например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыВесы — гороскопыВесы — характеристика знака
Весы — характеристика знака
Весы
24 сентбря - 23 октября
Весы — характеристика знака

Терези – сьомий знак Зодіакального кола. Найсправедливіший і найбільш дипломатичний представник стихії Повітря.

Представники цього знака – великі поціновувачі краси та гармонії в навколишньому світі. Терези дуже чуйно реагують на будь-які прояви несправедливості в поведінці оточуючих, але це не борці за справедливість, а судді та арбітри, здатні зробити об'єктивні висновки в будь-якій життєвій ситуації.

Зовні Терези дуже привабливі. Представники цього знака, як жінки, так і чоловіки просто не можуть дозволити собі мати поганий вигляд, оскільки їхнє прагнення до прекрасного занадто велике і починається воно з їхньої власної зовнішності. Жінки Терези зазвичай виглядають молодшими за свій вік, і хоча їм це дано від природи, вони найбільші любительки косметики серед представниць інших знаків Зодіаку. Жінки Терези дуже вміло використовують макіяж, тому ніколи не виглядають зухвало. Такі жінки не потребують послуг косметолога, візажиста та стиліста, скоріше вони самі є такими. Часто у жінок Терезів буває «лялькова» зовнішність. Представниці цього знаку люблять красиві, не надто помітні прикраси, рюшки, бантики та серця можуть бути присутніми в їхньому одязі та аксесуарах, але вони вміють поєднувати всі атрибути свого іміджу так, що це ніколи не виглядає безглуздо. Знамениті жінки Терези – Бріджит Бардо, Катрін Деньов, Кетрін Зета Джонс, Моніка Беллуччі – представниці переважного впливу Венери (покровительки Терезів) у гороскопі.

Чоловіка Терези не складно дізнатися – він виглядає, як з обкладинки модного журналу. І, попри те, що чоловіки Терези приділяють більше уваги своїй зовнішності, ніж представники інших знаків Зодіаку, вони виглядають мужніми та сильними. Чоловіки Терези намагаються завжди бути у формі, відвідують тренажерні зали або займаються спортом вдома. Спорт для чоловіків цього знака є неодмінна частина їхнього життя. Знамениті чоловіки Терези – Марчелло Мастроянні, Жан Клод Ван Дамм.

Терези дуже товариські, але не нав'язливі. Представники цього знака дуже тактовні, їхні жести та манери витончені, навіть відточені. Вони знають, як потрібно себе подати, і часто грають різні ролі, якщо цього вимагають обставини. У спілкуванні із представниками цього знака завжди легко; вони вміють вислухати та підтримати розмову, вони рідко сперечаються та відстоюють свою точку зору. Натомість Терези вміють зрозуміти співрозмовника і дати об'єктивну та мудру пораду. Терези об'єктивні та розважливі, тому близькі та друзі часто звертаються до них за моральною та психологічною допомогою. У спілкуванні з Терезами створюється враження легкості, і навіть полегшення, — хто як не Терези зможе, не перебиваючи вислухати всі ваші скарги на важке життя і так вміло заспокоїти та обнадіяти? Терези взагалі схильні «обнадіювати», навіть якщо розуміють, що ситуація безнадійна. Головне для них – забезпечити ваш спокій, хай і ненадовго. Представників цього знака іноді вважають ненадійними, оскільки вони нерідко дають порожні обіцянки, але роблять це не для того, щоб від них відв'язалися, а через сильно розвинене почуття гармонії. Порожні обіцянки – це лише їхня спроба зробити світ трохи кращим і красивішим, світ без сліз, страждань і розчарувань. Саме з цієї причини Терези так само люблять прикрасити події, а оточуючі думають, що вони брешуть. Ні, Терези не брешуть, просто в їхній душі та світосприйнятті завжди панує світ, краса та гармонія, якими вони охоче діляться з оточуючими.

Часто астрологи вважають представників знаку Терезів, що вічно сумніваються. Насправді далеко не завжди Терези сумніваються. Їхня нерішучість швидше викликана бажанням вчинити правильно і не «наламати дров». Серед представників інших знаків Зодіаку, Терези дійсно помиляються набагато рідше. Крім того, у Терезів добре розвинена інтуїція, яка підказує їм, як потрібно вчинити в тій чи іншій ситуації, завдяки чому представники цього знака найчастіше приймають правильні рішення.

В особистому житті Терези часто натрапляють на труднощі. Попри загальне захоплення та любов, представникам цього знаку нелегко створювати серйозні, стабільні стосунки. І жінки та чоловіки Терези дуже цінують свою свободу, і сімейні узи не заважають їм вести той самий незалежний спосіб життя, що й до шлюбу. Терези не вміють пристосовуватися, підлаштовуватися, «притиратися», - це викликає в їхній душі протест, і тоді вони починають поводитися, як маленькі діти, в них прокидається дух протиріччя. Терези взагалі, всупереч багатьом гороскопам, можуть поводитися досить непередбачено, особливо якщо на них чинять тиск. Представники цього знака щиро вірять у свою неповторність та бездоганність, що може зробити їх надто гордими, егоїстичними та самотніми. Представникам цього знака можна порадити бути трохи поступливішим, і можливо, пожертвувати хоч невеликою частиною своєї свободи заради рідних та близьких людей.

У Терезів можуть скластися хороші відносини з Близнюками, Водоліями, Левами, Стрільцями та Раками. Чи не підходять знаки Тельця, Риб, Скорпіона.

Здоров'я Терезів залежить від правильного раціону та способу життя. Стрес, зневіра і лінощі – найбільші вороги для здоров'я Терезів.

Вразливі місця Терезів – це нирки, поперекова область спини, нижній відділ хребта. Захворювання найчастіше загострюються у періоди емоційної перенапруги, дискомфорту. Представникам цього знака рекомендується вживати більше фруктів, овочів, зелені, а в приготуванні улюблених страв обмежити кількість солі, оцту та гострих спецій, оскільки надто солона та гостра їжа дає велике навантаження на нирки. Внаслідок неправильного харчування сповільнюється виведення з організму шлаків та токсинів, з'являються проблеми зі шкірою та головний біль. Попри пристрасть Терезів до шоколаду і тортик, слід все ж таки знати міру, — надлишок вуглеводів не тільки призводить до надмірної ваги, але і до втоми та апатії.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: