например, расклад на любовь  
Регистрация  или
Войти
Войти
Войти через социальную сеть
Регистрация нового пользователя
Ваше имя

Адрес эл. почты

Письмо
Я передумал
ГлавнаяГороскопыЛев — гороскопыЛев — гороскоп ребенка
Лев — гороскоп ребенка
Лев
23 июля - 23 августа
Лев — гороскоп ребенка

Маленьке Левеня – це «цар» вже з пелюшок. Він вимагає до себе підвищеної уваги, Левеня вередує і протестує, якщо його ігнорують.

Батькам маленького Лева доведеться запастися витримкою та терпінням, бо Лев'ята – це природжені «головнокомандувачі», які не звикли здаватися. Варто зазначити, що Левеня дуже горда особистість, тому перепрошувати за свої провини, швидше за все, не стане. Такі діти з найменшого віку підлаштовують навколишній світ під себе, роблять все можливе для того, щоб бути у центрі уваги. Маленькі Леви під час ігор з іншими дітьми, вибирають собі роль принцеси чи королеви, які подружки та друзі зазвичай стають їх прислугою. Це один із проявів маленького, але справжнього Лева. І хоча це може розважати батьків Левенка, все ж таки потрібно спрямувати бажання дитини панувати та командувати над іншими в інше русло. Потрібно навчити Левеня, що командувати можна над кішечками, собачками чи іншими домашніми тваринами, але не над іншими дітьми, а надто дорослими.

Левеня потрібно хвалити за добрі вчинки, але головне не перестаратися у похвалах, оскільки Лев досить егоцентричний, і надмірне заохочення може лише збільшити зарозумілість і винятковість маленького Лева, що згодом може призвести до проблем спілкування з оточенням.

У Лева підвищене почуття власної гідності, — і навіть маленьке Левеня, швидше за все, не дозволить собі провину, яка здатна принизити його гідність в очах оточення. Винятковими якостями Лева є доброта, щедрість і, звичайно ж, шляхетність. Левеня любить допомагати іншим, він ніколи не залишить у біді свого друга, стане на захист тих, хто слабший і молодший, він опікуватиме всіх, хто цього потребує. Лев'ята дуже часто приносять додому бездомних собачок чи кошенят. Щедрість маленького Левеня не знає кордонів – він може віддати улюблену іграшку своєму другові, але ніколи не буде ділитися з тими, хто чинить несправедливо чи підло не лише стосовно нього, а й оточення. Такі якості Лева, якими наділила його сама природа, треба всіляко розвивати та заохочувати. Це допоможе виховати сильну, мудру і справедливу людину, яка зуміє досягти найвищих цілей.

Леву потрібно займатися спортом і творчістю, розвивати артистичні здібності. Дуже добре, якщо дитина відвідуватиме спеціальні гуртки дитячої творчості, займатиметься танцями, музикою, співом, виступами перед публікою.

Маленькому Леву від народження дано гарне здоров'я та великий запас життєвої енергії. Однак тут варто зауважити, що Левеня хворіє тоді, коли не має можливості проявити себе, коли на нього не звертають уваги, тому завдання батьків такої дитини забезпечити для неї такі умови, де можна виявляти свої творчі та артистичні здібності. Дитина Лев потребує спілкування, відвідування громадських заходів, тому що Лев – це маленьке «Сонечко», яке має сяяти для оточення та зігрівати їх своїм теплом.

 

Авторський матеріал
© AstroTarot.org

Прогнозы и гадания на сегодня
Классические карты
Расклад — На день
Лунный календарь
Луна сегодня
Книга перемен
Книга перемен
Отзывы
Для добавления комментария: