у поводженні з гострими предметами, інструментами, механізмами.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: