например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопы
Лев — гороскопы
Лев
23 июля - 23 августа
Гороскоп на сегодня
March 12, 2022

Кохання, сім'я

Не виключено, що сьогодні Леви захочуть перевірити свою силу та владу, проте зірки не рекомендують представникам знаку Лев цього робити; очікуваний ефект буде протилежним. Намагайтеся застосувати свої можливості більш конструктивно. Наприклад, якщо ви відчуваєте почуття, які ніяк не наважуєтеся висловити, сьогодні ви можете передати їх за допомогою телепатії.

Робота

Сьогодні хороша інтуїція у поєднанні з гіпнотичними здібностями роблять Лева безстрашним, рішучим і надзвичайно сильним у потрібний час та у потрібному місці. Не сумнівайтеся, сьогодні вас почують та побачать, а головне оцінять. Використовуйте цей день для розв'язання ділових питань.

Здоров'я

Сьогодні Леви можуть значно зміцнити своє здоров'я, якщо становитимуть правильний раціон та розпорядок дня. Цього дня представники знаку Лев можуть отримати осяяння щодо свого способу життя та світогляду загалом, що допоможе їм перейти на вищий рівень, позбавитися деяких захворювань.

Гороскоп на завтра
April 12, 2022

Кохання, сім'я

Сьогодні представники знаку Лев потребують уваги близьких; Цього дня Леви схильні до ностальгії, смутку, а жінки – Леви можуть сьогодні плакати навіть без приводу. Якщо це не викликає дискомфорту – можна поплакати, іноді так можна зняти зайву емоційну напругу. Сьогодні Левам краще провести час у родинному колі або в компанії коханої людини.

Робота

Леви сьогодні не схильні до роботи; сьогодні у представників знака Лев можуть виникнути труднощі з концентрацією уваги, тому розв'язання важливих питань ділового та фінансового характеру краще відкласти на другий день. Сьогодні Левам краще займатися виконанням повсякденних обов'язків. Застереження цього дня Левам – не перекладати свої обов'язки на колег по роботі, оскільки це може призвести до неприємних наслідків.

Здоров'я

Сьогодні представники знака Лев особливо емоційно сприйнятливі, — їх може радувати чи засмучувати будь-яка дрібниця. Цього дня Левам варто подбати про те, щоб позитивних вражень було більше; можна зайнятися улюбленою справою, чимось творчим або пройтися магазинами і придбати щось для душі.

Авторский материал
© AstroTarot.ru

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: