например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопы
Лев — гороскопы
Лев
23 июля - 23 августа
Гороскоп на сегодня
January 10, 2022

Кохання, сім'я

Не виключено, що сьогодні Леви захочуть перевірити свою силу та владу, проте зірки не рекомендують представникам знаку Лев цього робити; очікуваний ефект буде протилежним. Намагайтеся застосувати свої можливості більш конструктивно. Наприклад, якщо ви відчуваєте почуття, які ніяк не наважуєтеся висловити, сьогодні ви можете передати їх за допомогою телепатії.

Робота

Сьогодні хороша інтуїція у поєднанні з гіпнотичними здібностями роблять Лева безстрашним, рішучим і надзвичайно сильним у потрібний час та у потрібному місці. Не сумнівайтеся, сьогодні вас почують та побачать, а головне оцінять. Використовуйте цей день для розв'язання ділових питань.

Здоров'я

Сьогодні Леви можуть значно зміцнити своє здоров'я, якщо становитимуть правильний раціон та розпорядок дня. Цього дня представники знаку Лев можуть отримати осяяння щодо свого способу життя та світогляду загалом, що допоможе їм перейти на вищий рівень, позбавитися деяких захворювань.

Гороскоп на завтра
February 10, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні гарний настрій допоможе вам залагодити навіть найгостріші конфлікти у відносинах із близькими та коханими людьми. Цей день є сприятливим для романтичних побачень. Сьогодні представники знаку Лев можуть чудово провести час із коханою людиною або зустріти свою Любов, якщо до цього часу були самотні. Потрібно озирнутися на всі боки.

Робота

Цей день найбільше підходить для відпочинку, ніж для роботи. Тому представникам знаку Лев не варто розпочинати сьогодні нових справ та приймати важливі рішення. Однак, якщо все ж таки, з волі обставин, сьогодні Левам доведеться займатися розв'язання важливих питань, їм слід більше покладатися на розум, ніж на інтуїцію чи будь-які інші відчуття. Через надмірний оптимізм можна зробити непоправні помилки.

Здоров'я

Постарайтеся відірватися від повсякденних справ і присвятити цей день собі. Сьогодні ваш організм потребує відпочинку та розслаблення.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: