например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопыЛев — гороскоп здоровья
Лев — гороскоп здоровья
Лев
23 июля - 23 августа
Лев — гороскоп здоровья

Лев – символ стихії Вогню, керований Сонцем.

Лев має міцне здоров'я, оскільки управитель цього знака – Сонце, наділяє Лева великою життєвою енергією. Однак, представникам цього знака потрібно навчитися використовувати цю енергію правильно, не перевитрачати її раніше за визначений термін.

Леви, як правило, довгожителі, і часто їм вдається зберегти непогане здоров'я навіть у глибокій старості, але за умови, що протягом життя вони не надто нехтуватимуть здоровим способом життя та відпочинком. Перевтома протягом тривалого часу для Лева дуже небезпечна, і може призвести до серйозних захворювань. Особливо в тому випадку, коли Леву доводиться перебувати у підлеглому становищі, оскільки саме пригнічена гордість та честолюбство представників знака Лева провокують найважчі порушення здоров'я.

Серце, серцево-судинна система, очі – це слабкі місця Лева.

Щоб підтримувати нормальну роботу серцево-судинної системи, представникам цього знака необхідно скласти для себе розпорядок дня, і бажано його дотримуватися. Леву не можна працювати добу безперервно, взагалі Лев – це не робочий кінь, а гордий, величний звір, який повинен дати всім зрозуміти, що є головним, керівним. Фізична праця, принаймні, не повинна здаватися Леву каторгою, а гарним і кумедним проведенням часу. Щоправда, небагато Левів можуть собі дозволити такий відпочинок, і якщо обставини, що склалися, не дозволяють дотримуватися нормального розпорядку дня, тоді потрібно хоча б під час відпустки добре відпочити, набратися сил і здоров'я. Відпочинок, розваги та спорт є запорукою гарного здоров'я для представників цього знака.

Правильне харчування для Лева також має велике значення.

Наприклад, для зміцнення серцево-судинної системи, в раціоні Лева має бути достатньо продуктів, що містять калій. Цим мікроелементом багаті такі продукти, як родзинки, курага, цвітна капуста, банани, кабачки, гарбуз.

Попри те, що багато Лев схильні до повноти, все ж таки дієти, до яких вони вдаються, повинні бути підібрані з розумом, повинні бути збалансованими. Будь-яка дієта повинна включати необхідний для Лева комплекс вітамінів та мікроелементів, щоб не завдати шкоди здоров'ю. До раціону Лева обов'язково повинні входити м'ясо, овочі та фрукти. Вегетаріанська дієта Левам протипоказана.

Представникам цього знака не можна впадати у крайності щодо їжі; переїдати чи голодувати.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: