например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопыЛев — гороскоп на месяц
Лев — гороскоп на месяц
Лев
23 июля - 23 августа
Лев — гороскоп на месяц
January 11, 2022 - November 30, 2022

Цього місяця з'являється здатність до надзвичайних рішень у житті, на які Ви раніше ніколи не погодилися б. Від Вас потрібна мобілізація всіх духовних сил. У цей момент Ви можете почуватися генієм, з'являється схильність до незвичайних творчих одкровень, розкриваються несподівані здібності.

 

Гороскоп на Листопад 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Меркурій у Стрільці з 17 листопада, Венера у Стрільці з 16 листопада

читати статтю →

 

Кохання, сім'я

Імовірні несподівані зміни в особистому житті, суттєві зміни поглядів на партнерські стосунки та інтимні проблеми. Період боротьби зі нудьгою та буденністю, прагнення до пригод та романтики. Для Вас цілком можливий розрив застарілих, рутинних зв'язків і виникнення нових, хвилюючих.

Гроші, робота

Період сприятливий для духовного пошуку, розвитку самосвідомості та самовдосконалення. Він приносить різноманітні неординарні події, зустрічі з незвичайними людьми. Цей місяць принесе Вам удачу у справах, якщо Вам не чужі прояви прогресу в будь-якому вигляді, а може зробити неприємні сюрпризи, якщо Ви опираєтеся ідеї особистого духовного розвитку.

Здоров'я

Період різких змін, зокрема стан здоров'я. Він може давати перебої у роботі різних систем організму, особливо нервової та серцево-судинної систем. Можливі нервові зриви та серцеві напади, інші неприємні та кризові події та події.

 

Олена Цівка © AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: