например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопыЛев — характеристика знака
Лев — характеристика знака
Лев
23 июля - 23 августа
Лев — характеристика знака

Лев – п'ятий знак Зодіакального кола, найблагородніший і найгордіший серед інших представників Вогняної стихії.
Людина, народжена під знаком Лева, має велике, гаряче серце.

Мудрий, щедрий і блискучий Лев знає собі ціну, — він ніколи не виявиться у підпорядкуванні, і навіть у тому випадку, якщо йому не вдається досягти високого становища в суспільстві, у своєму середовищі він буде Царем.

Зовнішність Лева завжди яскрава і незабутня. У нього велична, впевнена хода та гордий вигляд. Лев тримається гідно навіть у складних ситуаціях, і вкрай рідко дозволяє собі виглядати нестримним та нервовим. Зовні Лев виглядає спокійним та м'яким; його мова некваплива, а рухи чимось нагадують котячі. Одна з головних відмінностей Лева – його погляд, який насправді нелегко передати словами. Якщо дивитися Леву у вічі, здається, що він усміхається, навіть якщо він у цей час абсолютно серйозний. Однак це не той глузливий погляд, як, наприклад, у Скорпіона; погляд Лева випромінює якусь надзвичайно позитивну енергію, променисту, теплу та добру, схожу на енергію Сонця, яке є управителем цього знака. У погляді Лева можна побачити його благородну, життєрадісну натуру та глибину його доброї душі.

Леви дуже привабливі; і жінки та чоловіки цього знака надають великого значення своєму зовнішньому вигляду, тому намагаються підтримувати хорошу форму навіть у зрілому віці. Від природи Лев має хороші фізичні дані, — у нього міцна, пропорційна статура, середній або вище за середній зріст, здоровий колір обличчя, густе волосся, що часто нагадує Левову гриву. Лев завжди йде в ногу з модою, у його гардеробі переважають дорогі, якісні речі, часто відомих брендів. Лев або Левиця не дозволяють собі купувати дешеві речі, але якщо все ж таки придбали якусь недорогу річ, швидше за все, залишать її припадати пилом на полицях шифоньєра, або, що більш ймовірно, комусь подарують. Жінки Левиці користуються дорогою косметикою та люблять прикраси зі шляхетних металів. Вони віддають перевагу одягу з натуральних матеріалів, яскравому, але не вульгарному. Чоловіки Леви люблять одяг червоного та помаранчевого кольору, дорогий годинник, портмоне та ремені. У представників цього знака дуже добрий смак, тому вони самі створюють свій імідж і завжди мають чудовий вигляд.

Лев може більшу частину свого доходу витрачати на дорогі, який завжди практичні речі; він може купити річ, яка йому сподобалася, тільки тому, що вона дорога і престижна. Лев звик жити з відкритою душею, він може робити подарунки друзям і близьким просто так, без приводу. У громадському місці Лев відкрито «смітитиме» грошима, не замислюючись про завтрашній день. Найбільше грошей Леви витрачають на свій імідж, відпочинок та на своїх дітей. До дітей у представників цього знака особливе ставлення – вони їх настільки люблять, що готові прощати їм будь-які витівки та провини, особливо коли діти маленькі. Леви надто балують своїх дітей, не замислюючись про наслідки. Це зворотний бік їх щедрості та доброти. Діти Лева, які звикли, що їм все дозволяє їх надмірно добрий батько, подорослішавши, продовжують вимагати від Лева матеріального забезпечення, не бажаючи звикати до самостійного життя. Однак від своїх дітей Лев вимагає повного підпорядкування своїй волі. Лев чи Левиця лютують, коли їхнє чадо заявляє їм, що починає самостійне життя. Представникам цього знака потрібно чимало часу для того, щоб змиритися зі втратою влади над дитиною.

Леви керують усіма: домочадцями, співробітниками, друзями, партнерами та часто навіть сусідами. І боронь вас Бог, зробити що-небудь без дозволу Лева на його території, — Лев випустить свої пазурі й голосно гарчатиме. До своєї території Лев ставиться дуже ревно, ніхто не має права переступати межі його володінь, крім гостей, яких він запросив. До статті, Лев дуже гостинний і приймає своїх гостей, що називається «по першому класу», пригощає вишуканими стравами, влаштовує всілякі розваги, а Левиця від радості може почати роздавати подругам свої речі. Якщо щось попросити у Лева, він не відмовить, але за умови, що він до вас добре ставиться чи вважає своїм другом.

Леви дуже часто домагаються гарного матеріального становища, попри їхню схильність смітити грошима. Леви як чоловіки, так і жінки дуже мудрі й розуміють, що для досягнення успіху в житті потрібно не тільки працювати фізично, а й працювати над собою, піклуючись про своїх рідних, близьких та друзів, дарувати їм свою позитивну енергію, доброту та любов.

Представники цього знака дуже велелюбні, але і від свого партнера вимагають любові та уваги щодо себе. Лев не терпітиме поруч із собою людину, яка нехтує її почуттями, і швидше віддасть перевагу самотності таким відносинам. І все-таки Леви зазвичай не заходять далеко у відносинах, якщо в них немає взаємності, тож самотніми бувають рідко. У любовних стосунках та сімейному житті Леви не можуть відігравати роль другої скрипки, що особливо важко для Левиць, які відмовляються бути в підпорядкуванні у коханця чи чоловіка, слухати його поради та настанови, виконувати його забаганки. Левице потрібні повноправні відносини, в яких партнер ніколи не утискатиме її свободу. Левиця не схильна до зрад, але вона потребує завжди бути в центрі уваги, що привертає погляди й чоловіків у тому числі. Партнер Левиці має забути про свою ревнощі, — Левиця ніколи не буде його власністю. Чоловік Лев – це завжди глава сімейства, зазвичай йому вдається приручити жінку з будь-яким характером та темпераментом (за винятком жінки – Скорпіона).

Добре складаються стосунки у Лева з Терезами, Стрільцями, Водоліями. Не підходять Скорпіон, Рак, Риби, Овен, Тілець.

У Лева великий запас життєвої енергії та гарне здоров'я. Якщо Лев не буде змушений важко працювати, і не перебуває у підлеглому становищі, він може зберегти гарне здоров'я до глибокої старості. Вразливе місце Лева – серце; можуть бути ішемічна хвороба серця, невралгії, аритмії, стенокардія, гіпотонія та гіпертонія. При постійних стресах та тривалій виснажливій роботі існує ризик інфаркту, раптової зупинки серця. Левам вкрай необхідний правильний режим сну та неспання, їжа, багата на калій. Протипоказано переїдання. У представників цього знака нерідко трапляються запальні захворювання очей. Зазвичай Леви можуть впоратися з багатьма недугами, головне правило гарного здоров'я для них – душевний спокій, любов та увага рідних та близьких.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: