например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВесы — гороскопы
Весы — гороскопы
Весы
24 сентбря - 23 октября
Гороскоп на сегодня
March 12, 2022

Кохання, сім'я

Нові раптові та цікаві знайомства або переростання дружніх зв'язків у сексуальні. Схильність до флірту, пригод, емоційного та духовного спілкування з партнером. Гарний день для контактів із друзями, спільної участі у громадських та культурних заходах. Посилюється пристрасність, сексуальність, активізуються інтимні зв'язки. У сім'ї можливі несподівані події скоріше позитивного характеру, але що супроводжуються клопотами та необхідністю якихось змін. Можливе отримання подарунків. Тенденція до ігнорування суспільної моралі та загальноприйнятих цінностей. Можливе небажане зачаття.

Гроші, робота

Поява несподіваних та збудливих ділових та фінансових перспектив, цікавих пропозицій та контактів. Незвичайні знайомства та зв'язки. Сьогодні Ви блискучі та екстравагантності, що частково допомагає у суспільному житті. Нові можливості. Особливо вдалі контакти з громадськими організаціями та незалежними угрупованнями, а також планування та спроби реалізації планів. День сприятливий для відряджень для встановлення відносин.

Здоров'я

Нестійке емоційне тло, бажання змін. Потужний сексуальний стимул. Можливе небажане зачаття.

Гороскоп на завтра
April 12, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні у представників знаку Терези зростає прагнення випробувати незвичайні відчуття, потяг до романтичних пригод, переживань і подорожей, авантюр, яких, однак, представники цього знака повинні уникати! Схильність Терезів до афер, обману, зради, інтриг, від яких вони можуть самі й постраждати або від подібних дій з боку інших людей. Сьогодні деякі плани Терезів можуть засмутитися.

Робота

Сьогодні для представників знаку Терези характерна тенденція до секретних, прихованих дій. Ваше прагнення до пригод та авантюр може призвести до збитків та інших неприємних наслідків. (А) проте, сьогодні вдало складаються зв'язки із закордонний та далекими партнерами, посилюється їх вплив та ваша участь в іноземному бізнесі. Сьогодні представникам знаку Терези слід виявляти обережність у фінансових справах, побоюватися шахрайства, підробки, обману, крадіжки. Цей період не сприятливий для ризикованих дій, оскільки їхні наслідки можуть обернутися проти вас.

Здоров'я

Небезпека цього дня полягає у неправильному застосуванні або призначенні ліків, що спричинить згубні наслідки. Представникам знаку Терези рекомендується уникати приймання галюциногенів та алкоголю. У цей день зростає ймовірність травм та поранень, опіків окропом. Можливі отруєння — харчові чи лікарські.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: